Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MK -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Poll Kako sastaviti Modelarsku Komisiju
Moderators: dlaka

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MKMessage format
 
Kako sastaviti Modelarsku Komisiju
OptionAdded byResults
Bojan StürmerBojan31 Votes - [11.31%]
Krešimir HrastovecBojan19 Votes - [6.93%]
Damir KosirBojan26 Votes - [9.49%]
Robert LeškoBojan27 Votes - [9.85%]
Damir LovinčićBojan12 Votes - [4.38%]
Danko PrprovićBojan7 Votes - [2.55%]
Antun ŠikićBojan17 Votes - [6.2%]
Željko VargovićBojan14 Votes - [5.11%]
Zoran ZechnerBojan7 Votes - [2.55%]
Miljenko FrančićLeki20 Votes - [7.3%]
Igor PongracLeki24 Votes - [8.76%]
Danijel Samardžićdlaka12 Votes - [4.38%]
Saša PećinarDžonline9 Votes - [3.28%]
Zoran LulićDžonline19 Votes - [6.93%]
Dario Jermolsony10 Votes - [3.65%]
Vilim Zobecdarijo7 Votes - [2.55%]
Barba MiroBojan8 Votes - [2.92%]
Hrvoje ŽivkovićŽivac5 Votes - [1.82%]
Add your own option:
This is a multiple choice poll.

huco
Posted 15/1/2008 18:58 (#4629 - in reply to #4625)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

1002525
Šika dali ti se to ruke tresu kad si profulo temu foruma pri adresiranju ovog posta?
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 15/1/2008 22:51 (#4632 - in reply to #4475)
Subject: RE: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Barba Miro - 9/1/2008 11:50 .... Zašto u modelarskoj komisiji moraju biti ljudi samo iz klubova u kojima postoje natjecateljske ekipe u određenim kategorijama ? Da li to moraju biti isključivo natecatelji ? Zar nije entuziazam i zalaganje isto tako ...

Barba Miro, Dražen je na neki način dobro objasnio kako se "istaknuti" i biti član MK. Naravno, nije nužno biti natjecatelj niti biti iz kluba koji ima natjecatelje... ali je poželjno. Zašto? Zato što se odluke MK u velikoj mjeri odnose na natjecatelje, odnosno na pravilnike, bodovanja, kalendar natjecanja, ...

Recimo danas u MK "sjede" Vargović, Lovinčić i Prprović (nitko nije natjecatelj, a i sam sam sve bliže tom statusu), ali su osobe koje prate događanja u modelarstvu (odnosno, trebali bi pratiti) jer je to potrebno da bi znali kako reagirati u pojedinim situacijama.

Od klubova, odnosno gradova koje ste naveli jedino za Zadar znam da se nešto događa jer na natjecanjima i forumima čitam Vas i Dražena, a od ostalih niti riječi niti slova.

Iako pretpostavljam da prilikom pisanja ovog posta niste mislili na sebe, osobno bih volio da se uključite u rad MK ili kao član MK ili kao sudionik rasprava.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
šika
Posted 16/1/2008 07:49 (#4634 - in reply to #4629)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

100252525
Location: Osijek-Briješće
huki meni se možda tresu ruke ali ja ipak radim sa djecom vidi prijave za čemimac a to nije sve
Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 16/1/2008 09:34 (#4635 - in reply to #4634)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

1002525
Pa to ti i ja kazem
Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 16/1/2008 14:25 (#4638 - in reply to #3954)
Subject: RE: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Regular

2525

Poštovani moji modelari !

