Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-Bob -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Navrsila se dvogodisnjica....
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-BobMessage format
 
zzechner
Posted 20/1/2009 06:06 (#12448)
Subject: Navrsila se dvogodisnjica....



Elite Veteran

1000
Location: Sisak, Hrvatska

od odrzavanja zadnje sjednice Komisije, barem prema dosad objavljenim zapisnicima (17.01.2007.)

Evo me opet, jer ce uskoro proci i 40 dana "posta" od mojeg prethodnog (naravno - zlonamjernog) javljanja. Vjerojatno ce uslijediti demanti da su se u medjuvremenu sjednice komisije redovno odrzavale, samo to moja debela malenkost nije uspjela zapaziti (mozda opet naknadno osvane i kakav zapisnik da se dokaze moje kritizerstvo), a star sam i senilan pa naravno - zaboravljam? No, ocito nema nacina da se drugacije iscupa nesto iz povijesti.

Naravno, u medjuvremenu su se bitne stvari za HR modelarstvo dogovarale ovdje na forumu. Moram biti objektivan pa to priznati, jer sam se osobno izjasnjavao po pitanjima odlaska RC i FF reprezentacija na Svjetsko i Europsko prvenstvo. Na isti nacin vise nismo uspjeli dogovoriti kalendar (a time i pocetak sezone) niti sastav nove MK.

Hm, sad su moguci ishodi:

1. Pocetak sezone ce biti kad se usvoji kalendar (to nekima odgovara)

2. Pocetak sezone je kad se to podrazumjeva (to odgovara nekim drugima)

3. Pravilnici ce ostati isti (sto nekima odgovara) jos ovu godinu ili ce se nakon usvajanja primjenjivati novi (za sto se opredjelila vecina, barem prema opseznim raspravama na ovom "nezvanicnom" mjestu)

Pa gospodo, kritizirajte da sam zlonamjeran i da je radi ovakvih "rad komisije dosao u krizu"...naravno po misljenju onih zaduzenih za "dobrobit HR modelarstva". Jesu li isti manjina ili vecina, neka svatko raspravi sa sobom, meni su odgovori unaprijed jasni!


-----
Lic. No CRO F-053 / FAI 70026
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software