Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F5J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

3. Lovački kup Varaždina F5J-N
Moderators: belovic, dlaka

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F5JMessage format
 
belovic
Posted 11/5/2009 11:13 (#14212 - in reply to #14210)
Subject: Re: 3. Lovački kup Varaždina F5J-N



Extreme Veteran

50025
Location: Međimurje
Cestitke pobjednicima!
Lezerna tekma po predivnom vremenu, bas onakva kakvu oduvjek sanjamo. Organizator je bez problema uspio uz pomoc natjecatelja te pomocnika odraditi svoju zadacu i priskrbio nam cevape do jaja. Meni u posljednje vrijeme klopa uz gustanje u letenju predstavlja najvecu stavku kod ukupnog dojma, sto se hvalabogu vidi na mojo liniji :-)
Za ulazak u finale trebalo se potruditi jer konkurencija raste a i uvjeti su nam bili pisani na kozu, tako da je slijetanje cesto puta presudno odlucivalo.
Fly off, pogotovo drugi let bio je prava adrenaliska bomba jer mislim da je svih 7 finalista ostalo do kraja i slijedilo je pikanje u zadnjim sekundama sto je na dosta skucenom prostoru bila prava poslastica :-)
Postolje sam promasio u 1. letu Fly off-a kada sam kod panicnog skidanja visine vec nakon 6-7 minuta leta i krive procjene vremena usao u nepogodan zrak iz kojeg se nikako nisam uspio izvuci te odletio nedovoljnih 14 minuta. Ovo panicno skidanje je doista bilo komatozno jer smo svi popeli na nenormalnu visinu za tako male modele i posljedica svega je da sam nekoliko puta izgubio model, nekoliko puta model mi je usao u oblak i samo zahvaljujuci prisebnim pomocnicima uspio spasti avion, za sto se im jos jednom zahvaljujem.

Ja takodjer naglasavam da se jos neke situacije koje smo osjetili na natjecanju trebaju jasno zapisati u pravilniku (a bile su vec donesene ali ne i zapisane) tako da vise nebi bilo nezeljenih situacija, mada je ovaj put komisija odlicno procjenila situaciju te donijela pravednu i bezbolnu odluku tako da nitko nije bio zakinut i odklonila svaku sumnju u neregularnost turunsa.

Sve u svemu jos jedna tekma za okrijepu duse i neopisiv uzitak jedrenja po predivnom vremenu.
-----
Što je to EPOXY smola?

EPOXY smola je materija koja s vremenom zamjeni svu balzu na modelu.
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 11/5/2009 11:38 (#14214 - in reply to #14085)
Subject: Re: 3. Lovački kup Varaždina F5J-N



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Pozdrav,

iako nisam bio prisutan, zahvaljujem se svima na dolasku i pomoći oko organizacije.

Čestitke pobjednicima


-----
Krešimir Hrastovec

[img]http://condor.ephemeride.com/i/bdg/117.jpg[/img]

[img]http://stats.condor.cc/10125.png[/img]
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software