Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F5J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

4. Sisački elektro kup
Moderators: belovic, dlaka

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F5JMessage format
 
dlaka
Posted 11/4/2011 10:01 (#22097 - in reply to #22089)
Subject: Re: 4. Sisački elektro kup



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Čestitka prvacima i kuharu Bufli !


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
belovic
Posted 11/4/2011 11:05 (#22099 - in reply to #22097)
Subject: Re: 4. Sisački elektro kup



Extreme Veteran

50025
Location: Međimurje
Moje pohvale idu organizatoru na besprijekornoj organizaciji bez ikakvih zapleta te nesuglasica, sve je proteklo u vrlo lijepom i prijeteljskom ozracju, zatim odlicnim letovima juniora a pogotovo Igoru (koji je cak bio prvoplasiran u kvalifikacijama) te Balasku koji su osvojili 2/3 mjesta na pobjednickom postolju. Valja pohvaliti i dva nova F5J pilota tj. Nenada i Tomislava koji su skupili hrabrosti i prvi puta se pojavili na natjecanju - nadamo se da ce i u buduce biti u nasem drustvu.
Vrijeme je bilo raznoliko od mirnog do jako vjetrovitog, tako da oni najlaksi modeli ovaj puta nisu bili u prednosti (osobno sam letio sa tezim baterijama i modelom blizu 370gr.). Nazalost bilo je i nekoliko lomova odnosno gubitaka modela ali se nadam, da vec do iduce tekme biti sve spremno za nove pobjede.
Pozdrav Sisku do iduceg susreta...
-----
Što je to EPOXY smola?

EPOXY smola je materija koja s vremenom zamjeni svu balzu na modelu.
Top of the page Bottom of the page
agolubic
Posted 11/4/2011 20:17 (#22107 - in reply to #21915)
Subject: Re: 4. Sisački elektro kup



Extreme Veteran

100100100100
Location: Koprivnica
Trebali ste poslje tekme na afterparty u Neo Bar with Andy G :D
-----
Andy G
Kum
Top of the page Bottom of the page
tomas4e
Posted 12/4/2011 22:08 (#22120 - in reply to #22099)
Subject: Re: 4. Sisački elektro kup



Member


Location: Sisak
belovic - 11/4/2011 11:05

Moje pohvale idu organizatoru na besprijekornoj organizaciji bez ikakvih zapleta te nesuglasica, sve je proteklo u vrlo lijepom i prijeteljskom ozracju, zatim odlicnim letovima juniora a pogotovo Igoru (koji je cak bio prvoplasiran u kvalifikacijama) te Balasku koji su osvojili 2/3 mjesta na pobjednickom postolju. Valja pohvaliti i dva nova F5J pilota tj. Nenada i Tomislava koji su skupili hrabrosti i prvi puta se pojavili na natjecanju - nadamo se da ce i u buduce biti u nasem drustvu.
Vrijeme je bilo raznoliko od mirnog do jako vjetrovitog, tako da oni najlaksi modeli ovaj puta nisu bili u prednosti (osobno sam letio sa tezim baterijama i modelom blizu 370gr.). Nazalost bilo je i nekoliko lomova odnosno gubitaka modela ali se nadam, da vec do iduce tekme biti sve spremno za nove pobjede.
Pozdrav Sisku do iduceg susreta...

Uh! ja se isto tako zahvaljujem na pomoci od strane svih natjecatelja, nije mi bilo jednostavno prvi puta letjeti na natjecanju, doduše puno mi je pomogao karlo (drveni) i par drugih natjecatelja. vidimo se i na iducem natjecanju
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software