Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

koji je ovo debil??
Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 5 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
Zoki
Posted 21/5/2008 08:17 (#7464 - in reply to #7461)
Subject: RE: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
Dražen - 21/5/2008 00:13


Zoki - 19/5/2008 18:25
...Čekaj malo, kaj tebe boli k.... kaj ja mislim? S takvim neobrazovanim kretenima neću niti raspravljati! Ako ja mislim da su slobodnoleteći modeli sranje i za k.... ja imam pravo to misliti i napisati na bilo kojem forumu, druga stvar je dal bu neko to zbrisal, a na ovom forumu sigurno bude, ali zaboli me... A debil si ti btw.


Ak si si ti tak protumačil moj komentar to je tvoj problem. Moja škola je mene bar naučila pristojnom ponašanju, kaj kod tebe nije slučaj...


dooobro, to smo sfatili...
____________________________


a forum, kakav je ono forum uopće???

Vidim da se od tebe nebre očekivati ništ osim vrijeđanja, i to ne samo osoba nego i foruma u ovom slučaju. Ne kužim kaj ti je on kriv, mislim da je bolji od ovog kad smo već kod toga.


ko tu vređa forum?? samo pitam kakav je...

druga je stvar što mislim o tom forumu i zašto tam nisam aktivan, al ne vređam nikog...

a ak ti ovaj forum ne valja, široko ti nebo...



ma da, pitaš kakav je, ko da je jučer nastal pa sad niko ne zna kakav je. Sad se još delaš bedast. Kaj ti misliš o onom forumu je tvoja stvar i to me ne zanima, ali je činjenica da ga čitaš i onda postaš ovakve gluposti na drugom forumu. Moj sig je na mjestu i on bude tam ostal, a ako to vama smeta onda očito imate problem.
Je, meni ovaj forum ne valja, registriral sam se samo da mogu tebi odgovarati, a nakon toga i tak ne mislim čitati niti postati tu.
Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 21/5/2008 09:14 (#7465 - in reply to #7431)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
pila - 20/5/2008 21:05

Bobo - 20/5/2008 20:11


Poznavao sam jednog čovjeka koji je za svaku stvar koju on nema ili ne razumije uspjevao da nađe poneku zlu riječ. "

Ivo Andrić "Znakovi pored puta"


ono kaj ja imam to ti samo sanjati možeš.


Ponosim se tobom!
-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 21/5/2008 09:24 (#7466 - in reply to #7354)
Subject: RE: koji je ovo debil??


Regular

2525

Zaista sam razočaran čitajući sve predhodno napisano !

Dali je moguće da na ovim stranicama vodi diskusija na takvom niskom nivou . Omalovažavanjem i vređanjem dajemo izvanredno verodostojnu sliku o sebi samima i što je još gore od toga , srozavamo ovaj forum na nezavdno niske grane . Na naše i Vaše stranice zaviruju i modelare iz drugih , susjednih nam država , i dobijaju na uvid prekrasnu sliku o nama . Ovo je modelarski forum a njega čene ljudi . Daklje ponašajmo se ljudski . Dostojanstveno i fer plej - prema sebi i prema drugima . Ne možemo prezentirati svoju istinu vređajući tuđu .Razumjevanje FF letenja i FF modela su zaista kamen temeljac na kojem počiva moderno zrakoplovstvo i modelarstvo . Neodgovorno i nekorektno pobijati tu općepoznatu činjenicu . Isto tako nesmijemo omalovažavati moderno modelarstvo koje ide naprjed nevjerojatnom brzinom i nedaje nam vrimena za detaljne teoretske rasprave i dubiozna studiranja .Većina od nas ima premalo je vrimena na raspolaganju za dugotrajnu izradau modela a nemalo je i nas kojima kupovina gotovog modela predstavlja pravi financijski poduhvat .Zato balansiramo kako znamo i umijemo ali modelarstva se odreći nećemo jer je to naš način življenja . Takav je današnji tempo života , brz i skup , svidilo nam se to ili ne . Svaki oblik zrakoplovnog modelarstva zahtjeva znanje i vještinu . Zato moji poštovane kolege modelari cjenite sebe , svoje znanje i vještinu ali istodobno to priznajte i drugima . Nepoštujuće druge oduzimate poštovanje samima sebi !

