Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Memorijal Izet Kurtalic 2008
Moderators: Leki

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 6 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
Tica
Posted 20/8/2008 12:12 (#9532 - in reply to #9531)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
sony - 20/8/2008 11:48

Tarik - 18/8/2008 23:08



Dobra ideja ,,, al vidi danasnje omladine .. mislit ce da si lud ,,, makar u visokom je tako . Ti njemu dadnes balzu , a on te gleda i kaze ,, a bil mi dao svoj jedan od karbona nebi ja to radio , mrsko mi ....................itd.... presmjesno ,,

ej ,, ove !! ove ,nepravi se blesav !! I aj da završimo!! Stavi samo koju sliku ,bilo čega od karbona ,što ste napravili u Visokom u 15 g ,,pa taman i elisu od penjača !!
Koliko si sam slika stavio kupljenih modela od rus-ukr. mafije pa valjda ima i 1-2 slike nečega što ste i uradili ?
!! Prema tome ,još stoji !! Što ste napravili ,pojedem !! a za aperativ 2 loze i politra goriva za penjača !

I šta onda? Nedobog da ti neko posle popijena goriva pridje upaljačom,cigaretom iza ledja.Bilo bi "pardon,ja vas spržih"
-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 20/8/2008 17:14 (#9540 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
Sony,svi mi znamo da si ti "modelar" preko interneta sto to sve svoje znanje ne pokazes na takmicenju i nekad dodjes do flay-offa.Dalje,nema se sta vise pravit sve je napravljeno mislim napravili, i sta sad da ja izmisljam nesta da pravim i da se mucim kad su sve ljudi napravili.Dodjes fino das pare i imas model,i pravis rezultate sa njim.Sta sad ja trebam od kucnih potrebstina pravit modele i glupirat se na takmicenju nepada mi na pamet,,,radije cu biti sudija nego sebe provaljivat.Dalje, ti znas ko je Edin Sahinovic , Mirsad Kapetanovic i Kenan Jusufbasic itd.ljudi su sve osvojili u ovom sportu sto se moze osvojit...Modeli u nasem klubu 15 godina ,da ne govorim prije , su uvijek bili bolji (po rezultatima) a i "modelarski napravljeni" od kluba Mostara i drugih klubova u BIH.Kod modela koje smo kupili koristimo svoje korisno znanje a ne, znanje ..koje klub vec ima" .Pravilo se prije,turpijalo eno elisa stoji od gumenjaka u klubu od 1975 god.kad je Keno pravio,,,,Ma nemam sta vise govorit ovaj "nas" sport nije valjda maketarstvo pa da ja dodjem i da izlazem to sto sam napravio,,nego da se takmicim i da osvojim sta.A slike ces dobit sta su visocani sve pravili da bi dosli do rezultata koji su napravili i prikazali BIH u boljem smislu......nemam sta vise da pisem mislim da sam ti sve rekao ovim postom. "Ljudi znaju ko su visocani i ko je Aeroklub "IZET KURTALIC"... svasta,nisam znao Soniboj Sabo da ces na vakav nivo pasti i da ces nama govorit ko je sta napravio,i da ces se samnom i sa Tarikom doslovno "svadjat" mi tek koji smo pocetnici mislim Tarik je Evropski prvak.....I kad ti budes u reprezentaciji onda se javi,,,,srce na ruku ovim momcima u vasem klubu Gordanu i onom momku sto je s njim,oni vam jos malo drze ugled kluba..nemogu da vjerujem da sve ovo pisem,ali ti nas duze vrijeme vuces za jezik,,,valjda ce ti i Tarik svoje misljenje napisat....

Edited by elmin-KERKO 20/8/2008 17:41

-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 20/8/2008 18:07 (#9543 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
Evo vidi sta pise Rale....

Bezbrojne titule prvaka Jugoslavije, pobednika raznih takmicenja visokog ranga, titule Evropskog i Svetskog sampiona u dve kategorije i da ne nabrajam vise, posto je nemoguce svega se setiti. Legendarna ekipa AK Visoko, u kategoriji F1B, u sastavu Kenan Jusufbasic, Mirsad Kapetanovic i Ibro Sinanagic je pobedjivala " uvek, kada je htela ".

http://solair.eunet.yu/~raletic/velemajstor.htm
-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 21/8/2008 12:42 (#9549 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
A nekad se čovjek zapita : demantirati nešto ili ne ? Pa kaže :ako ne ,ostade ono napisano,mogu neupućeni pomislit da je istina !! Ako ,da-demantirati,nastaje više problema !!
Prvi je :koga uopće demantuješ ?
Drugi : zašto ?
Treći : Nije lako demantirati gomilu nebuloza, neistina,netočnih navoda, i opet se sve svodi na prvi problem !!
Istina je da ja ponekad malo inpulsivnije reagujem na neke postove ,pogotovo ako imaju sadržaj koji graniči sa glupošću ili nistinom !! Na kraju to je i dozvoljeno, bar tako piše !!
----Najnovije vijesti o održanim i predstojećim natjecanjima, kao i informacije o modelima, materijalima, tehnologiji, ... (sve začinjeno s malo prepucavanja )... možete pratiti na Aeromodelarskom forumu.

