Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> aeromodelarstvo.net -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Premještanje tema.
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> aeromodelarstvo.netMessage format
 
Omi
Posted 28/6/2008 00:08 (#8370)
Subject: Premještanje tema.



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Ništa dramatično,samo mislim da bi trebalo malo urediti forum da teme budu tamo gdje spadaju.

Recimo mujo i Haso i slično .

Obzirom da doskora nije bilo OT podforuma negdje su morale završiti sve nesvrstane teme a to je bio ovaj podforum.

Popu pop a Bobu Bob ipak više vuče na razračunavanje ,osobne stavove , komentare i osvrte na određena područja
modelarskog života.


Molio bi da se dakle zezancije,vicevi i slično što stvarno nema veze s modelarstvom postaju u OT podforum

S vremenom će takve teme odavde biti premještene pod OT ali sa punom funkcionalnosti i mogućnosti nastavka daljeg postanja.


-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Dražen
Posted 28/6/2008 21:47 (#8402 - in reply to #8370)
Subject: RE: Premještanje tema.



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Omi - 28/6/2008 00:08

Ništa dramatično,samo mislim da bi trebalo malo urediti forum da teme budu tamo gdje spadaju.

Recimo mujo i Haso i slično .

Obzirom da doskora nije bilo OT podforuma negdje su morale završiti sve nesvrstane teme a to je bio ovaj podforum.

Popu pop a Bobu Bob ipak više vuče na razračunavanje ,osobne stavove , komentare i osvrte na određena područja
modelarskog života.


Molio bi da se dakle zezancije,vicevi i slično što stvarno nema veze s modelarstvom postaju u OT podforum

S vremenom će takve teme odavde biti premještene pod OT ali sa punom funkcionalnosti i mogućnosti nastavka daljeg postanja.





samo ti pusti muju i hasu na miru...

oni postoje puuuuuno prije tvog pod foruma i tvojih ovlasti na ovom forumu, prema tome malo si zakasnio sa ispravljanjem krivih drina...

mujo i haso su upravo tam di im je dobro, a ti si ljepo otovri bobija i rudija i posebne galerije sa pičuljcima s više podjela


kad smo već kod pretumbacija koje bi trebale dati bolji smisao ili logičkiji smještaj, onda moš vidit da ima stvari koje su puno zrelije za promjene

to što si dobao ovlasti ne znači da trebaš sve okrenut naopačke... što bi da postaneš predsjednik amerike? napao kinu?



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 28/6/2008 21:56 (#8403 - in reply to #8402)
Subject: Re: Premještanje tema.



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

BTW:

koja je razlika između MODELARSKIH AKTIVNOSTI i SLOBODNE RASPRAVE O A.T. ?
kako da znamo da neka tema spada u određenu grupu? hrpa tema koja tamo stoji može biti i u jednom i u drugom podforumu. ili je jedan od njih preveč?
_______________

zbunila me i tvoja tema za nekrolog u grupi FF, kad je deset sati ranije leki već načeo temu na drugom mjestu, koje je i logičnije, jer se tamo objavljuju rođendani, vjenčanja i neki prošli nekrolozi...

no ako smatraš da je od tebe odabrano mjesto primjerenije, zašto nisi kompletnu temu prebacio u FF ??


-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 29/6/2008 08:27 (#8413 - in reply to #8402)
Subject: RE: Premještanje tema.



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Dražen - 28/6/2008 21:47



samo ti pusti muju i hasu na miru...

oni postoje puuuuuno prije tvog pod foruma i tvojih ovlasti na ovom forumu, prema tome malo si zakasnio sa ispravljanjem krivih drina...



OT nije MOJ podforum nego je otvoren na moj prijedlog.

Znam da je M&H tvoja beba ali nit je thread zamrznut nit obrisan,funkcionalan je samo na drugom(po mojem mišljenju prirodnijem) mjestu.

Osim toga,ovo odavno nije ekskluzivno hrvatski forum,tako da naziv Mujo i Haso graniči sa politički nekorektnim.Ukoliko želiš
možemo naslov threada promijeniti u vicevi




-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 29/6/2008 08:39 (#8414 - in reply to #8403)
Subject: Re: Premještanje tema.



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Dražen - 28/6/2008 21:56


BTW:

koja je razlika između MODELARSKIH AKTIVNOSTI i SLOBODNE RASPRAVE O A.T. ?
kako da znamo da neka tema spada u određenu grupu? hrpa tema koja tamo stoji može biti i u jednom i u drugom podforumu. ili je jedan od njih preveč?
_______________

zbunila me i tvoja tema za nekrolog u grupi FF, kad je deset sati ranije leki već načeo temu na drugom mjestu, koje je i logičnije, jer se tamo objavljuju rođendani, vjenčanja i neki prošli nekrolozi...

no ako smatraš da je od tebe odabrano mjesto primjerenije, zašto nisi kompletnu temu prebacio u FF ??



Popu pop a bobu bob ima dosta dobar opis što bi se tamo trebalo događati.


Što se tiče nekrologa,moja greška je u pitanju jer nisam vidio da je ista tema već pokrenuta.Nikakva demonstracija sile ili samopromocija(tad još nisam imao mod. ovlasti)

Kad je već stvar takva da ljudi postaju na obje strane ,neka bude tako koji dan,a onda će biti stavljeno zajedno.


Inače ,što se tiče moderiranja,vjeruj mi to nije ego trip.Iz poznatih razloga imam više vremana od većine na forumu,pa se mogu posvetiti,ne krojenju foruma po svom,nego usmjeravanju tome da bude takav zašto je i namijenjen.Ponudu za moderiranjem cijelog foruma sam odbio na počecima ,2-3 dana nakon što je forum otvoren.Sada je situacija(kako moja tako i ovdje) drukčija.

Priznat ćeš i sam da je bilo tu i tamo stvari koje ne spadaju ovdje,a Boc i Dudo imaju pune ruke posla na drugoj strani , bez da prevrću svaki post.
Dakle,ukoliko bilo kakava intervencija bude potrebna,razlika je u tome da će vjerojatno nastupiti brže,ali iz istog razloga zbog kojeg bi bila i dosad.




-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 29/6/2008 20:38 (#8449 - in reply to #8370)
Subject: Re: Premještanje tema.



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ok, slažem se s tobom...

(a što mogu...)




-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 29/6/2008 20:58 (#8455 - in reply to #8370)
Subject: Re: Premještanje tema.



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ma daj omi, ne ljuti se...

slobodno premjesti gdje misliš da je logičnije...

sorry, još jednom



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software