Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

KRKA CUP 2008
Moderators: Leki

Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 4 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
sony
Posted 20/10/2008 14:57 (#10791 - in reply to #9191)
Subject: RE: KRKA CUP 2008



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Neče nešto !! ili negdje griješim ?? Otimaju se pa nikako da pošaljem !!

Edited by sony 20/10/2008 15:01

-----

Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/10/2008 15:03 (#10792 - in reply to #9191)
Subject: RE: KRKA CUP 2008



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
''



(REZ.jpg)



Attachments
----------------
Attachments REZ.jpg (45KB - 59 downloads)

-----

Top of the page Bottom of the page
Borut
Posted 20/10/2008 20:36 (#10799 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Member

25
Location: Novo mesto
Šta je momci, vam fale rezultati, a? Janez je svima obecao vrhunsku organizaciju, rezultat toga su pored ostalog i do danas jos neobjavljeni rezultati...
Top of the page Bottom of the page
roby
Posted 20/10/2008 20:42 (#10800 - in reply to #10799)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

50025
Location: Banja Luka
Svaka cast svim organizatorima u Hrvatskoj,oni svaki start prate i stavljaju na internet,tako da oni koji ne dodju mogu da sjednu pred kompjuter u 9 i prate do kraja tekme,a kolege iz Slovenije ni dan danas nisu stavili ni obavjestili sta je je u pitanju da nema rezultata.To je ekspeditivnost!!!Bravo
Top of the page Bottom of the page
Tarik
Posted 20/10/2008 21:19 (#10801 - in reply to #10800)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Visoko - Nisko
Ev rezultata :: http://www.aeroklub.insert.si/krkacup/index.htm
-----

Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/10/2008 21:22 (#10802 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Da ovako kažem "" stvarno ga kenjate "" !! Šta vam znači to, "" ni do dan danas "" pa tekma je tek jučer završila !!!!!
Jeli neko vikao kad nije bilo rezultata iz Bugarske,,, ili sa ostalih WC tekmi, gdje reultati stignu u prosjeku i sa po 7 dana zakašnjenja .
A u HR 2 tekme ( kao i svugdje ) a samo sa jedne,,, on line !! -svaka čast !!
A na Krki sam bio prvi put pa neznam kako je bilo prije,, ali svejedno nije mi se svidjelo par stvari !!
Napr,, razmak izmedju sudiskih mjesta !!!! 3 metra ???? Brojevi leže na zemlji --(nevidljivi ) itd
-----

Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 20/10/2008 21:57 (#10803 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
<p><strong>Gle Draž ja te brišem (LEKI).</strong></p><p>kao prvo nije fer da luduješ za rezama kad em se nisi tekmo, em reze s naše tekme možeš naći tek nakon mjesec dana, čemu onda pljuvanje drugih. BTW sumnjam da je itko imao bilo kakve zamjerke na ovoj tekmi, meni osobno je to bila jedna od boljih tekmi. BTW rezultati su bili podjeljeni na proglašenju u Subotu. </p><p>FAI- pa zar se ti trebaš žaliti jer su nekome krivo napisali ime? Ako ti je FAI IK toliko drag probaj se sjetiti problema kad si sam ispunjavao liste s imenima stranih natjecatelja.</p><p>Ako treba pljuvat, onda nek to bude s razlogom</p>
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 20/10/2008 22:51 (#10806 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Meni je dobro krenulo u prvom startu, 210 bez problema, no zbunilo me što kad sam došao na drugi odjednom je napisano 180 i svima je bilo skinuto. Zašto se to promijenilo kad je u raspisu bilo 210?
U drugom startu se zapetljavam s nekim, uspijemo se odvrtiti i dolazi mi drugi sa svojom sajlom pod mene, on slijeće a ja se uspijevam osloboditi njegove sajle, nađem stup ali mi zakaže roler i ne spušta mi se horzić za ravnanje, već model završava za 10 sec u zemlji. Modelu nasreću nije ništa. Kod ponavljanja opet se s nekim zapetljavam, triput smo se pokušali odvrtiti ali ja sam prenisko nad sucima i moram pustiti sajlu.
Ostala tri turnusa sam nabrzinu pobjegao što dalje od linije.
Kod šestog turnusa, nakon bunta nekog iz gužve pada mi njegova sajla na desnu ušku i nikako da se oslobodim sajle. Nekako uspijem ali završim u lokvi vode i otkačujem bez veze. U sedmom turnusu opet mi zakazuje roler, sada srećom imam puno veću brzinu kod izbačaja i model kreče prema zemlji, ali zbog brzine uspijeva se izravnati i preleti bodljikavo polje od kukuruza na pola metra i slijećem u travu bez oštećenja. Tek tada uspijem shvatiti da mi roler zapinje za horzić i ne odradi kako valja. Cijelo vrijeme sam mislio da mi zapinje za gljivu.
Top of the page Bottom of the page
Tica
Posted 21/10/2008 11:13 (#10815 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
Upravo smo dobili informaciju da je model Dragana Lakića skinut sa drveta.
Ovom prilikom želimo da se zahvalimo organizatoru na požrtvovanosti.