-----Dalje,nema se sta vise pravit sve je napravljeno mislim napravili, i sta sad da ja izmisljam nesta da pravim i da se mucim kad su sve ljudi napravili.Dodjes fino das pare i imas model,i pravis rezultate sa njim.
Kad bolje razmislim ,ovome i ne treba komentar, niti treba damantirati !!Da nisi ništa drugo napisao nego samo ovo – dovoljno je !!
------Sony,svi mi znamo da si ti "modelar" preko interneta sto to sve svoje znanje ne pokazes na takmicenju i nekad dodjes do flay-offa !!
A neznam šta bi ti na ovo odgovorio,, osim „fuj „ !! Ja sam svoje Fo- ove odletio negdje dok si ti i tebi slični bili u planu kod mame i tate ,tako da sve moje buduće prepuštam tebi !!!
Biti u Fly off,u i nije neki fazon a ni cilj (osim rezultatskog )ovog sporta !! Ma vidi ,,, kad parkiram kamion pored ledine,, i onako čio i odmoran istrčim sa modelom,,ja sam zadovoljan  i sa 5 max a
i 2 početnička kiksa , 2 pive, itd,,,,pa se usporedi ,malo, tebi je ipak 18 !!
-----Dalje, ti znas ko je Edin Sahinovic , Mirsad Kapetanovic i Kenan Jusufbasic itd.ljudi su sve osvojili u ovom sportu sto se moze osvojit.
A što se ti i tebi slični krijete iza ovih IMENA ??A i kitite njihovim perjem ?? Kad sam rekao da u Visokom niste napravili 15 g nijednog od ovih suvremenih modela, mislio sam prevashodno na vas mladje, jer su ovi što si ih ti nabrojao,svoje znanje o modelarstvu davno pokazali i dokazali !!
I ne samo oni: Pinjo N,, Limo S !! S modelarske strane , njihova greška u koracima je kad su i mulcima podjelili novu i vrhunsku tehnologiju s kojom bi i naš Zela bio šampion ! Nevolja je ovog sporta ,što sve više djece ne zna ni kako ni zašto taj model leti !! Bitno je samo da leti !! Pa kad se razbije ,samo novi izvadi iz kutije,,,,,,jer mu je to neko omogućio !!!Ajd ,,neka,,i to je nešto !!
Samo do kada ??
Ma gledaj Kerki ,ti si me sad dovoljno isprovocirao da mi dođe da sad naručim 4-5 penjača od Verbickog,, baš ko da poručujem čevape !! Naravno i da mu ih unaprijed platim,, baš ko da plačam čevape ,,ako me shvataš ??? ....,,.I kad ti budes u reprezentaciji onda se javi….
Pa dok mi čača prima 200e penzije ,i još pola Bosne gladuje ne pada mi napamet kurčit se u timu jedne tako bogate zemlje !!!! Pogledaj spisak takmičara(ok) i broj pratilaca i pomagača za BiH,,
Pa usporedi to sa nekom siromašnom zemljom ,,Njemačkom ,, Holandijom ,,,
http://www.bulgaria2008.com/Participants.htm
-----u vasem klubu Gordanu i onom momku sto je s njim,oni vam jos malo drze ugled kluba..nemogu da vjerujem da sve ovo pisem,ali ti nas duze vrijeme vuces za jezik,,
Ovo mi je drago da si napisao !! Vidiš ,taj drugi je Marić Željko !! Stari modelar, sada i biznismen ,poduzetnik, !!Nekad ko momak došao u klub i ja sam mu bio prvi nastavnik ,,kao i dosta drugih ! I evo ,si vidio, vratio se i ??,, odmah pa u fly off !!
Ja ti se držim one stare poslovice ::: Kad učenik postane bolji od učitelja,,,, Znači da je učitelj dobar !!!
I nevoli kerko svjet pobjednike ,, draži su mu „“ ljudi „ !! Pobjednici su od danas do sutra,
prolazni,,zaborave se ,,,,,


