Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Trgovina -> Modelarske trgovine -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Trgovina u dalekoj Kini
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Trgovina -> Modelarske trgovineMessage format
 
Vikac
Posted 14/4/2009 08:43 (#13806)
Subject: Trgovina u dalekoj Kini



Regular

2525
Location: Roždanik(Novska)
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_index.asp
Evo jedne trgovine u dalekoj Kini.
Sada da vas pitam:Kakvo imate iskustvo sa tom trgovinom.
Ja sam čuo da od Kine do Hrvatske poštarina košta 100kn.
I svi govore da im je roba odlična i jeftina.
E sada daj te mi savjet kako kupovati u toj trgovini i do koliko nofca je najbolje kupiti robe?
Pozdrav.
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Marinko
Posted 14/4/2009 09:10 (#13808 - in reply to #13806)
Subject: RE: Trgovina u dalekoj Kini



Veteran

100
Location: Koprivnica

Za sad imam dobra iskustva s tim shopom, roba za koju piše da je ima na lageru stigne ti za 2-3 tjedna, a poštarina je zavisno od težine paketa od 7$ pa na dalje.

Pozdrav

Marinko

 

Top of the page Bottom of the page
mifi
Posted 14/4/2009 21:07 (#13817 - in reply to #13806)
Subject: RE: Trgovina u dalekoj Kini



Member

25
Location: VG

Vikac - 14/4/2009 08:43 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_index.asp Evo jedne trgovine u dalekoj Kini. Sada da vas pitam:Kakvo imate iskustvo sa tom trgovinom. Ja sam čuo da od Kine do Hrvatske poštarina košta 100kn. I svi govore da im je roba odlična i jeftina. E sada daj te mi savjet kako kupovati u toj trgovini i do koliko nofca je najbolje kupiti robe? Pozdrav.

Gotovo svatko od nas je kupovao u toj trgovini (ja osobno desetak puta). Moja je filozofija da kupujem manje paketice (ako je to moguce) radi manje postarine i potencijalne carine (pdv + carinski troskovi). Do sada carinu nisam platio ali niti su paketi bili veliki, niti je njihova vrijednost bila velika (najvise 100$, ali je paketic bio mali ). Postarina ovisi o tezini paketa i o nacinu isporuke (preporuceno ili ne itd..) Pocinje od cca 5 $ na vise. Na naslovnoj stranici imas link "Postage table" pa izaberi Croatiu i vidjeti ces tocno koliko te koja vrsta postarina za koju tezinu paketa dodje. Ako bi zelio izracunati koliko ce te koji paket kostati : izaberi artikal(- kle) zbroji njihovu tezinu, dodaj cijenu postarine i na to lupi 22%PDV-a i oko 50 kn troskova. To ti je odokativno koliko ce te kostati paket. Kvaliteta? Ah, nesto je dobro, nesto ne, citaj njihov forum i nase forume, Rcgroups, modelerji.com pa ces znati. Istina, bez obzira na sve kritike koje mozes procitati, bez Kineza ne bi bilo mnogih modelara i zato im hvala.

LP,

Mifi

Top of the page Bottom of the page
Vikac
Posted 21/4/2009 19:01 (#13928 - in reply to #13806)
Subject: Re: Trgovina u dalekoj Kini



Regular

2525
Location: Roždanik(Novska)
Hvala na odgovorima
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software