Hvala,

Mića Tica

-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
Damjan
Posted 21/10/2008 21:18 (#10822 - in reply to #10815)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

50025
Location: Novo mesto
Tica - 21/10/2008 11:13

Upravo smo dobili informaciju da je model Dragana Lakića skinut sa drveta.
Ovom prilikom želimo da se zahvalimo organizatoru na požrtvovanosti.

Hvala,

Mića Tica

Steta,sto nije niko nazvao mene. Kao i proslih godina imao sam mogucnost dopeljati dizalicu i model bi bio skinut isti dan. Druga varianta bila je majstor, koji radi na krovovima.I malo duze lestve.
No, vazno je, da je model skinut.

Uprkos "vanjskom izgledu", takmicenje za Krka cup nije bilo idealno svima. Posluzilo nas je vreme, ali:

-organizator JG promenio je supermaks 210 s u normalan start 180sec par minuta prije pocetka prvog turnusa. Sa obzirom, da je u losijim uslovima u nedelju bio prvi start 4 minute, mogu ovo, da uzimam jedino, kao Groseljov pokusaj, da mene i Terlepa udalji od reprezentacije (nama u SLO vazi jedino rezultat 1290 sec)
-u prvom fly offu jedrilica, bio sam jedini takmicar, koji je imao timekeepera bez dvogleda.kad sam pitao Groselja, ako ce Fly off turnus poceti u vreme u 5.10, rekao je, da ce kasniti najmanje 5 minuta. Zbog toga, ja sam otisao po svoj dvogled (jednak, kao kod ostalih suca). 50 metara do mog auta, poceo je signal za pocetak fly offa. Kad sam se vratio sa dvogledom , pocela je vec cetvrta minuta fly offa. Tkoje bio u tom fly offu, zna, sta je to znacilo za konacni rezultat.

Pozdrav,
Damjan
Top of the page Bottom of the page
Črni
Posted 21/10/2008 21:44 (#10823 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Location: Čohi
<p>.</p>
-----
Moj tič pa najbolš leti...

Top of the page Bottom of the page
buki
Posted 22/10/2008 15:39 (#10835 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
Tekma je bila OK! Mala zamjerka na gusto postavljene suce, trudio se organizator. Za 30€ smo ipak dobili doručak i topli obrok i pijaču na terenu a večera je bila odlična (ili sam ja bio jako gladan). Jedino kaj se mogu žaliti je na moj rezultat a to sam si sam kriv Bit će bolje iduće godine

Edited by buki 22/10/2008 15:42
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 22/10/2008 22:06 (#10841 - in reply to #9191)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Ne sviđa mi se kad tekmu komentiraju oni koji na njoj nisu ni bili. Svi mi cijenimo Damjana, Boruta, i ekipu koja je ispred Novog Mesta započela Krka kup. Svaka im čast za to. A sadašnje probleme u aeroklubu morate sami riješiti.
Ali nikako nije u redu selekcionirati poruke s ovog foruma i iste poruke copy-paste na druge forume kako bi se dobio dojam da smo u HR svi nezadovoljni ovogodišnjom tekmom u Novom Mestu.( u najmanju ruku nepristojno).
Pozivanje na vratite pare (onih koji uopće nisu dali pare) zbog toga jer dan nakon tekme nema rezultata na webu??? Pa bože moj s većine tekmi nemamo rezultate ni mjesec dana nakon tekme i kaj sad.