Puno pozdrava SVIM MODELARIMA !
Vaš Barba Miro .
Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 21/5/2008 09:33 (#7467 - in reply to #7466)
Subject: RE: koji je ovo debil??



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
Barba Miro - 21/5/2008 09:24


Zaista sam razočaran čitajući sve predhodno napisano !

Dali je moguće da na ovim stranicama vodi diskusija na takvom niskom nivou . Omalovažavanjem i vređanjem dajemo izvanredno verodostojnu sliku o sebi samima i što je još gore od toga , srozavamo ovaj forum na nezavdno niske grane . Na naše i Vaše stranice zaviruju i modelare iz drugih , susjednih nam država , i dobijaju na uvid prekrasnu sliku o nama . Ovo je modelarski forum a njega čene ljudi . Daklje ponašajmo se ljudski . Dostojanstveno i fer plej - prema sebi i prema drugima . Ne možemo prezentirati svoju istinu vređajući tuđu .Razumjevanje FF letenja i FF modela su zaista kamen temeljac na kojem počiva moderno zrakoplovstvo i modelarstvo . Neodgovorno i nekorektno pobijati tu općepoznatu činjenicu . Isto tako nesmijemo omalovažavati moderno modelarstvo koje ide naprjed nevjerojatnom brzinom i nedaje nam vrimena za detaljne teoretske rasprave i dubiozna studiranja .Većina od nas ima premalo je vrimena na raspolaganju za dugotrajnu izradau modela a nemalo je i nas kojima kupovina gotovog modela predstavlja pravi financijski poduhvat .Zato balansiramo kako znamo i umijemo ali modelarstva se odreći nećemo jer je to naš način življenja . Takav je današnji tempo života , brz i skup , svidilo nam se to ili ne . Svaki oblik zrakoplovnog modelarstva zahtjeva znanje i vještinu . Zato moji poštovane kolege modelari cjenite sebe , svoje znanje i vještinu ali istodobno to priznajte i drugima . Nepoštujuće druge oduzimate poštovanje samima sebi !

Puno pozdrava SVIM MODELARIMA !
Vaš Barba Miro .

Bilo je tu i dobro namjernih diskusija ,bez uvreda.
-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 21/5/2008 09:47 (#7469 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Tako je Barba !!Sve je tako 100% ,osim manje ispravke,da RC neide ni blizu naprijed kao FF ! Bar kad je elektronika u pitanju ai još po nešto !! Ali dobro,,o tome se da naglabati !!
Ali ako smo mi jedna veča obitelj i medjusobno se uvažavamo i sad neko dodje i napada jednog člana te obitelji(FF) onda je red da se ostli dignu i brane ga !!
Ja nevidje nikad jednog pravog plivača da vrijedja ""slobodni stil ""
isto tako boksera teškaša da omalovaži ""muha "" kategoriju ,,
atletičara da kenja po ""skoku u vis "" ,,itd
Sutra ,,ak neko dirne u U-kontrole ili Raketaše ili,,, ja ču mu reči šta mislim o njemu !!
jer kad ima onakvih ,,kakav je problem da sutra neko napiše :::::
da raketare treba zatuč...zmajare zabranit,,, jotičare ubit ,,,itd,,,,,, e neče ič !!!
-----

Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 21/5/2008 10:13 (#7472 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Slažem se sa sonijem i barbom!
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 21/5/2008 10:36 (#7475 - in reply to #7469)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 21/5/2008 09:47