Edited by sony 21/8/2008 12:44

-----

Top of the page Bottom of the page
Tarik
Posted 21/8/2008 13:49 (#9551 - in reply to #9549)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Visoko - Nisko
Trebalo mi je oko pola sata da procitam ovaj text , ali mi nesto nije jasno: "ne pada mi napamet kurčit se u timu jedne tako bogate zemlje !!!! Pogledaj spisak takmičara(ok) i broj pratilaca i pomagača za BiH,,

Pratioc moze biti ko hoce i zeli da na neki nacin bodri reprezentaciju , ( licno mi je drago da je tako) , a i ti sony bi mogao krenuti ( zasto ne) .
Ti si mogao biti i bio si pozvan na neke sampionate da se tekmas kao i mnogi iz mostara.. licno misljenje ja da necete ( neznam tacan razlog) , sjecam se situacije kada je "Deba" trebao ici prosle godine na svjetko u Ukrainu bilo je ovako ( po mom sjecanju) : Nemoze Deba on seli iz mostara , kad mi dodjosmo u mostar on tu.......... Ako je neki drugi problem ne bi komentariso.. ali nije fer tacnije Vas problem.



Edited by Tarik 21/8/2008 13:52

-----

Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 21/8/2008 14:01 (#9552 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
Ja kako sam cuo Eugene Verbitsky se povukao iz proizvodne penjaca,sad se samo takmici za svoj ceif,,,,A ovo je istina sto je Tarik napisao jer sam licno bio tu u klubu kad je Keno zvao i pitao za "Debu"......sve najbolje Sony..
-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
Rale
Posted 24/8/2008 15:10 (#9597 - in reply to #9552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008


Veteran

100100
Location: Novi Sad - Vojvodina - Srbija
...

Edited by Rale 29/7/2010 23:15
Top of the page Bottom of the page
Tarik
Posted 24/8/2008 15:44 (#9598 - in reply to #9597)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Visoko - Nisko
Rale - 24/8/2008 15:10

Upravo sam gledao zvanicni sajt FAI na kome se objavljuju rezultati sa World cup takmicenja u slobodnom letu :

http://www.fai.org/aeromodelling/competitions/free_flight/wc08/wcp0...

Cudi me da jos uvek nema rezultata sa "Memorijala Izeta Kurtalica".

Pozdrav, Rale


bit ce , tek danas su dosli u Fai rezultati iz mostara . Valjda ce za sedmicu biti i ovi
-----

Top of the page Bottom of the page
Igor
Posted 24/8/2008 18:34 (#9603 - in reply to #7552)
Subject: RE: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Expert

1000100100100252525
Location: Rijeka
......

Edited by Igor 24/8/2008 18:43
Top of the page Bottom of the page
Rale
Posted 9/9/2008 14:35 (#9885 - in reply to #9598)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008


Veteran

100100
Location: Novi Sad - Vojvodina - Srbija
...

Edited by Rale 29/7/2010 23:15
Top of the page Bottom of the page
Tarik
Posted 21/9/2008 09:31 (#10195 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Visoko - Nisko
napokon rezultati sa IK obradjeni u Fai-u .......
-----

Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 21/9/2008 14:58 (#10200 - in reply to #7552)
Subject: RE: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

i odmah čestitke našim juniorima, članovima foruma!



(aaa_438.gif)



Attachments
----------------
Attachments aaa_438.gif (12KB - 18 downloads)

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
elmin-KERKO
Posted 21/9/2008 15:05 (#10201 - in reply to #7552)
Subject: Re: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

500100100100
Location: BiH -Visoko-Ljetovik 27.
E bas ti hvala,,,,tako si fin Drazen...............................
-----
SVIJET VOLI POBJEDNIKE!!!

BiH F-076
First planning,second altitude !!!

Sto vise treniras, treba ti manje srece !!

E K
Top of the page Bottom of the page
agolubic
Posted 21/9/2008 17:43 (#10203 - in reply to #7552)
Subject: RE: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Extreme Veteran

100100100100
Location: Koprivnica
Čestitke Tomažu, Tariku, Ivanu, Elminu i Maji
-----
Andy G
Kum
Top of the page Bottom of the page
fly
Posted 21/9/2008 19:14 (#10206 - in reply to #10203)
Subject: RE: Memorijal Izet Kurtalic 2008



Elite Veteran

5001001002525
Location: Koprivnica

agolubic - 21/9/2008 17:43 Čestitke Tomažu, Tariku, Ivanu, Elminu i Maji

također i od mene


-----
Luka Krušec, CRO 1722
www.atelierfly.com
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 6 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software