17. F3K kup Zaprešića

Ludbreg, 13.7.2014

Kategorija: F3K

# Competitor Junior Country Aeroclub FAI Lic. No. FAI ID Channels
1 Helm, Harald AUT FAI 440000 0096 2,4 GHz
2 Pfaffinger, Heinz AUT 340100 0071 2,4 GHz
3 Pirker, Martin AUT FRA We. Neustadt 3200080498 2,4
4 Noessing, Gerhard AUT MBG Feldkirchen 2100790039 2,4 GHz
5 Hackenberg, Wolfgang AUT MSK Schwarzatal 3200190886 2,4 / 2,4
6 Hermann, Haas AUT Österreich AUT 6300360077 2,4
7 Rene, Weiss AUT Österreich 6300360135 2,4 GHz
8 Schreiner, Walter AUT UMFC Steinerkirchen 499999 1431 2,4 / GHz
9 Gollmann, Markus (jr) AUT UMFC Stocking 6300390434 2,4
10 Juswiak, Stephan AUT Weisse Möwe Wels 420030 1033 2,4 Ghz
11 Ammer, Patrick AUT Wien 9400000004 2,4 GHz
12 Balažić, Davor CRO AK Rudolf Fizir 61250 2,4 GHz
13 Barić, Josip CRO AK Rudolf Fizir 65363 2,4 GHz
14 Frančić, Miljenko CRO AK Rudolf Fizir CRO-967 2,4 Gz
15 Frančić, Nikola CRO AK Rudolf Fizir F20 2,4 / 2,4
16 Geci, Filip CRO AK Rudolf Fizir CRO0023 2,4 GHz
17 Horvatić, Danijel CRO AK Rudolf Fizir F-021 2.5 Ghz
18 Jan, Šteidl CZE CZE 1164 2,4
19 Rezler, Ondřej CZE LMK Chotěboř CZE 1198 2,4 GHz
20 Ehrenberger, Ilja CZE LMK ČSA Praha 6 CZE 1463 2,4 GHz
21 Cermak, Jaroslav CZE LMK Hradec Kralove CZE 11-11 2.4 / GHz
22 Krpata, Martin CZE LMK Lomnice nad Popelkou CZE-1505 2,4
23 Bratrsovsky, Ivo CZE LMK Zephyr 1169 2.4
24 Hajek, Tomas CZE LMK Zephyr 34606 2,4
25 Haman, Ondřej (jr) CZE LMK Zephyr CZE 1479 2,4 GHz
26 Havelka, Milan CZE LMK Zephyr CZE 1168 2,4 GHz
27 Dvořák, Petr CZE LMK Zlín 1 CZE 1154 2,4 GHz
28 Kralik, Marcel CZE LMK Zlín 1 CZE 1156 2,4 GHz
29 Rafaj, Jiří CZE LMK Zlín 1 CZE 1373 2,4 GHz
30 Pleskač, Antonín CZE MK Nové Město na Moravě CZE 1444 2,4 GHz
31 Plesl, Roman CZE RCK RCModely CZE 14-26 2,4 GHz
32 Krištof, Pavel CZE RCM Hradec Králové CZE-1113 2,4
33 Baumann, Joerg GER AC-Teuschnitz GER-3766 2,4
34 Kempf, Michael GER AeroClub Nieder-Eschbach GER-3907 2,4 / GHz
35 Ruonala, Mika GER AeroClub Nieder-Eschbach GER-3878 2.4
36 Werth, Marc GER MFC Freystadt GER-3402 2.4 / GHz
37 Dor, Roy ISR Tel Aviv 90425 2.4
38 Battistella , Gianmaria ITA ITA 15692 2,4
39 Pompele, Flavio ITA Acame ITA 8785 2.4
40 Givone , Vittorio ITA AeC. VOLI ITA-3748 2.4 Ghz
41 Ciura, Roberto ITA F. Baracca Lugo 15809 2.4
42 menozzi, francesco ita lodi 12788 2.4
43 Occhibove, Gianmarco ITA Lodi 15629 2.4 / 2.4
44 Rosso, Carlo ITA Voli 14902 2,4 GHz
45 Roberto, Mazza Italia Acame 6165 2,4
46 Cavallo, Simone Italia Velletri Ita15316 2.4ghz
47 Laurynas, Ceskevicius LTU alytus LTU-653 2.4Ghz
48 Bonevski, Boris MKD MKD304
49 Siama, Adam PL Poznanski Pol-3938 2,4GHz
50 Grzesica, Jaroslaw POL AZM POL-3379 2,4gHz
51 Budzon, Rafal POL GSML POL-4659 2,4
52 Selukov, Victor RUS RUS-2137 2.4 / GHz
53 Yakovlev, Andrey Russia piter team
54 Skrabl, Denis SLO AK Ptuj SVN10.202 2.4 / GHz
55 Urbancic, Grega SLO AK Ptuj 10.061 2,4GHz / Vortex2
56 Korber, Rudolf SLO LMK Lastovka 2,4
57 Samo, Leskosek SLO Qanabiss team 173.008 2,4 / 2,4
58 Duss, Céderic (jr) SUI 62557 2.4 / GHz
59 Fässler, René SUI 61065 2.4 / GHz
60 Maric, Renato SUI SUI 60125 2,4 GHz
61 Sommer, Roland TPE TW-1029 2.4
62 Börder, Roland TPE MSFC Neumarkt TW-1044 2.4 / GHz
63 Butseroha, Ihor UKR UKR-817 2,4 GHz
64 Ryumshyn, Vitaliy UKR UKR-561 2,4 GHz
65 Synielytsyi, Oleksandr UKR UKR-496 2,4 GHz



Povratak na početnu stranicu / Back to the starting page