Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Državno prvenstvo slobodni let
Moderators: Leki

Jump to page : < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Now viewing page 8 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
Dražen
Posted 24/6/2008 21:41 (#8223 - in reply to #8219)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Digitus - 24/6/2008 20:56

Dražene ... .. ili želiš malim slovima postići neki drugi efekt ?


ako si pogledao sve moje postove iznad mogo si primjetit da velka slova čuvam za riječi koje želim istaknuti... uvijek...
nema mjesta uvredama

a po pitanju startnina, do sada se išlo na masovnost, pa su i startnine za DP bile simbolične. kad se shvati da se to više tako nemože, onda će startnine biti 300 kn, pa će sudaca biti dovoljno, al neće imat kome sudit...
neki izgleda i žele da se to dogodi...

ok. sada su povukli više jedni , prošli puta više neki drugi , sljedeći puta neki treći i tako da valjda ravnoteža nije narušena


da si bio na par zadnjih državnih, možda ipak ne bi to napisao



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 24/6/2008 22:24 (#8224 - in reply to #8223)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Dosta toga se napisalo, neke stvari kao SP definitivno ne spadaju pod ovu temu i njih ne treba komentirati, zbilja nema potrebe povezivati DP sa SP.

Ono što je Buki načeo je problem koji neke od nas muči-boli već dosta dugo. Ideja o DP u Bjelopolju je fenomenalna i pokazala se kao super pokretač za mlađe, u svakom slučaju je doživljaj i na svakom takvom DP nam zavidi cijela Eurpa. To nema gotovo nitko, i taj broj junira je svima fantazija. To očito ne mogu shvatiti svi i pojedinci banaliziraju jednu takvu plemenitu stvar. Ono što je problem to je organizacija i sprovedba natjecanja koju uvijek vode i odrađuju jedni te isti dok ostatak kritizira i nikako nema namjeru pomoći. Kad pojedincima koji zajedničko DP guraju pukne film (svi imaju obaveze i familiju i privatan život i posao) onda više ovog nece biti NAŽALOST!!! I na veliku štetu HR modelastva.

 

PS: DP je opet bilo organizirano i odrađeno sasvim pristojno, vjerujem da nikom nije nišata falilo i da ste Svi uživali ova tri dana


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 24/6/2008 23:44 (#8236 - in reply to #7773)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Evo slike su gore.

Našao sam novi sistem za mass upload koji nije tako bolan.

To je to što se tiče mene i državnog,uz želju da Toni nađe gumenjaka pozdravljam vas sve,ili
kako bi rekli južno:

Veseli i zdravi bili!
-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/6/2008 07:21 (#8248 - in reply to #8209)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Digitus - 24/6/2008 15:06

Što zanima elmina-Kerka ?

pa evo ja ću pokušati prevesti na jednostavniji jezik koji mogu svi razumijeti :

vjerojatno se čovjek pita : " kad su bili ovakvi problemi oko organizacije na DP - u samo godinu dana prije SP - a, i kad se vuku repovi nekon održanih natjecanja , i kad ima dosta ljudi koji imaju nešto zamjeriti i "zapamtiti" drugim ljudima , dakle (grande finale logičkog zaključivanja ) dakle što nakon takvih događaja očekivati za SP ? hoće li tada biti bolja situacija ? tj. zašto bi tada bilo nešto bolje ako sad nije tako ? tj. što treba napraviti da bude bolje ? "

mislim da to pitanje nije nelogično a po meni nije ni zlonamjerno , nego je to pitanje logično i pitanje "zabrinutog čovjeka".

