Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F5J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Poziv na 2. Lovački F5JN kup
Moderators: belovic, dlaka

Jump to page : 1 2
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F5JMessage format
 
h.kreso
Posted 10/4/2008 14:50 (#6630)
Subject: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin

Pozdrav svima,

 nadam se da čemo ugoditi svima i da ćete doći u što večem broju. Raspis je u prilogu:





(Karta.jpg)



Attachments
----------------
Attachments F5J-2008 poziv 1.pdf (54KB - 91 downloads)
Attachments Karta.jpg (85KB - 55 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Diogen
Posted 5/5/2008 11:09 (#7080 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Krešo, može li za nas dotepence (koji nismo: ' Ja sem Varaždinec, Varaždinec,Domovine sin.' ) kratak opis kako sa autoputa najlakše doći na 'Mjesto zločina'.
Pozdrav,
Damir



Edited by Diogen 5/5/2008 11:09

-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 5/5/2008 14:12 (#7083 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
<p>Nije komplicirano. Al' ću sad ja zakomplicirati </p><p>Kad siđete s autoputa prvo dolazite na kružni kod Citrone salona, skrenete desno prema gradu pa na sljedeći kružni tok kod Baumaxa (zato je on prvi dolje desno na karti). Možete na dva načina, zaobilaznicom prema Mariboru ili kroz centar. U oba slučaja imate smeđe table Varaždinsko groblje, pa pratite taj smjer. Kad dođete do groblja, vozite Halerovom alejom van grada prema zapadu, nakon prelaska nadvožnjaka odmah skrečete na prvi asfaltirani put desno, prema Kokinoj farmi 7. I tu malo dalje ćemo biti, a tu livadu već ćete vidjeti i sa samog nadvožnjaka ako skrenete pogled 45 deg desno. Ako se izgubite, tel. 098 267 999 je na raspolaganju p.s. Nemojte se zaletiti prema Hraščici pa onda po zapadnoj zaobilaznici zato jer one nisu u istoj ravni, to je taj nadvožnjak koji prelazi preko zaobilaznice, obavezno pokraj groblja</p>

Edited by h.kreso 5/5/2008 14:18
Top of the page Bottom of the page
Diogen
Posted 5/5/2008 14:31 (#7087 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Hvala!
-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
Diogen
Posted 7/5/2008 18:06 (#7126 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Vidim da se broj prijava okruglo bliži 20. Kako je nastala gužva na kanalima,imam pitanje: može li se u postojeću prijavu dodati još po koji kanal za već prijavljenog? I da li bi bilo dobro da takmičar kod prijave , koji ima synth opremu, samo navede synth i band koji koristi (npr. 35 ili 40 MHz), pa onda organizator sam odredi za takve slobodan kanal? Tako bi si olakšali organizaciju takmićenja.
LP,
Diogen
-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 7/5/2008 19:57 (#7127 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Svakako je poželjno da ima više kanala, javite mi na e-mail ili ovdje ako ima takvih, jer trebam složiti grupe. Ako ovako ostane biti će tri grupe
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 9/5/2008 09:33 (#7153 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Evo svih prijavljenih, molim da si podesite kristale, ima dosta izmjena. Vidimo se ujutro, nemojte kasniti, tekma počinje točno u 9.

1. Grepl , Željko BiH ZK Mostar 72
2. Belovic, Ivica CRO AK Rudolf Fizir 61
3. Frančić, Miljenko CRO AK Rudolf Fizir 70
4. Frančić, Nikola CRO AK Rudolf Fizir 77
5. Lilek, Alen CRO AK Rudolf Fizir 76
6. Slatki, Dino CRO AK Rudolf Fizir 74
7. Triplat, Marinko CRO AK Rudolf Fizir 66
8. Balanč, Karlo CRO AMK Sisak 189
9. Tepić , Saša CRO AMK Sisak 78
10. Vuković, Antun CRO AMK Sisak 80
11. Vuković, Ivan CRO AMK Sisak 71
12. Štefičar, Danijel CRO CTA Pribislavec 54
13. Štefičar, Igor CRO CTA Pribislavec 57
14. Sacher, Josip CRO MAK Trešnjevka 68
15. Belošević, Nenad CRO MC Varaždin 81
16. Hrastovec, Krešimir CRO MC Varaždin 92
17. Lisičak, Matija CRO MC Varaždin 51
18. Vitić, Denis CRO MC Varaždin 88
19. Stürmer, Bojan CRO MK Zaprešić 73
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 9/5/2008 09:52 (#7154 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Još malih izmjena ima, ovo je sad važeće:

1. Grepl Željko BiH ZK Mostar 72
2. Belović Ivica CRO AK Rudolf Fizir 61
3. Frančić Miljenko CRO AK Rudolf Fizir 70
4. Frančić Nikola CRO AK Rudolf Fizir 77
5. Lilek Alen CRO AK Rudolf Fizir 76
6. Slatki Dino CRO AK Rudolf Fizir 73
7. Triplat Marinko CRO AK Rudolf Fizir 66
8. Balanč Karlo CRO AMK Sisak 189
9. Tepić Saša CRO AMK Sisak 74
10. Vuković Antun CRO AMK Sisak 80
11. Vuković Ivan CRO AMK Sisak 71
12. Štefičar Danijel CRO CTA Pribislavec 54
13. Štefičar Igor CRO CTA Pribislavec 57
14. Sacher Josip CRO MAK Trešnjevka 68
15. Belošević Nenad CRO MC Varaždin 78
16. Hrastovec Krešimir CRO MC Varaždin 92
17. Lisičak Matija CRO MC Varaždin 51
18. Vitić Denis CRO MC Varaždin 88
19. Stürmer Bojan CRO MK Zaprešić 62
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 10/5/2008 22:31 (#7185 - in reply to #6630)
Subject: RE: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin

Uz hladan gemišt nadam se da sam sve rezultate posložio kako valja.

Rezultati u prilogu, a pokude i pohvale čekam od Vas.





Attachments
----------------
Attachments F5J Rezultati web.xls (32KB - 106 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Diogen
Posted 11/5/2008 08:06 (#7186 - in reply to #6630)
Subject: RE: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Zahvaljujem Kreši na trudu oko uspješne realizacije ovog takmičenja. Za nas Makovce jedno novo iskustvo. Da bi se pripremili za ovu tekmu najviše sam sa pitanjima gnjavio Mimija i povremeno Belovića, hvala dečki ! Prilažem i tri slikice, slikano je mobitelom pa je kvaliteta 'burek', a drugi su slikali sa fotićima pa će valjda uskoro i neki album.
Diogen



(ucesnici.jpg)



(juniori.jpg)



(seniori.jpg)



Attachments
----------------
Attachments ucesnici.jpg (91KB - 135 downloads)
Attachments juniori.jpg (46KB - 128 downloads)
Attachments seniori.jpg (48KB - 49 downloads)

-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
Daniel
Posted 11/5/2008 21:26 (#7195 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Veteran

1002525
Location: Čakovec
Čestitke pobjednicima, tekma je bila dobro organizirana i to najbrojnija do sada. Vrijeme prilično dobro, ujutro mirnije uz široka dizanja, a popodne uz razvoj cumulusa i uz jača dizanja, ali i spuštanja, te sa malo jačim vjetrom. Primjećuje se da su natjecatelji bolje opremljeni sa paketima baterija, pa nije trebalo čekati na punjenja. Raduje činjenica da je od ukupno 7 juniora čak 4 njih ušlo u finale, što pokazuje da je ova kategorija u usponu. Modeli vrlo različiti i zanimljivi. Trebalo je puno umijeća, barem popodne, pronaći termiku i iskoristiti ju u svoju korist. Šestorici od nas 18 natjecatelja je to najviše uspjelo, a kao potvrda za to su njihova odličja na gornjim slikama.
Na kraju, gulaš pravi lovački, još i danas sam žedan ko črep.
Pozdrav, vidimo se u Sisku.
Danijel Štefičar
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 11/5/2008 22:24 (#7198 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Iako smo se Dlaka i ja u Varaždin uputili po kantu vratili smo se doma praznih ruku ali zato puno "pametniji" i zadovoljni jer smo saznali dosta korisnih informacija. Natjecanje mi je bilo vrlo zanimljivo i svima onima koji traže RC kategoriju za sebe F5J-N iskreno preporučam. Kategorija ne zahtjeva veća financijska ulaganja, a model svatko može napraviti sam i biti konkurentan što je po meni preduvjet da natjecanje bude brojno. Isključimo li F1N i eventualno F1H, uvjeren sam da će ovo vrlo biti višestruko brojnija kategorija od svih koje sada imamo u HR. Svojim kolegama i dosadašnjim suparnicima u F3J kategoriji moram reći da je u odnosu na F3J natjecanje ili trening izuzetno zanimljivo slijedeće: dođeš na livadu i spreman si za let u roku od max 5 min, a nakon završetka sve pospremiš opet u istom roku. Usporedim li to s vremenom potrebnim za pripremu i pospremanje do sad, a pogotovo je po sporosti poznata Zaprešićka ekipa onda ... ma ne može se usporediti.