Po meni tekma je bila organizirana korektno, jedna od boljih tekmi zadnjih godina.
Startnine se moglu uplatiti u petak do 20:00. Odmah u petak dobila se lista s startnim mjestima za sve kategorije, takvog nečeg se ne sječam da sam ikad dobio.( max 4 natjecatelja po startnom mjestu, dva suca na startu).
Odmah u jutro krafne za sve, čaj na terenu cijeli dan. Nakon 4tog starta pauza za ručak, gulaš i flaša cuge i postavljena 4 stola za pojest u miru. sve to u 30€ startnine. Rezultati na ploci nakon svakog turnusa.
Banquet za 15 € juha(koliko želiš), pohani šnicl i krmenadl uz prilog krumpir povrće, par flaša cuge na stolu i kolač na kraju. U sali mjesta za sve.
Rezultate printane smo svi dobili na proglašenju.
Vrijeme prekrasno
Nijedna službena žalba žiriju natjecanja.

Problemi:
Za prvi start je bilo prije početka javljeno da je 180 sec (organizator radi magle). Na kraju je ispalo da nisu svi čuli i da se moglo letiti i 210. većini natjecatelja je svejedno 180 ili 210 ali SLO natjecateljima nije jer imaju "zastarjeli" pravilnik o izboru u repku u kojem se traži 210. E sad to je stvar njihove komisije da se dogovore a ne na ostalim natjecateljima kojima je to svejedno. Radi tih 180 nekoliko natjecatelja je oštečeno jer im taj rezultat nije više interesantan za repku, i oni se bune. Ostalim natjecateljima je jedino bitno imati sve modele u kutiji, a ne po drveču.

Mali razmak između startnih mjesta, istina ali svi koji idemo na Krka kup znamo na kakvu livadu idemo nema baš mjesta previše.




-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Damjan
Posted 22/10/2008 23:05 (#10842 - in reply to #10841)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Extreme Veteran

50025
Location: Novo mesto
Leki - 22/10/2008 22:06

Ne sviđa mi se kad tekmu komentiraju oni koji na njoj nisu ni bili. Svi mi cijenimo Damjana, Boruta, i ekipu koja je ispred Novog Mesta započela Krka kup. Svaka im čast za to. A sadašnje probleme u aeroklubu morate sami riješiti.
Ali nikako nije u redu selekcionirati poruke s ovog foruma i iste poruke copy-paste na druge forume kako bi se dobio dojam da smo u HR svi nezadovoljni ovogodišnjom tekmom u Novom Mestu.( u najmanju ruku nepristojno).
Pozivanje na vratite pare (onih koji uopće nisu dali pare) zbog toga jer dan nakon tekme nema rezultata na webu??? Pa bože moj s većine tekmi nemamo rezultate ni mjesec dana nakon tekme i kaj sad.



Nije mi jasno, šta hoče "pisac time da kaže"....??


1.) -Ja sam bio na tekmi.
2.) -probleme u klubu čemo pokušati rješiti (ako Bog (predsjednik) da)
3.) -o selekcioniranju i copy-pastovima ne znam ništa niti nisam komentirao vreme slanja rezultata ...??? (Iako je istina, da su na KC 2006 i KC 2007 bili online rezultati.Tko ih nije pratio, imao je dva sata poslije tekme zvanicne rezultate na sajtu. )

Damjan

Edited by Damjan 22/10/2008 23:06
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 22/10/2008 23:30 (#10843 - in reply to #10842)
Subject: Re: KRKA CUP 2008



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

ni meni nije jasno što ti želiš da kažeš. Ja sam samo dao svoje mišlenje o tekmi, na kojoj sam i bio.

a copy paste poruke s ovog foruma imaš na forumu AK Novo Mesto, i zbog toga najviše i pišem jer ipak nije svima iz HR tekma bila loša i ne mislimo svi da nas je netko opljačkao, što bi se po porukama koje su tamo prezentirane dalo naslutiti.

 


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 4 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software