Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MK -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Termin MK ?
Moderators: dlaka

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MKMessage format
 
Bojan
Posted 20/12/2008 23:22 (#11931 - in reply to #11920)
Subject: Re: Termin MK ?



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Dražen - 19/12/2008 22:08  ova tajnikova odluka o raspuštanju komisije me nimalo ne čudi, jer sam prije nekog vremena ko za vraga na stranicama ZSH išao gledat kakve su druge komisije i vidio da su sastavljene mahom od par ljudi, a kod nas cijeli tucet... znači, po brojnosti je više nalikovala nekom DINOSAURU, a tako je i funkcionirala - te problemi sa terminima, te sa okupljanjem, kvorumom i tome slično. i još kad se nađe dvoje ljudi koji se ne podnose (a bilo je i toga) prepucavanja su, vjerujem, trajala do duboko u noć, da bi se mogli izvesti bitni zaključci... ako pravilnik saveza dozvoljava, trebao bi se ograničiti na što manji broj ljudi, pa će efekt biti veći po pitanju sastavljanja,

HZS je i našu komisiju 2002 limitirao na 5 članova. Tada sam slao dopise, sudjelovao na sjednicama IO HZS-a, razgovarao s Predsjednikom i Tajnikom... sve samo da zadržimo svih 10 članova jer je moj stav i stav tadašnjih članova bio da nam treba brojnija komisija zbog puno različitih grana modelarstva: Prvo RC-FF, pa F1A,B,C,H, F3J, F3K, ... Previše različitih kategorija a malo modelara koji poznaju stanje u svakoj od kategorija. Istina je da je teško usaglasiti 10 članova i nije nužno da ih opet bude 10 ako s manjim brojem budemo mogli pokriti sve što danas letimu u HR.

Otvorio sam novu temu vezanu uz sastav nove MK - http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=872&posts=1#M11930


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software