Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3K -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Pribyslav, 14.-15.8.2010
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3KMessage format
 
NiX@
Posted 24/8/2010 17:38 (#19991)
Subject: Pribyslav, 14.-15.8.2010



Veteran

10025
Location: Ludbreg

Dosandno nam je doma, pa sam razmisljao da malo osvijezim F3K theard na ovom forumu. Znaci vec skoro konstanta ekipa iz Ludbrega, Danijel Horvatic, Miljenko Francic, Filip Geci, Dino Slatki i nasa logistika Sinisa Krizan zvan Ruda, sudjelovala je na natjecanju u ceskom gradu Pribyslav (a mi ga svojevoljno prozvali Pribislavec) koji se nalazi oko 150 km jugoistocno od Praga. Dosli smo tamo u petak poslijepodne i nakon izleta na bazene u Jihlavi vratili se opet na aerodrom na kojem se natjecanje odrzavalo. Imali smo sve sto smo htijeli, pa cak i vise od toga, jer stvarno na aerodromu nije bilo neceg sto nam je nedostajalo, frizider pun ceskih piva, tus, kuhnja i sve smo imali na raspolaganju. Moram pohvalit jako ljubazne i gostoljubive ceske organizatore koji su nam izlazili u susret i vise nego su trebali . Nakon sto smo postavili kamp otisli smo malo probat modele i da vidimo kakvo je stanje u zraku, svi bez velikih poteskoca, osim Gecija kojem se je zbog jos neutvrdenih razloga ugasila stanica sama od sebe (Multiplex Royal EVO 9) i tako dozivio ne tako tezak lom, ali ipak nije mogao naastupit na natjecanju u subotu. Nakon burne noci petak/subota pocinje tekma koja je po planu trebala odradit 12 turnusa po 4 grupe u 2 dana, odradila "samo" 9 i to u subotu. U nedjelju se nije letilo zbog vjetra koji je na mahove dosezao 15 m/s. Za mene je tekma lose pocela, ponovno lom getribe na servu za elerone u RDS-u. Nakon toga sam vjerovao da je za mene tekma zavrsena, ali sam to samo mislio... Uzimam neistriman fireworks na kojem nemam ni 5 min treninga i sljedeca 2 turnusa radim gluposti po zraku, valjke, lupinge... A onda sam rekao sam sebi idemo odletit najbolje sto se moze, pa je krenulo sa 2 puta po 1000, pa 2 nesto losije od 900, pa opet 2 puta po 1000, i to je nazalost bilo dovoljno za samo 11. mjesto. Vrijeme je bilo super u subotu. Prvo oblacno sa malo vjetra, pa suncano, pa suncano sa vjetrom. Tad je na scenu stupio SLATKI SHOW koji je sa svojim 2103 puta krpanim Fireworksom od 300 grama letio padinu na obloznjem hangaru sto mu je na kraju donjelo 4. mjesto. Ali to je izveo tako dobro da su ostali natjecatelji kasnije dolazili do njega i pitali kako taj model tako dobro leti.
Danijel si nije mogao puno pomoci sa Fireworksom od 255 grama po tom vjetru, tako da je zavrsio na 14. mjestu, ali je dobio i 100 bodova penalty-a jer je nekom liku dotaknuo noge s modelom. Ukupno je nastupilo 27 natjecatelja iz 6 država. Pobjedio je Raoul Gorka sa novim Fireworksom 5, ispred Rolanda Bordera i domaceg natjecatelja Rezler Ondreja.

rezultate mozete nac na : http://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxlY3ByaWJ5c2xhdnxneDoxZjE2ZWVjYzNlZjEyOTk2

 

 i nesto slka na : http://f3k.lmkzdar.cz/

Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software