Za kraj, iskrene čestitke najboljima i naravno, organizatoru.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
belovic
Posted 11/5/2008 23:04 (#7200 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

50025
Location: Međimurje
Evo da i ja napisem nekoliko rijeci...kao prvo zelio bi pohvaliti organizatora tj. MC Varazdin sa Kresom i njegovi deckima na celu, koji su besprijekorno i rutinirano odradili posao, po meni bez i najmanje mrljice te narucili savrseno vrijeme za odrzavanje jedne takve tekme. Za sponzorstvo gableca Kresi jos jednom zahvaljujem i uslugu vracam prvom prilikom. Valja napomenuti da je organizator osigurao pehare za najbolje kako u seniorskoj tako i u juniorskoj konkurenciji, sto je svakako veliki poticaj najmlađima.
Kao drugo skupiti toliki broj natjecatelja bez obzira na uzlaznu putanju kategorije biti ce tesko ponoviti, ipak zelim i nadam se da se jako jako varam Nastupilo je 18 takmicara od toga 7 juniora, dakle gotovo kao u u F3K i F3J zajedno. Konkurencija dakle raste i pojavio se veliki broj novih lica (iz Siska, Zagreba...) sto me svakako odusevilo i nadam se, da ce se vratiti jos neki koje smo viđali na proslim tekmama ( tu mislim prije svega na Koprivnicu i Sl. Brod). Neznam kako su drugi to dozivjeli ali po meni zasad neke strasne konkurencije među modelarima nisam osjetio i cinilo mi se, da je ugođaj na prijateljskoj bazi i da svatko svakom rado pomogne prema svojim mogucnostima i dobije savjet za koji upita. Nadam se, da ce se taj odnos i dalje odrzavati jer barem sto se mene tice, to me jos jedino drzi u takmicarskom modelarstvu, da mogu opusten prezivjeti predivan dan u prirodi uz svoj omiljeni hobby te procavrljati sa dragim kolegama.
Modeli razlicitih koncepcija i materiala, od namjenskih F5J-N modela do jednostavnih Guppya, koji se takodjer pokazao sasvim konkurentnim i pogodnim za ovu kategoriju... Jucer se masa modela nije pokazala kao neki bitan faktor tako, da sve sto je ispod 470 grama moze sasvim ravnopravno konkurirati i samo rukica je ta koja odlucuje. Neka jos spomenem, da sam jedan od rijetkih nastupio samo sa jednim kompletom baterija sto i nije bas najbolje za kondiciju pogona, jer 8 puta nadopunjavati baterije u tako kratkom vremenu i nije najbolje, te ne znaci nista dobro za njihovu zivotnu dob.
Moje letenje sa savim novim modelom, koji sam isprobao tek prije pocetka tekme, pogotovo u kvalifikacijama bilo je sareno i prepuno pocetnickih pogresaka, te bi jos jednom htio zahvaliti Dlaki i Bocu, koji su mi nesebicno pomogli u finalu.

Iskrene cestike svim juniorima na prikazanim letovima a pogotovo "malom Sacheru" koji je odlicno letio u kvalifikacijama, te naravno na kraju i klubskom kolegi Mimiju, koji je reskirao u najvaznijem momentu i sasvim zasluzeno odnio cistu pobjedu u senionrskoj konkurenciji.

Toliko za sada od mene i modelarski pozdrav, Belovanovic
-----
Što je to EPOXY smola?

EPOXY smola je materija koja s vremenom zamjeni svu balzu na modelu.
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 11/5/2008 23:17 (#7201 - in reply to #7200)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

belovic - 11/5/2008 23:04 Jucer se masa modela nije pokazala kao neki bitan faktor tako, da sve sto je ispod 470 grama moze sasvim ravnopravno konkurirati...

Znači li to da me nisi smatrao konkurentom


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
belovic
Posted 12/5/2008 07:23 (#7206 - in reply to #6630)
Subject: Re: Poziv na 2. Lovački F5JN kup



Extreme Veteran

50025
Location: Međimurje
Bio sam samo skeptican u mogucnosti modela sa nesto visom masom ali si me razuvjerio...
-----
Što je to EPOXY smola?

EPOXY smola je materija koja s vremenom zamjeni svu balzu na modelu.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software