(naravno da će na SP-u biti sve puno bolje (tj. ja vjerujem da će biti tako) , i sam sam ponudio vlastite usluge ako će trebati)


Elmin se netreba brinuti , logičnije zabadati nos u tuđe , doslovno tuđe stvari. Kad se "celi Svet" za to ne brine nego nam je sa razlogom dao tu organizaciju, kao i organizaciju Memorijala Kmocha na koji kritičari niti ne dolaze i napamet sad govore, toj balavurdiji bi bilo bolje da gledaju malo niže i da rasčiste stvari koje su nadomak njegovog nosa , a nevide, a isto tako bih molio one koji uz pomoć rečenica čitaju misli autora tih rečenicada da svoju nadarenost za paranormalne stvari ispoljavaju na drugim forumima. Isto tako bih volio i molio da o ovoj temi govore oni kojima ta tema pripada.
A što se tiče usluga skrivenih pod rječicom "pa" suviše su nam poznate da bih na njih nasjeli.


Edited by darijo 25/6/2008 07:23
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 25/6/2008 13:05 (#8251 - in reply to #7773)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Pozdrav,

najprije svima hvala na lijepom druženju koje smo imali prošli vikend. Osobno jesam i nisam zadovoljan postignutim. Sucima treba isto tako čestitati. Koliko je bilo teško na terenu samo podatak da sam u nedjelju popio više od 5 litara vode na startu

Čestitke svim pobjednicima, u nadi što boljeg DP-a druge godine.
Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 25/6/2008 13:05 (#8252 - in reply to #8236)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek

Pozdrav svima iz Osijeka !!!!

Maloprije sam se cuo sa Tonijem i do sada su obisli onaj dio između makadam ceste i kuca ,nista.
Nakon toga su krenuli u smjeru sume gdje je zadnje viđen model i signal je sve jaci.Idu sa obicnim i usmjerenim antenama.
Trenutno odmaraju,
Puno srece jer je naj potrebnija.
Top of the page Bottom of the page
agolubic
Posted 25/6/2008 13:17 (#8253 - in reply to #7773)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

100100100100
Location: Koprivnica
Evo luka bi sad trebal stavit link na slike od nas

Edited by agolubic 25/6/2008 13:21

-----
Andy G
Kum
Top of the page Bottom of the page
fly
Posted 25/6/2008 13:23 (#8254 - in reply to #8253)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

5001001002525
Location: Koprivnica

agolubic - 25/6/2008 13:17 Evo luka bi sad trebal stavit link na slike od nas

 evo, nije mi se dalo stavljat jednu po jednu sliku u galeriju (trebalo bi složit da se da odjednom više slika označit a ne svaku posebno u galeriji) pa sam složil u video...

http://video.google.com/videoplay?docid=1084008216031825363&hl=en

Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 25/6/2008 14:00 (#8260 - in reply to #7773)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
Bit ce sudaca,a ti Darijo nemoras me odmah ruzit.
-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
Tica
Posted 25/6/2008 17:15 (#8265 - in reply to #8252)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
vinko - 25/6/2008 13:05


Pozdrav svima iz Osijeka !!!!

Maloprije sam se cuo sa Tonijem i do sada su obisli onaj dio između makadam ceste i kuca ,nista.
Nakon toga su krenuli u smjeru sume gdje je zadnje viđen model i signal je sve jaci.Idu sa obicnim i usmjerenim antenama.
Trenutno odmaraju,
Puno srece jer je naj potrebnija.


Pozdrav Vinko,

izuzetno mi je žao kad se izgubi model.Pratim situaciju na forumu pa te molim da i dalje nas obaveštavaš o situaciji jer bi to iskustvo oko nalaženja modela svima bilo značajno.Svaki teren ima svoje znamenitosti

-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
Diogen
Posted 25/6/2008 17:54 (#8266 - in reply to #8265)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Tica - 25/6/2008 17:15
izuzetno mi je žao kad se izgubi model.Pratim situaciju na forumu pa te molim da i dalje nas obaveštavaš o situaciji jer bi to iskustvo oko nalaženja modela svima bilo značajno.Svaki teren ima svoje znamenitosti