Tako je Barba !!Sve je tako 100% ,osim manje ispravke,da RC neide ni blizu naprijed kao FF ! Bar kad je elektronika u pitanju ai još po nešto !! Ali dobro,,o tome se da naglabati !!
Ali ako smo mi jedna veča obitelj i medjusobno se uvažavamo i sad neko dodje i napada jednog člana te obitelji(FF) onda je red da se ostli dignu i brane ga !!
Ja nevidje nikad jednog pravog plivača da vrijedja ""slobodni stil ""
isto tako boksera teškaša da omalovaži ""muha "" kategoriju ,,
atletičara da kenja po ""skoku u vis "" ,,itd
Sutra ,,ak neko dirne u U-kontrole ili Raketaše ili,,, ja ču mu reči šta mislim o njemu !!
jer kad ima onakvih ,,kakav je problem da sutra neko napiše :::::
da raketare treba zatuč...zmajare zabranit,,, jotičare ubit ,,,itd,,,,,, e neče ič !!!


Budući da je ovo demokracija svatko ima pravo napisati mišljenje, a drugi ga imaju pravo komentirati. Moje mišljenje je jasno. Tak da ova tvoja tvrdnja iza 10 zareza, 3 uskličnika i 15 dvotočki s hrpom gramatičkih pogreški (e neče ič) baš i ne drži vodu. Tvoje mišljenje me ne zanima, a oni do čijeg mišljenja držim apsolutno me podržavaju.
Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 21/5/2008 10:45 (#7476 - in reply to #7354)
Subject: RE: koji je ovo debil??


Regular

2525

Momci !

Idemo dalje u pomirljivim tonovima ! Ja osobno isto mislim da svatko tko bar malo misli zagristi u zrakoplovno modelarstvo triba sam izraditi i natrimati FF model . Tek kada to uspije poletiti tada mu se otvaraju vrata u pravo zrak.modelarstvo . Mi stariji smo duboko svjesni toga ali mladima ponekad je teško nešto utuviti u glavu . Samo što usprkos našoj istini , klinci preskaču sami počeci i što je paradoksalno - dobro lete . Znam da im fali finoće i znanja -Ali ipak lete . Takvo je vrime u kojem živimo . Oni razbiju model i ne opterećuju se puno u čemu je greška . Kupuji drugi i evo ih za dva tjedna opet u zraku .
Sve u svemu bolje da su u zraku nego na "ulici ".
Barba Miro .
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 21/5/2008 11:01 (#7479 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Ja bi htio da se stavi lock na ovu temu
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 21/5/2008 12:46 (#7485 - in reply to #7354)
Subject: RE: koji je ovo debil??



Veteran

10025
Location: Zagreb
Ma nećemo ništa lockati niti brisati, ali možda stvarno nema smisla dalje nastaviti ovu raspravu jer je otišla krivim tokom.
Moje je mišljenje da je Dražen malo nespretno reagirao na Zokijev SIG koji sigurno ne znači doslovno to što u njemu piše, pa se Zoki našao uvrijeđen, pa je malo preoštro reagirao, pa su se drugi našli povrijeđeni, ...

Uglavnom, svi ste bez ikakve cenzure (dobro, uz male korekcije) iznjeli svoje stavove pa vas molim da tu temu sada jednostavno zaključimo i nastavimo se svaki od nas baviti onim vidom modelarstva koji najviše volimo i pri tome pustimo i druge da uživaju u onome u čemu oni pronalaze najviše zadovoljstva jer - Letjeti se mora!
-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
baltazarga
Posted 21/5/2008 17:37 (#7493 - in reply to #7354)
Subject: RE: koji je ovo debil??


New user


Pozdrav Dubravko !

Na ovom forumu prisutan sam negde od marta 2007. Kako je forum prevashodno namenjen za takmičarsko modelarstvo, nisam se registrovao jer je meni modelarstvo samo hobi i nikada se nisam takmičio, pa sam ga posećivao kao Guest i pažljivo sam pratio modelarske teme.

