Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3A -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

početak sezone
Moderators: igoruav

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3AMessage format
 
Justice
Posted 14/2/2009 10:06 (#12919 - in reply to #12917)
Subject: RE: početak sezone



Member

25
Location: Čakovec
Slažem se da ne treba uvoditi ograničenja ove godine, a vjerojatno ni sliedeće. S vremenom će se oni koji se žele natjecati na razini europe ili svijeta opremiti odgovarajućim modelima. Što se tiće bodovanja za kup Hrvatske u potpunosti se slažem.

Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 16/2/2009 08:24 (#12959 - in reply to #12600)
Subject: RE: početak sezone


Regular

2525

Baš me razveselilo što je razgovor pomaknuo se sa mrtve točke . Iako je ponediljak u jutro odmah sam veseliji .
Daklje ,ako smijem rezimirati dosadašnje postove , nekoliko je stvari
pomalo se ikristaliziralo . Nema strogih ograničenja u modelima . Tu se izgleda slažemo svi . Idemo dalje . Na red dolazi legalizacija kategorije . Da bi se to ostvarilo , po meni , neobhodno je imati bar malo više natjecanja . Prošle godine smo imali tri , Lučko , Grobnik i Gorica . U Zadru je problem teren za letenje i za sada ne vidim način kako ga uspješno rješiti . Što kažu naši prijatelji iz unutrašnjosti . Možda dečki iz Kutine , Varaždina ili Čkovca . Meni , sa našeg kamenjara , se čini da gdje god ima livade može se letiti . Samo što ipak livada jedno a organizacija natjecanja je drugo . Možda nebi bilo loše razmisliti da dva kluba zajedničkim snagama pokušaju dogovoriti i odraditi natjecanje . Volio bi čuti Vaša razmišljanja o tome .

Vaš Barba Miro
Top of the page Bottom of the page
Justice
Posted 16/2/2009 08:34 (#12961 - in reply to #12959)
Subject: RE: početak sezone



Member

25
Location: Čakovec
Probal budem razgovarati s ekipom iz Varaždina i mislim da bi se moglo nešto dogovoriti oko organizacije tekme. Nismo se dotakli problema zvanog suci.

Tko budu suci, hoće li se organizirati neka obuka za suce??

Top of the page Bottom of the page
igoruav
Posted 16/2/2009 14:48 (#12971 - in reply to #12961)
Subject: RE: početak sezone



Veteran

100100
Location: Zagreb
Prijedlog je da na svakom natjecanju netko od natjecatelja sudi, naravno tada ne leti. To smo pokrenuli prosle godine kod nas u V. Gorici, ja sam bio sudac i to je jako dobro iskustvo jer se i na taj nacin vidi sta sve treba poboljsati u samom letenju ili kako odletiti nesta bolje nego sto sam radis.
To bi trebali usvojiti dok se ne napravi neka skupina recimo tri covjeka koji su zainteresirani zesce za sudenje te da se njih posalje na tecaj.
-----
Igor
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software