Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Regularnost na natjecanjima
Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
Bojan
Posted 22/9/2008 12:11 (#10218 - in reply to #10213)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

LELO - 22/9/2008 10:55 Bojane! Razmišljam da li da ti odgovaram na tvoje razmišljanje...

Na razmišljanje mi ne možeš odgovoriti ali na direktno i jasno postavljeno pitanje možeš. Dakle, pitam te još jednom: Kamo je nestalo i za što je utrošeno 14.800 kn ? Na put u Ukrajinu? Modelarski materijal? Godišnji?


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
zzechner
Posted 22/9/2008 18:25 (#10229 - in reply to #10218)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

1000
Location: Sisak, Hrvatska
Bojan - 22/9/2008 12:11

LELO - 22/9/2008 10:55 Bojane! Razmišljam da li da ti odgovaram na tvoje razmišljanje...

Na razmišljanje mi ne možeš odgovoriti ali na direktno i jasno postavljeno pitanje možeš. Dakle, pitam te još jednom: Kamo je nestalo i za što je utrošeno 14.800 kn ? Na put u Ukrajinu? Modelarski materijal? Godišnji?

Nazalost, moja upozorenja da ce se ovim nacinom doci na niske grane nisu ozbiljno niti procitana, a kamoli shvacena. Pitam koji je tek ovo kolosjek u odnosu na zadanu temu, a sto se meni stalno predbacuje?

No, kako nazvati situaciju kad se citateljima ovog foruma izlazi s tvrdnjom da su konkretno u AMK Sisak novci "zamraceni" i "nestali" ? To jos nismo dozivjeli i bojim se da je ovo nize i od najnize moguceg nakon cega ne vidim kako dalje komunicirati.

Svakom odraslom koji djeluje u bilo kojoj udruzi jasno je kakve kontrole i revizije prolaze njihova financijska "poslovanja". Ovo poslovanja je u navodnim znacima, jer smo neprofitne organizacije i neminovno podlijezemo pod kontrolu prvo FINA - e, a potom nadredjenih udruga i saveza sve do jedinica lokalne uprave (gradovi, opcine) iz kojih se sve financira. A oni podlijezu Drzavnoj reviziji po godišnjem financijskom izvjescu na kraju svake proracunske godine.

Svaki novac ima trag, a tako je trag novca za koji Bojan proziva bio kontroliran po zakonski odredjenim institucijama i u zato odredjenim rokovima (razdobljima). Iz sveg navedenog prethodne dvije tvrdnje moram okvalificirati kao zlonamjerne insinuacije.

 


-----
Lic. No CRO F-053 / FAI 70026
Top of the page Bottom of the page
zzechner
Posted 22/9/2008 18:39 (#10232 - in reply to #10217)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

1000
Location: Sisak, Hrvatska
Leki - 22/9/2008 12:01

Samo kratko da ti odgovorim za onaj dio o reprezentaciji.

Nisam ni mislio da mogu kandidirati, ali ocito jest da nisam zasluzan niti pazljivog citanja, a kamoli odgovora na jednostavna pitanja. Umjesto toga razvio si "politicko predavanje" o onom sto je ocito i svima znano.

Kad si vec toliko azuran i bogat vremenom da ljude zamlacujes s nebitnim stvarima, podsjeti me kad su Komisiji za zrakoplovno modelarstvo HZS-a podnesena Izvjesca o nastupu FF reprezentacija: 1. za EP u Ukrajini 2006. godine, 2. za SP u Ukrajini u 2007. godine i 3. za EP u Bugarskoj 2008. godine. Naravno i prateca tri financijska izvjesca?

Ili za takve stvari izbornik i predsjednik MK ne trebaju imati vremena? Je li nedodirljivost funkcije iskljucuje taj dio obveza?


-----
Lic. No CRO F-053 / FAI 70026
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 22/9/2008 22:09 (#10241 - in reply to #10232)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Gle, Ceki jesi li ti pri zdravoj svijesti? .(što taj USKOK ljudima radi???) ozbiljno te pitam! po treci puta u godinu dana na ovom forumu pitaš za izvješca FF repki, i po treci put te ja pitam jesi li ti sjedio na ušima kad sam izvjesca čitao na MK. A Bugarska je bila prije 10 dana, ja em radim em sam na tekmama, nisu svi u prisilnoj penziji ko ti. 

Ne da mi se više, znam da ti je cilj temu okrenuti na sasvim druge stvari i učiniti ovo nejasnim svakome, te je to jedan od razloga zašto ste mi i ti i lelo na ignore listi već godinu dana, jednostavno ne da mi se. IGNORE AGAIN do boljih vremena



Edited by Leki 22/9/2008 22:14

-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 22/9/2008 23:59 (#10248 - in reply to #10229)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb
zzechner - 22/9/2008 18:25 Nazalost, moja upozorenja da ce se ovim nacinom doci na niske grane nisu ozbiljno niti procitana, a kamoli shvacena. Pitam koji je tek ovo kolosjek u odnosu na zadanu temu, a sto se meni stalno predbacuje?

No, kako nazvati situaciju kad se citateljima ovog foruma izlazi s tvrdnjom da su konkretno u AMK Sisak novci "zamraceni" i "nestali" ? To jos nismo dozivjeli i bojim se da je ovo nize i od najnize moguceg nakon cega ne vidim kako dalje komunicirati...

