Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> aeromodelarstvo.net -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Primjedbe, sugestije, pohvale ...
Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> aeromodelarstvo.netMessage format
 
Digitus
Posted 28/6/2008 00:00 (#8369 - in reply to #1298)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Member

25
Pozdrav Bojanu i Dubravku ;

Evo čitam neke tekstove na ovim stranicama i primjetio sam da neki linkovi "ne rade" .

Na linku : "Pravilnici za aeromodelarstvo" u tablici "Lokalni pravilnici i upute" ni jedan link i datoteka se ne daju otvoriti , linkani su na nešto čega nema .

Nenad M.
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 1/7/2008 22:56 (#8532 - in reply to #1298)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Veteran

10025
Location: Zagreb
Istina Nenade (nadam se da te ne smeta, ali nekako mi je draže kad se na ovome mjestu razgovaram s ljudima tako da ih oslovljavam po imenu, a ne nicku).

Nažalost ti linkovi su još uvijek samo placeholderi za nešto što bi se tamo trebalo nalaziti. Ja sam se čak u nekoliko navrata hvatao posla i počeo nešto slagati, ali očito si nisam dao dovoljno truda. Bit će valjda jednom

Inače, ako netko slučajno ima volje pomoći u vezi toga ili bilo čega drugoga vezanog uz ove stranice, i više je nego dobrodošao.
-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 1/7/2008 23:12 (#8534 - in reply to #8532)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Dubravko - 1/7/2008 22:56

Inače, ako netko slučajno ima volje pomoći u vezi toga ili bilo čega drugoga vezanog uz ove stranice, i više je nego dobrodošao.



Možda ja za koji mjesec;sad me strah da me da ne budem u kratkom vremenu opet meta insurekcije zbog elementarnog kršenja
prava na virtuelne retke i njihovo točno određeno i bogomdano mjesto u univerzumu nula i jedinica,te kao takovo nepomično i monolitno
sve dok je svijeta i vijeka
Dok nam njive sunce grije,
Dok nam hrašće bura vije,
Dok nam mrtve grobak krije,
Dok nam živo srce bije!





-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 1/7/2008 23:44 (#8536 - in reply to #8534)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Veteran

10025
Location: Zagreb
Omi - 1/7/2008 23:12

Možda ja za koji mjesec;sad me strah da me da ne budem u kratkom vremenu opet meta insurekcije zbog elementarnog kršenja
prava na virtuelne retke i njihovo točno određeno i bogomdano mjesto u univerzumu nula i jedinica,te kao takovo nepomično i monolitno
sve dok je svijeta i vijeka
Dok nam njive sunce grije,
Dok nam hrašće bura vije,
Dok nam mrtve grobak krije,
Dok nam živo srce bije!


Ma nije to baš tako, valjda je Dražen malo emotivno vezan za Muju, Hasu i ostale likove jer je pokretač i daleko najozbiljniji kontributor teme, ali zbilja bi to sada puno bolje pasalo u novopokrenuti forum OT.

Dražene, slažeš li se da u tom smislu ipak malo pretumbamo ovaj dio virtualnog univerzuma i krenemo ka svijetlijoj i boljoj budućnosti
-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
Digitus
Posted 2/7/2008 16:43 (#8554 - in reply to #8532)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Member

25

Dubravko - 1/7/2008 22:56 Istina Nenade (nadam se da te ne smeta, ali nekako mi je draže kad se na ovome mjestu razgovaram s ljudima tako da ih oslovljavam po imenu, a ne nicku).

 Ne smeta da me oslovljavaš po imenu, dapače . Nick sam stavio ovakav zbog toga što je to nick ; nešto kratko i lako pamtljivo , ovo je relativno mala zajednica ljudi i svi se više manje međusobno poznaju i teško je o nečemu raspravljati anonimno .

Dubravko - 1/7/2008 22:56Nažalost ti linkovi su još uvijek samo placeholderi za nešto što bi se tamo trebalo nalaziti. Ja sam se čak u nekoliko navrata hvatao posla i počeo nešto slagati, ali očito si nisam dao dovoljno truda. Bit će valjda jednom Inače, ako netko slučajno ima volje pomoći u vezi toga ili bilo čega drugoga vezanog uz ove stranice, i više je nego dobrodošao.

Ok , imao sam osjećaj da ti tekstovi postoje , jer su naslovi dosta uvjerljivi , pa sam pretpostavljao da su se izgubile veze prema datotekama. Obzirom da me nije bilo neko vrijeme želio sam pročitati što se mijenjalo u pravilima , a mijenjalo se .

 



Edited by Digitus 2/7/2008 16:44
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 3/7/2008 21:00 (#8580 - in reply to #8532)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Veteran

10025
Location: Zagreb
Dubravko - 1/7/2008 22:56
Inače, ako netko slučajno ima volje pomoći u vezi toga ili bilo čega drugoga vezanog uz ove stranice, i više je nego dobrodošao.


