Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3A -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

VAZNA OBAVJEST
Moderators: igoruav

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3AMessage format
 
igoruav
Posted 1/8/2008 18:35 (#9167)
Subject: VAZNA OBAVJEST



Veteran

100100
Location: Zagreb

Na zalost zbog organizacijskih problema u klubu moramo OTKAZATI sutrasnje F3A natjecaje.
Mi cemo sutra biti na livadi i u koliko netko zeli doci na neobavezno druzenje moze, ali biti ce to samo druzenje.
Za detalje oko otkazivanja natjecanja molim Vas da me zovete na mobitel (098 424 122), jer necu biti uz racunalo.

Oprostite jos jednom i hvala na razumjevanju.

-----
Igor
-----
Igor
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
Barba Miro
Posted 2/8/2008 10:38 (#9171 - in reply to #9167)
Subject: RE: VAZNA OBAVJEST


Regular

2525

Pozdrav svima !

Posebno bi ovaj put svoj srdačni pozdrav uputio onim modelarima koji su se nesebično založili da organiziraju natjecanje F3A ma Lučkome . Duboko poštujem i iznad svega cijenim njihovo zalaganje koje je na žalost ovaj put nije urodilo plodom .
Natjecanje je otkazano , i neka je . Ništa strašno ! Dok god ima među nama pravih intuziasta - natjecanja će biti , u to uopće ne sumnjam . Modelarstvo ne samo gušt i zadovoljstvo - modelarstvo je i obaveza prema klubu , prema kolegama i prema prijateljima . Klubsko članstvo ne podrazumjeva samo podmirivanje članarine nego i zajednički interes . Klubsko članstvo ujedo je i obaveza koju s vrimena na vrime moramo izvršavati .Mogu razumjeti duboko razočaranje ekipe koja se založila ali ovaj put nije uspjela . Ipak nije baš sve stalo - nešto se ipak kreće !Pustimo vrimenu da učini svoje i da stišaju se emocije . Ipak suština svakog natjecanja je druženje . Osobno sam stekao među Vama puno dragih prijatelja i krivo mi je da se nismo vidjeli ovaj put. Krivo mi je zbog toga a ne zbog natjecanja . Prijateli se poznaju kad je stvarno zagustilo a ne kada sve štima kako triba . Mogu samo prijateljski zamjeriti momcima što nisu se sjetili nazvati prijatelje u Zadru i zatražiti pomoć . Barba Miro bi sigurno došao a verujem da bi na poziv odazvali i modeleri iz Rjeke ili nekog drugog kluba . Marine , Igore i svim koji su se založili šaljem srdačne pozdrave . Za inat svima moramo nastaviti dalje . Iskreno se nadam da se vidimo krajem osmog miseca na modelarskom druženju .

Barba Miro i ekipa iz Zadra
Top of the page Bottom of the page
mai2sky
Posted 10/8/2008 22:41 (#9345 - in reply to #9167)
Subject: Re: VAZNA OBAVJEST



New user


Zdravo!

Baš sam se vratio iz vaše Dalmacije i odmah pogledao kako je bilo na utakmici koja je odgođena. Ništa strašno. I sam sam u dilemi kako napraviti utakmicu u Metliki (Prilozje) jer mi velik dio ljudi fali. Ako če biti, onda če biti puno skromnija od standarda koje su pokazali v Postojni i Ljubljani. Možda takav standard i nije potreban. Bio sam na državnom F3A prvenstvu Austrije i bilo je ko u biblioteci a mi smo pravili ljudske fešte. Nije potrebno mada je ljepo.
Nadam se, da čemu u ZG još ljetiti F3A jer su uvjeti stvarno najbolji i sam prvi put bio čak malo izgubljen zbog preveliko prostora.

Ljepi pozdrav.

Igor
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software