Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MK -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Suspenzija
Moderators: dlaka

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MKMessage format
 
Grozdan
Posted 21/4/2015 10:33 (#28747)
Subject: Suspenzija


Member

25
Suspenzija u prilogu

Edited by Grozdan 21/4/2015 10:37




Attachments
----------------
Attachments odluka o suspenziji.pdf (191KB - 484 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Grozdan
Posted 21/4/2015 11:20 (#28748 - in reply to #28747)
Subject: RE: Suspenzija


Member

25
Nakon što je donešena odluka o suspenziji evo nakon pet famoznih mjeseci mi je i uručena .Želio bih se zahvaliti svima koji su učestvovali u donošenju takve odluke a koja je donesena bez mogučnosti obrane a kamoli žalbe na odluku a da ne govorim o pravilniku jer to je bolje i ne spominjati. Pošto ste mene maknuli sa livade jer sam toliko pojedincima smetao iproglasili malte ne največim banditom popljuvali ,izvrijeđali ida ne kažem što sve ne slobodno možete još oni koji to nisu napraviti. Sve to i mogu razumijeti ali mi nije jasno zašto za moju Petru je problem izvaditi sportsku dozvolu. Nakon zahtjeva HZS putem e-maila pa i osobno nakon više od mjesec i pol dana nemože se dobiti nikakva informacija pa bila ona pozitivna ili negativna ili koji su načini i rokovi da bi se dobila dozvola da bi mogla nastupiti na državnom prvenstvu i ostalim natjecanjima. Postoji problem vjerojatno opet ja i moje pojavljivanje.Sada pokušavamo to ishoditi preko drugog kluba ali po brzini HZS cirka pet mjeseci će biti dovolno za izdavanje dozvole. Na prvenstu Hrvatske će biti dva juniora ako i ovaj drugi dobije dozvolu , a treči bi već bio previše jer to je strašno puno. Imajući u vidu kakve je rezultate Petra imala mislim da bi ipak trebalo joj se omogučiti da nastupi a samo je potrebno malo dobre vole HZS jer to se rješava ako se hoče u pet minuta a ne u pet mjeseci. Rezultat koji je postigla nije puno njih primilo sa oduševljenjem pa i u bivšem klubu a da ne govorim da za finale kupa u Švici se nije našlo u klubu ni za startninu.Ja znam da sam ja glavni problem ali sam previše novaca vremena i POZITIVNE energije uložio u ovo a ito volim da bih to mogao samo tako preskočiti.A to je i odgovor onima koji se čude što je malo natjecatelja a biće ih još i manje tim načinom koji prešutno to podržavaju a sa strane pjuju po sve mu i svakomu pa je barem fer neka kažu to tim ljudima u lice , a u istom su trenutku tretirani od pojedinaca kao što sam i ja bio u pojedinim trenucima ali sam bar smogao snage da kažem ono što mislim zastupan pa bilo to dobro ili jako loše.
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 21/4/2015 12:04 (#28749 - in reply to #28748)
Subject: Re: Suspenzija



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Pravilnik za traženje, stjecanje i produljenje valjanosti modelarske natjecateljske sportske dozvole je u prilogu, a isti se može pronaći i na web stranivi HZS-a

http://www.caf.hr/





Attachments
----------------
Attachments Pravilnik_za_sportske_dozvole_modelari.pdf (101KB - 452 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 21/4/2015 21:59 (#28750 - in reply to #28748)
Subject: RE: Suspenzija



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić

Grozdan - 21/4/2015 11:20   Rezultat koji je postigla nije puno njih primilo sa oduševljenjem pa i u bivšem klubu a da ne govorim da za finale kupa u Švici se nije našlo u klubu ni za startninu.J.

Grozdan,

u 2013. godini više od polovine ukupnog buđeta kluba otišlo je na tvoje i Petrine odlaske na natjecanja. Od toga puno puta iz mojeg osobnog džepa (jer, kako i sam znaš, Klub je sufinanciran sa samo 30 - 60 % utrošenih sredstava i to nekoliko mjeseci nakon natjecanja). Samo za Švicarsku si od Kluba dobio 3.250,00 Kn na ime putnih troškova i cestarine. Za startnine nisi dobio povrat iz jednostavnog razloga - nisi donio račun). Ni drugim članovima Kluba koji nisu priložili račune nije izvršen povrat,

Petru sam osobno predložio za Godišnju nagradu tehničke kulture Zagrebačke županije koja je bila i u novcu. Sjeti se svoje reakcije, ni hvala nisi mogao izgovoriti. Isto tako proglašena je najboljim sportašem juniorom HZS-a. Tko je bio predlagatelj?

 


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 21/4/2015 22:48 (#28751 - in reply to #28750)
Subject: Re: Suspenzija



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Vezano za sportske dozvole. Na tvoj zahtjev ste ti i Petra dobili ispisnicu iz MK Zaprešić. Vaše sportske su zajedno sa ispisnicama vraćene HZS-u. Dozvole se ne izdaju/produžuju privatno ni pojedinačno, već bi vaš novi klub trebao zatražiti izdavanje dozvole za Petru. Sve piše u pravilniku.
-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software