Sam sebe quotam, ali htio sam pohvaliti Andriju Golubića koji je odmah reagirao na ovo, ponudio pomoć i pripremio rezultate s dva ovogodišnja F1H natjecanja - Koprivnica i Pribislavec. Hvala ti Andrija!

Ako se ne varam, sada imamo sve ovogodišnje F1H rezultate (osim KMT-a). Poredak za Kup trenutno nešto šteka, ali bit će uskoro.
-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
agolubic
Posted 3/7/2008 21:12 (#8581 - in reply to #1298)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Extreme Veteran

100100100100
Location: Koprivnica
Hvala na pohvalama, i možeš očekivati još rezultata od mene.
-----
Andy G
Kum
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 4/7/2008 07:41 (#8589 - in reply to #1298)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
I ja sam davno poslao neke rezultate iz Slovenije, pa ih nikako nema, a ni pohvale
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 4/7/2008 11:23 (#8597 - in reply to #8589)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Veteran

10025
Location: Zagreb
h.kreso - 4/7/2008 07:41

I ja sam davno poslao neke rezultate iz Slovenije, pa ih nikako nema, a ni pohvale


Evo ja te onda sada službeno pohvaljujem (ako zbog ničeg drugog, onda zbog strpljenja) i ujedno te molim ponovno pošalješ te rezultate meni pa ćemo ih složiti.

Koristim priliku da te zamolim da mi pošalješ i rezultate po grupama za ovogodišnju F5J-N tekmu u Varaždnu.
-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 4/7/2008 12:10 (#8605 - in reply to #1298)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Ako ne prije, za dva tjedna sam na moru, bit' će vremena ....
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 19/9/2008 22:49 (#10173 - in reply to #1298)
Subject: RE: Primjedbe, sugestije, pohvale ...



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ima li šanse da se ovi ružni smajlići ( ) zamijene nekim ljepšim ??

nedavno sam na netu vidio free paket puuuno ljepših (normalno, žutih), jel to problem il se ne može nikako ispravit??

hvala na odgovoru




-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Profa
Posted 7/1/2009 16:58 (#12188 - in reply to #1298)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...


Member

25
Location: Čeminac
Poštovanje !

Informatičko znanje je upitno, mnogi misle da ga imaju ali nisu ni svjesni da pojma nemaju.
Ja sam otvoreno rekao da post profa sam izgubio pasword, Bojane obriši ga, jel to istina?Dogodi se da nešto ne koristim neko vrijeme i to zaboravim, to je permanentno obrazovanje, iako predajem informatiku ali ništa čudno.
A ovo što sam pročitao negdje da se ljudi ne predstave, pa administrator ima sve podatke "naravno ako su istiniti".
Ja osobno nemam što kriti pa sam ja " Miroslav Banaj, prof. teh.kulture i radim u Čemincu-dam sve od sebe za učenike"
neznam gdje ali sam na forumu pročitao da je to problem, koji to nije.Istina je samo jedna.Zadnja moja aktivnost je u registraciji udruge CTK Čeminac, ide teško ali I D E .
Jest da je čovjek u 45 oj. ali je abiciozan.
Profa.
Top of the page Bottom of the page
Profa
Posted 17/11/2009 17:22 (#16826 - in reply to #1298)
Subject: Re: Primjedbe, sugestije, pohvale ...


Member

25
Location: Čeminac

Radionica F1N za profesore i voditelje, Kraljevica 2009.
Prvi put na ovim prostorima nešto 100% ispravno.Radionica je u korjenu odlično zamišljena sa ciljem edukacije nastavničkog osoblja, druženjem struke a potom prijenosa spoznaja i vještina na mlađi naraštaj po školama, udrugama i klubovima. Žalosno je što škole i druge institucije nisu imale više razumijevanja, a time i osoblje pa je svega sudjelovalo 14-15 polaznika. Broj je optimalan, ali ga treba kao radionicu ponoviti za one nemarne. Sadržaj radionice u potpunosti odgovara kadro, a sam predavač na vrlo stručan i modelarski prihvaćen način razlaže postupak izrade, a početnici su imali priliku informirati se kako organizirati i promovirati zrakoplovno modelarstvo, a time i tehničku kulturu. Razlaganjem modela po fazama i postupcima obrade popraćenima sa detaljnim objašnjenima modelarskog stručnjaka dovele su do toga da i totalni početnik izradi model spreman za natjecanje. Socijalizacija i druženje polaznika dovele su do izmjene iskustava te stvaranja boljeg međuljudskog odnosa,a time i institucija koje predstavljaju, pa se iskreno nadam boljoj suradnji i većem pristupu natjecanjima što će mnogo pridonijeti zrakoplovnom modelarstvu, a time i tehničkoj kulturi. Sve pohvale organizatoru, predavaču, a i samim polaznicima na dobro obavljenom zadatku.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software