Ni na kraj pameti mi nije bilo da nkoga povredim svojim raspitivanjem . Čisto me zanimala situacija u modelarskoj komisiji . Zaista se ispričavam ako sam se zaletio sa nekim svojim zaključcima . Nikako nebi volio da se pomisli da se guram tamo gdje mi nije misto . Modelarstvo je moj život i to je sve . Vidim da kod Vas na kontinentu stvari idu sto na sat i zavidim Vam na tome . Dakako na ljepi način . Duboko sam svjestan da modelarstvo nije profitabilna djelatnost , bar kod nas većine . Prema tome time se bave isključivo intuziasti i zaljubljenici . Po meni to je činjenica koja teško podleži raspravi . Daklje u modelarskoj komisiji su ljudi kojima skidam kapu za njihovo zalaganje . .
Bit ću slobodan pa ću pokušati Vam objasniti kako stoji situacija kod nas u Zadru . Od kraja osamdesetih godina kod nas iz čisto objektivnih razloga stalo sa modelarstvom . U aeroklubu Zadar modelarstvo i maketarstvo doslovno uništeno usrdnim zalaganjem nekolicine pojedinaca . Učinak je bio sto postotan !Modelarstvo je potpuno nestalo . Izgleda da spadam u onu šempiastu skupinu ljudi koji pokušavaju ići kontra struji i zanosim se nekakvim idealima koji su pomalo izumrla kategorija .Zapeo sam ko sivonja da vratim modelarstvo u Zadar . Na sreću u aeroklubu Zadar došlo do promjene u upravnoj strukturi i napokon su širom otvorena vrata " malom zrakoplovstvu " . Do prije četiri godine bio sam sam , doslovce jedan jedini na cilom našem području . Pomalo sam okupio oko sebe i oko našega kluba ekipu ljudi sličnih interesa i stajališta . Sve živnulo ! Dva svoja cilja sam ostvario . Aeroklub postao misto gdje sve kuha od života i intuziazma . Nesmijem zaboraviti i našu odličnu ekipu padobranaca tako da smo sada jedna složna cjelina .To je prvo a drugo je da sada već imamo desetak modelara koji su savladali umjeće pilotiranja r/c modela plus klinci - početnici . Treći moj cilj dovesti klince na neko natjecanje . Ali tu je problem jer ja u tome nemam nikakvog predznanja .Valjda uz Vašu pomoć i to ćemo savladati . Malo sam zastao zadnjih par mjeseci jer život zbija samnom okrutne šale . Ostao sam bez svoje najače pokretačke snage , bez svoje "gospođe modelar "kako su neki momci zvali moju suprugu . Ali život ide dalje . Viša sila mije oduzela moju polovicu ali modelarstvo sigurno ne može .
Planovi i želje : Osposobiti našu modelarsku pistu . Dovesti modelare kod nas u Zadar na neko modelarsko druženje i uživati sa svima vama u našem hobiju . Ako smognemo snage i volje možda organiziramo i F3A natjecanje ove kalendarske godine . Malo letenja ,malo kupanja . Zar nešto može biti bolje ?

Ipričavam se na toliko zauzetog prostora
Vaš Barba Miro - Zadar
Top of the page Bottom of the page
šika
Posted 16/1/2008 15:07 (#4639 - in reply to #4638)
Subject: RE: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

100252525
Location: Osijek-Briješće
Lega to je to samo naprijed imaš podršku iz osijeka ako šta treba pomoći tu smo zovi pozdrav naj južnijem modelaru šika ps. joj mislim da ima još jedan južnije otok brač Peđa Mandić Supetar
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 16/1/2008 22:01 (#4650 - in reply to #3954)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

barba miro,
ono što je bojan zaboravio napisati, sjednice modelarske komisije su otvorenog karaktera za promatrače (bez prava glasa), pa ako vas put nanese do zagreba u tom terminu, slobodno navratite.

bilo bi lijepo na djeca naprave koju A-jedinicu do državnog, bjelopolje vam stvarno nije daleko, a državno je i dobra prigoda zadranima za nova poznanstva, taman da dođu i bez modela...

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 11/4/2008 12:17 (#6651 - in reply to #3954)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
ETO MENE HAHAHAHHAH I JA SAM U IGRI!!!!!
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 11/4/2008 12:19 (#6652 - in reply to #6651)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Birajte mene samo mene ja sam najpošteniji inaće bilo je pitanje gdje su juniori
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
fly
Posted 13/4/2008 22:26 (#6706 - in reply to #6652)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju



Elite Veteran

5001001002525
Location: Koprivnica
kolko ljudi ulazi u MK?
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 14/4/2008 08:06 (#6709 - in reply to #6706)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ne ulaze, već su unutra...

http://www.aeromodelarstvo.net/komisija.asp

povremeno umjesto nekoga dođe neko novi...



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 14/4/2008 15:43 (#6712 - in reply to #6652)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Živac - 11/4/2008 12:19 Birajte mene samo mene ja sam najpošteniji inaće bilo je pitanje gdje su juniori

Živac, ne sumnjam u tvoje poštenje ali za informaciju tebi i ostalima, glasovi koji su uz tvoje ime pribrojani kao glasovi od "duplih" korisnika biti će brisani.

Naime neki korisnici foruma su otvarali po 3-5 novih accounta i tako glasali za tebe. Za sada su dvojica otkrivena i upozorena da lete van s foruma ukoliko se dogodi nešto slično. Obojica su se ispričala i obećali su da se više neće ponoviti. Ima 3-4 nova usera za koje još nismo sigurni tko ih je kreirao pa kad to raspetljamo i oni će dobiti opomenu pred isključenje. Ukoliko ti isti ovo čitaju bilo bi lijepo da mi ušparaju vrijeme i sami se jave privatnom porukom ili mailom.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 15/4/2008 15:34 (#6730 - in reply to #3954)
Subject: Re: Kako sastaviti Modelarsku Komisiju


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Oprostite za ovo, mala šala
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software