Izgleda da je moj post o toj temi u ovom nizu par stranica prije prošao nazapaženo, a dao sam neke , vjerujem, važne elemente za takvu potragu.
Valjda je tako ? A takve potrage sposobne su , ponekad uz asistenciju vodića, obaviti i slijepe osobe ! Nije šala, pogledajte:
http://www.hamradio.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=91...
I ne znam zakaj stalno tupim i gnojim po forumu da nam je potrebna suradnja radioamatera, pa bi manji broj modela bio izgubljen, pa svi znamo da je danas aeromodelarstvo u tehničkom smislu multidisciplinarno.
Anyway, želim dečkima sreću, pratio sam tu potragu u Bjelopolju iz dalekozora.
Damir.
-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 25/6/2008 18:15 (#8267 - in reply to #8265)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Tica - 25/6/2008 17:15

vinko - 25/6/2008 13:05


Pozdrav svima iz Osijeka !!!!

Maloprije sam se cuo sa Tonijem i do sada su obisli onaj dio između makadam ceste i kuca ,nista.
Nakon toga su krenuli u smjeru sume gdje je zadnje viđen model i signal je sve jaci.Idu sa obicnim i usmjerenim antenama.
Trenutno odmaraju,
Puno srece jer je naj potrebnija.


Pozdrav Vinko,

izuzetno mi je žao kad se izgubi model.Pratim situaciju na forumu pa te molim da i dalje nas obaveštavaš o situaciji jer bi to iskustvo oko nalaženja modela svima bilo značajno.Svaki teren ima svoje znamenitosti

Sad sam i ja pričao sa Tonijem i ništa novo !! Još bipa negdje gore,,,aoni su završili potragu ! Dao mi je frekvenciju
pa možda (80%) sutra ja sa nekim iz kluba skoknem do te šumice !! Ako ima još dragovoljaca ;;;;;;,,,,,,,
-----

Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 25/6/2008 18:25 (#8268 - in reply to #8252)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek

Bjelopolje !!
Evo upravo sam se cuo sa Tonijem ,riknuli su ali nista ,probali su svasta i izmjenjivali razne antene. Cudno je da mala antena ,koja na ravnom terenu prima signal na 50m. ovdje ima dobar signal i to skoro na 800m. od mjesta gdje je prvi put primio signal i nista se ne mjenja. Signal ih je nasetao na sve strane,sto je ocito da je velika refleksija ,a ima i raznih repetitora.Izasli su van i otisli na cugu ,pa ce vidjeti hoce se jos moc vratiti.
Samo da objasnim onima koji ne znaju model nije izgubljen na 3min. nego je tajmer radio 7.i vise min.
Pozdrav svima ,a i deckima dalje puno srece.
Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 25/6/2008 18:42 (#8270 - in reply to #8268)
Subject: RE: Državno prvenstvo slobodni let



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek

Bjelopolje!!
Zaboravio sam obavijestiti one koji su spremni pomoci da je frekvencija 143.660 i da je model zadnji put vidjen u brdu iznad dva bijela krova koja se nalaze lijevo
od kapelice kada se gleda s ceste koja vodi na polje,
Svima puno hvala na bilo kakovoj pomoci jer je dobro dosla!!!!
Pozdrav!!!


Top of the page Bottom of the page
andjelko.z
Posted 25/6/2008 20:19 (#8272 - in reply to #7773)
Subject: Re: Državno prvenstvo slobodni let


Member

25
Location: Nederland
Citam evo ovaj forum,pa mi je zapalo za oko sudjenje na DP.Ja bih imao jedan prijedlog,ali da odmah kazem da to nije moja zamisao,nego sam prepisao od Holandjana.Naime oni sude jedan drugome,kolega kolegi,zavisi ko je slobodan.I funkcionira,ja sam bas bio sudionik tome.To je bilo DP Holandije.PItanje,hoce li kod nas to ikad zazivjeti?
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Now viewing page 8 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software