Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> OT -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Živili !!! -- ili J...... lud zbunjenoga
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> OTMessage format
 
sony
Posted 15/10/2008 23:41 (#10739)
Subject: Živili !!! -- ili J...... lud zbunjenoga



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
sony - 14/2/2008 14:13


Dok se gore u Sarajevu i po Bosanskim vrletima lobira, svađa, i biju administrativne bitke ,ko če koga bolje prevarit
ko če iz Novog Zakona o sportu BiH izvuči ONO što njemu paše i odgovara,, ko če bolje izlobirat kod ""onog drugog ""
,,ko če na koju fotelju u savezu,, .
Još malo (vidječete ) imačemo više saveza nego modelara
!!

CITATI iz kojekakvih prepiski vezanih za BH modelarstvo,, neznam ko če to čitat, ali bi volio znat jesam li bar stavio dobar naslov !!!???
Citat 1.-----2. Da se prate nacrti, prijedlozi i donošenje zakona o sportu, kako bi spremno dočekali i
zajednički učestvovali u njegovoj implementaciji. Obzirom na moguću zakonsku
opciju po kojoj će entitetski savezi formirati jedinstveni savez, Vazduhoplovni savez u
BiH će pomoći rad i povezati se sa Vazduhoplovnim savezom RS, a Savez
aeroklubova BiH će pomoći rad i povezati se sa Savezom aeroklubova u F BiH.

Citat 2.-----Takodje sam ti obećao poslati i bilješku sa mog sastanka sa XY, koju sam na njegov zahtjev preveo i poslao gospodinu YX, Generalnom sekretaru FAI uz molbu da nam da mišljenje o tački 11 (formiranje Konzorcija dva Saveza do usvajanja Zakona o sportu u BiH).

Citat 3.-----XY---- mi je rekao da ste u kontaktu i da konstruktivno radite što mi je iskreno drago. Čuo sam da je i vezano za ovaj zakon obnovljen rad Vazduhoplovnog saveza Republike Srpske i da je predsjednik padobranac XY iz Banjaluke i da se on priprema za pregovore sa Federalnim savezom. Iskreno se nadam da ćeš uzeti učešća u radu Federalnog saveza i zauzeti značajno mjesto u upravi Federalnog i tog novog državnog saveza bez obzira kako on bude izgledao. Kako sam ja u stalnom kontaktu sa ljudima iz Olimpijskog komiteta i Sportskog saveza BiH bit će raznih načina organizacije tih novih saveza. Ovo su do sada samo završili Nogometni savez BiH,Košarkaški savez i Rukometni savez jer su njihove svjetske organizacije od njih to tražile prije par godina,tj.da se organiziraju sukladno državnom uređenju. Tako da ovaj posao treba završiti ostalih 36 sportskih saveza u BiH.

Citat 4.----- Očekujemo- da će se usvajanjem Zakona o sportu BiH prevazići postojeći problemi u funkcionisanju svih saveza u oblasti aerosporta.
Nadamo se da će vrlo brzo doći do formiranja novog-starog saveza u skladu sa ovim Zakonom, koji u članu 20. kaže da se sportski savezi na nivou BiH isključivo formiraju na osnovu odluka entitetskih saveza o udruživanju.
Relevantni entitetski savezi se smatraju oni koji su registrovani za oblast aerosporta i koji u svom nazivu imaju pravo korištenja imena entiteta. Ovakvih saveza u svakom entitetu može biti samo po jedan. To podrazumijeva da u rješenju o registraciji u nazivu stoji savez Federacije Bosne i Hercegovine odnosno Republike Srpske, a ne savez "U" Federaciji BiH odnosno "U" RS.
J....li ovdje lud zbunjenoga ?? ali kako got DOBRO JE !!! 4-5 SAVEZA,, a nešto više modelara !!! ako niš drugo ,,,još vodimo !! kad če rezultat bit ""nerješeno "" nezna se !! ( a i j...me se !!)
-----

Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Dražen
Posted 16/10/2008 20:38 (#10750 - in reply to #10739)
Subject: Re: Živili !!! -- ili J...... lud zbunjenoga



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ma kakav sport, pa tek ste riješili poreze...

to će se riješiti kad se vaš predsjednik ili vlada dotakne tog problema...



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software