Tako je bilo do juče, kada sam se odlučio registrovati i napisati post, jer sam primetio nešto što nije dobro i kvari jednu lepu sliku o ovom naprednom forumu.

Jedan očito mladi momak, vidi se da je školarac, napravio je signature koji je koliko nespretan toliko i smešan.
I sada se jedan član ovog foruma obruši na njega i nazove ga ..debilom !

I tu sada nastade rasprava za i protiv i tko što misli koja je na momenat postala i prostačka.
Ja sam napisao post u kome se obračam Draženu i pokazujem mu da ono što je napisao u odgovoru na slobodnoleteče modele nije točno, to jest da su i mnogi drugi autori pre stotinu i više godina (Lilienthal, Leonardo i drugi) izrađivali i leteče modele i radili teoretske rasprave. I to puno prije brače Wright. To samo po sebi nije bitno, ali Dražen je odgovorio da su to 'leteći ćilimi'.

Znači, kada neko ima suprotno mišljenje od Dražena, onda ga on omalovažava i vredja, a možda te proglasi i debilom?

Malo sam pogledao neke teme i tada imam šta da vidim: Dražen danas slavi 45-ti rođendan?
E, pa mnogo lepo kada se neko u zreloj dobi istresa na školarca čije mu se mišljenje nije dopalo !
I zapravo Dražen je rekorder po broju postova na forumu, zar mu se zato toleriše da nekoga nazove debilom?



Kada pogledam neke od drugih 600 i više postova od Dražena, vidi se da on ponekad ulazi u žestoke rasprave sa članovima foruma i da pri tome ne bire lepe reči kada neki ima suprotno mišljenje. Neko tko ima 45 godina trebao bi o takvom svom ponašanju porazgovarati... sa nekom kvalifikovanom 'osobom'.

Zašto se obračam tebi Dubravko?
Zato je si izgleda mi sistem administrator i nisi sprečio da ovaj niz uvreda na račun jednog školarca bude izbrisan i ovom forumu vračen dignitet. Da li je to zato što zbog nekog razloga ne želiš da se zameriš Draženu?
Da li to znači da i drugi mogu ovde slobodno da lepe 'etiketu' da je neko debil?

Kako bi se ti Dubravko osećao da si školarac i da se u tvom razredu i školi pronese glas da negde na internetu piše da si debil ?

Mislim da si u ovom slučaju krivo prosudio u korist Dražena .

Nemoj me krivo shvatiti, ne kritikujem tebe, nego način na koji si rešio ovaj incident.

Drugarski,

G.B


Top of the page Bottom of the page
pila
Posted 21/5/2008 17:53 (#7494 - in reply to #7465)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
Bobo - 21/5/2008 09:14

pila - 20/5/2008 21:05

Bobo - 20/5/2008 20:11


Poznavao sam jednog čovjeka koji je za svaku stvar koju on nema ili ne razumije uspjevao da nađe poneku zlu riječ. "

Ivo Andrić "Znakovi pored puta"


ono kaj ja imam to ti samo sanjati možeš.


Ponosim se tobom!


lijepo od tebe

Top of the page Bottom of the page
pila
Posted 21/5/2008 17:58 (#7495 - in reply to #7494)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
ja sam za to da se ova tema/topic ne OBRIŠE niti NE ZAKLJUČA,jer smo u njemu saznali naučili puno stvari i raspravljali se.
treba se raspravljati da neke stvari dođu na "svoje" ovakva stvar kakva je tu,to se nesmije prešuteti,i dobro da se pokrenula ova tema,još bolje oni koji su dobro reagirali
Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 21/5/2008 18:18 (#7497 - in reply to #7495)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
pila - 21/5/2008 17:58


........još bolje oni koji su dobro reagirali [/QUOT



Kao ti, naprimjer!!


-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
pila
Posted 21/5/2008 18:52 (#7498 - in reply to #7497)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
ja sam reagiral u skladu sa situacijom,prilagodil sam se situaciji i to je to,nikakva nauka
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 5 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software