Ceki, ajde pročitaj temu od početka pa pogledaj u kojem se trenutku otišlo na krivi kolosjek. Jadni i bezgrešni Grepl ne propušta niti jednu priliku optužiti MK, mene, MK Zaprešić za sve što ne štima u AMK Sisak. Uvrijeđen je zbog suspenzije, razumijem, ali granica ipak postoji.

Smeta mu www.aeromodelarstvo.net i to što nema rezultata i odmah zaključuje da se nekome pakira. Smeta mu i ovaj forum jer ja kao "vlasnik" (pazi ti te titule) obmanjujem modelarsku javnost (pa jebote niti je ovo EPH niti sam ja Pavić) . Valjda zato što po forumu piše tko želi i kako želi, uključujući i njega. Mogao bi o njegovim optužbama do sutra ali nema smisla.Ti isto tako nisi propustio priliku staviti Bukija na rendgen zato što je javno postavio pitanje na koje ima pravo. Je li to niže ili više od najniže mogućeg?

Priznao ti to ili ne, dugo, jako dugo trpim Greplove smicalice i odgovaram u rukavicama ali takvi tipovi očito razumiju samo jedan način komunikacije. Postavio sam mu pitanje za koje kažeš da je niže od najniže mogućeg. Kako to da si sada primjetio da je nisko, a ne primjećuješ to nikad kad se Grepl javi i optužuje za nešto za što znaš da je laž. To prešućivanje je i dovelo do ovakve situacije u mom bivšem klubu. Klubu koji je bio najveći i najjači. Klub koji je u svakom trenutku poslijednjih 20 godina (isključujuči ratne) imao više od 10 natjecatelja. Sad je kriva komisija, Zaprešić, do nedavno Osijek. Jedina krivica leži u zlonamjernim i sebičnim ljudima koji truju sve oko sebe. Jesam li ja taj?

Pitanje koje sam Greplu postavio, odnosno činjenica da je s računa skinuto 14.800 kn a da od tih novaca u klub nije stigao ni list balze nije laž niti ikakva insinuacija i ti to dobro znaš. Kao što nije laž ništa što sam na ovom forumu do sada napisao (isključujući 1.4.) Zašto ne odgovara? Logirao se danas nekoliko puta i šuti. Obično ne propušta priliku smisliti neku aferu, a sad se uvrijedio, uzeo svoje autiće i neće se više igrati s nama. Ljudi koji imaju tri čiste u glavi, a istovremeno i dovoljno putra na njoj obično ne čačkaju. Sad mu je postavljeno pitanje na koje kao tadašnji član kluba očekujem odgovor. Naravno, ne ovakav kakvog ti šalješ i upučuješ na ovakve ili onakve institucije, kontrole i što već ne. Pitanje je jednostavno i odgovor je isto tako jednostavan samo je pitanje tko to ima m... taj odgovor napisati.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
zzechner
Posted 23/9/2008 12:26 (#10254 - in reply to #10241)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

1000
Location: Sisak, Hrvatska
Leki - 22/9/2008 22:09

Gle, Ceki jesi li ti pri zdravoj svijesti? .(što taj USKOK ljudima radi???) ozbiljno te pitam! po treci puta u godinu dana na ovom forumu pitaš za izvješca FF repki, i po treci put te ja pitam jesi li ti sjedio na ušima kad sam izvjesca čitao na MK. A Bugarska je bila prije 10 dana, ja em radim em sam na tekmama, nisu svi u prisilnoj penziji ko ti. 

Ne da mi se više, znam da ti je cilj temu okrenuti na sasvim druge stvari i učiniti ovo nejasnim svakome, te je to jedan od razloga zašto ste mi i ti i lelo na ignore listi već godinu dana, jednostavno ne da mi se. IGNORE AGAIN do boljih vremena

Tko sad vrijedja i skrece temu, kakav Uskok, kakva prisilina penzija??? Uostalom jesi li mi se ispricao za Bukija???

Na usima NE SJEDIM i UVIJEK cu pitati za izvjesca dok ih ne bude. Na MK krajem 2006. si donio nekakav prijedlog za EP 2006, jer NISI IMAO 3 ciste STO OBJELODANITI! Iduce godine - 2007. NIJE odrzana niti jedna sjednica MK nakon one u sijecnju, pa slijedom toga nisam niti mogao slusati nikakvo citanje. Od Svjetskog u Ukrajini je proslo 15 mjeseci..., a za Bugarsku si mogao vec xy puta sloziti izvjesce umjesto sto se bavis sramotnim vrijedanjem svakog tko nema "isti politicki stav !" 

Uostalom, da sve to sto trazim zvanicno i postoji, bilo bi davno objavljeno na predvidjenom mjestu ovog foruma....ALI NEMA!


-----
Lic. No CRO F-053 / FAI 70026
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 26/9/2008 19:57 (#10360 - in reply to #10079)
Subject: RE: Regularnost na natjecanjima



Veteran

100
Location: Sisak
Kad si već toliko loše informiran a i bezgranično bezobrazno znatiželjan, evo ti odgovor.
Iznos je 148.000 € (a ne 14.800 kuna)



(Picture1.jpg)



Attachments
----------------
Attachments Picture1.jpg (30KB - 37 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 26/9/2008 22:04 (#10361 - in reply to #10360)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
Na avataru Vam stoji '' IZBRISANI",mozda bi Vam bolje stajalo"BOLESNI"
-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 26/9/2008 22:55 (#10363 - in reply to #10079)
Subject: Re: Regularnost na natjecanjima



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Mislim da je u ovom threadu rečeno sve pa i više nego što treba.
Odsad pa nadalje thread je zaključan.
-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software