Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MK -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

CIAM
Moderators: dlaka

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MKMessage format
 
Mimi
Posted 23/1/2013 19:29 (#26682)
Subject: CIAM



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Ludbreg
Poštovani članovi Modelarske komisije,
javljam se zbog problema na koji smo naišli u pokušaju predaje kandidature našeg kluba
za eventualnu organizaciju Svjetskog prvenstva u F3K 2015. Prema naputku predsjednika
MK kontaktirao sam gosp. Zorana Lulića, Nažalost on već duže vrijeme nije bio na sjednicama CIAM-a,
jer mu HZS nije podmirio putne troškove te je podnio ostavku.
Time je Hrvatska ostala bez jedinog predstavnika u CIAM-u i sve eventualne kandidature hrvatskih klubova
u budućnosti je nemoguće predati. Obzirom da je slijedeća sjednica CIAM već 18-20. 4. 2013 mišljenja sam da bi taj problem
morali pod hitno riješiti.

LP

Mimi
-----
Pozdrav
Mimi
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
zlulic
Posted 24/1/2013 12:32 (#26683 - in reply to #26682)
Subject: RE: CIAM


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Mimi i ja smo neki dan razgovarali, ali izgleda da je došlo do šuma u komunikaciji, pa radi korektnosti moram napisati par ispravaka.

Na sjednice CIAM-a nisam išao zadnje dvije godine tj. 2011. i 2012. Razlog neodlaska nije da mi HZS nije platio putne troškove, nego smo u proljeće 2011. zaključili da sa znatno smanjenim financiranjem HZS-a od HZTK jednostavno nema dovoljno novaca da se ode na sjednicu.
Bio sam stava da je pametnije i onaj minimum novaca predviđen za aeromodelarstvo bolje preusmjeriti u troškove reprezentacija. Treba imati na umu da odlazak na sjednicu CIAM-a košta cca 7000 kn (kako god okreneš i putuješ treba četiri dana, dva dana puta i dva dana sjednica).

Ostavka je bila na članstvo u IO HZS-a, ali nije prihvaćena iako se konzumira. I dalje dobivam materijale CIAM-a i kad se nešto interesantno pojavi prosljeđujem izbornicima.

Kao što sam u telefonskom razgovoru rekao – kandidatura za organizaciju bilo kojeg natjecanja bez da se održi prezentacija jednostavno nema nikakve šanse.
Iako je uobičajeno da prezentaciju održi delegat može je održati i bilo tko drugi.
U ovom slučaju osnovni problem je financiranje putnih troškova, što u neku ruku spada pod rizik organizatora jer nema garancije da će izložena prezentacija kandidature osigurati i dobivanje organizacije natjecanja.
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 24/1/2013 14:19 (#26686 - in reply to #26682)
Subject: Re: CIAM



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Možda je u trenutnoj situaciji rješenje da pošaljete kandidaturu CIAM-u, a dogovorite s nekim iz F3K branše, koji je delegat u CIAM-u, ili nekoga tko može lobirati delegate. Dakle, kontaktirati sve prijatelje iz F3K da nagovore svoje delegate da glasaju za vas.


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 13/2/2013 22:26 (#26790 - in reply to #26682)
Subject: Re: CIAM


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Ove godine:

CIAM Bureau Meeting - Thursday 18th of April 2013 (za prijavu kandidature manje bitno)
CIAM Plenary Meeting (at the Mövenpick Hotel) - Friday 19th and Saturday 20th of April 2013


Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software