Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Memorijal Izet Kurtalic 2008
Moderators: Leki

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 7 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
elmin-KERKO
Posted 15/10/2008 12:11 (#10730 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
CESTITKE

ne moze nesto slika.........


Edited by elmin-KERKO 15/10/2008 12:17

-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 24/12/2008 20:34 (#12004 - in reply to #9540)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
elmin-KERKO - 20/8/2008 17:14

Sony,svi mi znamo da si ti "modelar" preko interneta sto to sve svoje znanje ne pokazes na takmicenju i nekad dodjes do flay-offa.Dalje,nema se sta vise pravit sve je napravljeno mislim napravili, i sta sad da ja izmisljam nesta da pravim i da se mucim kad su sve ljudi napravili.Dodjes fino das pare i imas model,i pravis rezultate sa njim.Sta sad ja trebam od kucnih potrebstina pravit modele i glupirat se na takmicenju nepada mi na pamet,,,radije cu biti sudija nego sebe provaljivat.Dalje, ti znas ko je Edin Sahinovic , Mirsad Kapetanovic i Kenan Jusufbasic itd.ljudi su sve osvojili u ovom sportu sto se moze osvojit...Modeli u nasem klubu 15 godina ,da ne govorim prije , su uvijek bili bolji (po rezultatima) a i "modelarski napravljeni" od kluba Mostara i drugih klubova u BIH.Kod modela koje smo kupili koristimo svoje korisno znanje a ne, znanje ..koje klub vec ima" .Pravilo se prije,turpijalo eno elisa stoji od gumenjaka u klubu od 1975 god.kad je Keno pravio,,,,Ma nemam sta vise govorit ovaj "nas" sport nije valjda maketarstvo pa da ja dodjem i da izlazem to sto sam napravio,,nego da se takmicim i da osvojim sta.A slike ces dobit sta su visocani sve pravili da bi dosli do rezultata koji su napravili i prikazali BIH u boljem smislu......nemam sta vise da pisem mislim da sam ti sve rekao ovim postom. "Ljudi znaju ko su visocani i ko je Aeroklub "IZET KURTALIC"... svasta,nisam znao Soniboj Sabo da ces na vakav nivo pasti i da ces nama govorit ko je sta napravio,i da ces se samnom i sa Tarikom doslovno "svadjat" mi tek koji smo pocetnici mislim Tarik je Evropski prvak.....I kad ti budes u reprezentaciji onda se javi,,,,srce na ruku ovim momcima u vasem klubu Gordanu i onom momku sto je s njim,oni vam jos malo drze ugled kluba..nemogu da vjerujem da sve ovo pisem,ali ti nas duze vrijeme vuces za jezik,,,valjda ce ti i Tarik svoje misljenje napisat....




Ja,Elmin KERKEZ iz BiH-VISOKOG, javno se pred svim clanovima foruma izvinjavam Soniboju SABI zbog uvrijedljivog teksta koji je gore i koji je njemu upucen i napisan od strane mene.......
-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 7 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software