Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F5J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and juniors
Moderators: belovic, dlaka

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F5JMessage format
 
zlulic
Posted 21/5/2023 09:54 (#29848)
Subject: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and juniors


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Poštovani kolege,

Kako je nedavno objavljen službeni završetak globalne pandemije Covid-19, može se reći i da se aeromodelarstvo polako vraća u standardni ritam. Prošle godine su ponovno krenula svjetska i europska prvenstva, a nadam se da će tako i ostati dugi niz godina ili u najmanju ruku koliko je trajao i prethodni period bez prekida. Također, prošle godine su ponovno krenula i lokalna natjecanja, doduše u bitno manjem broju nego li ranije, ali bolje i tako nego nikako. Za ovu godinu izgleda da se sve polako vraća u uobičajene okvire. Sukladno tome vrijeme je i da razmotrimo nastup hrvatske reprezentacije na predstojećem Svjetskom prvenstvu koje će ove godine biti organizirano od 13. do 19. kolovoza 2023. u mjestu Dupnitsa u Bugarskoj.

Prema Biltenu br. 2 rok za konačnu prijavu i uplatu kotizacija je 15. lipnja 2023. https://f5jbulgaria.com/

Pozivam sve zainteresirane za sudjelovanje da kratkom prijavom na ovom forumu iskažu interes za ovogodišnji nastup u Hrvatskoj reprezentaciji.

S obzirom na relativno mali broj natjecanja održanih prošle godine, glavni kriterij za nastup će biti spremnost natjecatelja u pogledu opreme (modela) i motiviranost za nastup kao član ekipe odnosno reprezentacije.

Također, bi bilo dobro kada bi se javili i svi ostali koji se ove godine planiraju natjecati u klasi F5J, neovisno o rangu natjecanja. Primarno da dobijemo sliku o potencijalnom broju natjecatelja RH.

Kako je ovaj forum poprilično neaktivan, ali mi izgleda da ga znatan broj modelara ipak povremeno pogledaju, molim da obavijest proslijedite potencijalno zainteresiranima.

Za sva pitanja, konstruktivne prijedloge i savjete stojim na raspolaganju.

Srdačan pozdrav.

Zoran Lulić

Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
NIkola Lehkec
Posted 22/5/2023 00:49 (#29849 - in reply to #29848)
Subject: Re: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior



Veteran

1002525
Location: Čakovec
Pozdrav,
mislim da sam prošle godine napravio solidan rezultat, pogotovo ako uzmem u obzir da sam do ECH imao samo dvije službene F5J tekme (dva državna prvenstva)
Za ovu godinu sam uz Crozillu nabavio nove modele; jednu Ultimu 2 koju sam nabavio još u Mađarskoj prošle godine a druga Ultima 2 u "strong" varianti sa opcijom balastiranja bi mi trebala stići kroz par dana. Tako da sam po pitanju opreme spreman za WCH a isto tako i sa voljom i motivacijom.
Stoga se kandidiram za člana reprezentacije za WCH 2023.

Lp.
Nikola.
-----
Zvezda
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 22/5/2023 15:20 (#29850 - in reply to #29849)
Subject: Re: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Hvala. Zabilježeno. :-)
Top of the page Bottom of the page
specinar
Posted 24/5/2023 07:07 (#29851 - in reply to #29848)
Subject: RE: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior


Veteran

10025
Location: Zagreb
Evo i moje prijave za clana F5J reprezentacije. Motviran sam za nastup i imam potrebnu opremu za sudjelovanje.

Sljedeci vikend je prvi trening na tekmi u SLO.

LP,
Sasa
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 25/5/2023 14:26 (#29852 - in reply to #29851)
Subject: RE: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Hvala. Zabilježeno.
Top of the page Bottom of the page
ArijaN
Posted 28/5/2023 12:45 (#29853 - in reply to #29852)
Subject: Re: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior


Member


Zainteresiran sam
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 31/5/2023 12:46 (#29854 - in reply to #29853)
Subject: Re: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Hvala. Zabilježeno.
Top of the page Bottom of the page
NIkola Lehkec
Posted 6/6/2023 02:52 (#29856 - in reply to #29848)
Subject: Re: 2023 FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders seniors and junior



Veteran

1002525
Location: Čakovec
Meni bi, zbog poklapanja termina sa drugim eventom, odgovaralo da se još netko javi za nastup na WCH (a ja da budem samo opcija za trećeg člana)

Lp.
Nikola.
-----
Zvezda
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software