Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

koji je ovo debil??
Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 4 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
Živac
Posted 20/5/2008 22:16 (#7445 - in reply to #7438)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,


Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF
...

Treba znat napravit i to je za neke ljude užitak i gledat kako leti iako nisam ja neki veliki ljubitelj ff ali ipak je dobar osjećaj kada ga natrimaš kako treba.
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 20/5/2008 22:17 (#7446 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Došlo je do greške kod quote-a
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 22:23 (#7447 - in reply to #7445)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Živac - 20/5/2008 22:16



Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF
...


Treba znat napravit i to je za neke ljude užitak i gledat kako leti iako nisam ja neki veliki ljubitelj ff ali ipak je dobar osjećaj kada ga natrimaš kako treba.
Živac !! Popravljaš se !! Svaka ti čast za ovaj post !!
Eto me na državno u Korenici i donosim ti model i budem s tobom dok tekma ne završi !!
Ja "" Šetam "" po njega i kupim ti sajlu !!!
Naravno ,,biperi ,stanice i ostala oprama se podrazumjeva !!

Edited by sony 20/5/2008 22:25

-----

Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 22:28 (#7448 - in reply to #7447)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 20/5/2008 22:23

Živac - 20/5/2008 22:16



Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF
...


Treba znat napravit i to je za neke ljude užitak i gledat kako leti iako nisam ja neki veliki ljubitelj ff ali ipak je dobar osjećaj kada ga natrimaš kako treba.

Živac !! Popravljaš se !! Svaka ti čast za ovaj post !!
Eto me na državno u Korenici i donosim ti model i budem s tobom dok tekma ne završi !!
Ja "" Šetam "" po njega i kupim ti sajlu !!!
Naravno ,,biperi ,stanice i ostala oprama se podrazumjeva !!

Ne kužim, kaj ti misliš da ja nikad nisam model vlekel na sajlu ili kaj? Sam veliš da letiš manje od 10 godina, pa di si ti onda bil dok sam ja u osnovnoj školi ciruse šlepal? Daj molim te ne pričaj gluposti. A na državno nejdem jer imam važnijih obaveza.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 20/5/2008 22:42 (#7449 - in reply to #7430)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Zoki - 20/5/2008 20:54
Moj komentar je općeniti i izražava moj stav prema toj vrsti modela. Nije nikome posebno upućen, ko hoće nek čita, ko ne, ne mora, dok je njegov komentar usmjeren direktno na mene s ciljem omalovažavanja. Isto ko i komentar da ja nisam modelar, vjerojatno je čovek tolko isfrustriran tim komadom drva (za mene je to i dalje komad drva, ali to je samo moj stav...) kaj ga navlači u zrak da mora na taj način ići protiv ljudi kojima RC letenje očito ide bolje i ne zanima ih gledanje modela kak leti u daljinu i traženje nakon toga.
A kaj se tiče prvih aviona, kaj ja imam s tim? Još jedna od glupih tema koju je on započel.




eto, sve si rekao...


tvoj komentar je opčeniti, što znači da vrijeđaš sve ljude koji to vole... i još se čudiš ko pura dreku da nekom to može smetat...

a kaj se tiće svetih krava, da nema naše svete krave, ne bi bilo ni tvoje, al tebi to očigledno nije jasno, i nije ti jasno da bez bicikla nema motocikla i slično...

odi u školu koju si završio i reci nek ti vrate pare, jer te ništa nisu naučili...

ak se ti osječaš ko modelar, to je tvoja privatna stvar, no nijedan istinski modelar neće pljuvat po nekom drugom samo zato što ne razumije njegovu kategoriju... pa sad, ti vidi...

da sam isfrustiran napisao bi sig poput onog tvog, jer to je oružje isfrustriranog čovjeka...

a forum, kakav je ono forum uopće???

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 22:43 (#7450 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
zoka---Ma vidim ja da ti ništa ne kužiš !!
Samo ni meni sad nije jasno jeli ti to osobina ili si se tako rodio !!!


Edited by sony 20/5/2008 22:45

-----

Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 22:51 (#7451 - in reply to #7449)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
Dražen - 20/5/2008 22:42

Zoki - 20/5/2008 20:54
Moj komentar je općeniti i izražava moj stav prema toj vrsti modela. Nije nikome posebno upućen, ko hoće nek čita, ko ne, ne mora, dok je njegov komentar usmjeren direktno na mene s ciljem omalovažavanja. Isto ko i komentar da ja nisam modelar, vjerojatno je čovek tolko isfrustriran tim komadom drva (za mene je to i dalje komad drva, ali to je samo moj stav...) kaj ga navlači u zrak da mora na taj način ići protiv ljudi kojima RC letenje očito ide bolje i ne zanima ih gledanje modela kak leti u daljinu i traženje nakon toga.
A kaj se tiče prvih aviona, kaj ja imam s tim? Još jedna od glupih tema koju je on započel.




eto, sve si rekao...


tvoj komentar je opčeniti, što znači da vrijeđaš sve ljude koji to vole... i još se čudiš ko pura dreku da nekom to može smetat...

a kaj se tiće svetih krava, da nema naše svete krave, ne bi bilo ni tvoje, al tebi to očigledno nije jasno, i nije ti jasno da bez bicikla nema motocikla i slično...

odi u školu koju si završio i reci nek ti vrate pare, jer te ništa nisu naučili...

ak se ti osječaš ko modelar, to je tvoja privatna stvar, no nijedan istinski modelar neće pljuvat po nekom drugom samo zato što ne razumije njegovu kategoriju... pa sad, ti vidi...

da sam isfrustiran napisao bi sig poput onog tvog, jer to je oružje isfrustriranog čovjeka...

a forum, kakav je ono forum uopće???


Ak si si ti tak protumačil moj komentar to je tvoj problem. Moja škola je mene bar naučila pristojnom ponašanju, kaj kod tebe nije slučaj. Ja se osjećam ko modelar, i to je moja stvar s kojom ti nemaš apsolutno ništ.
Vidim da se od tebe nebre očekivati ništ osim vrijeđanja, i to ne samo osoba nego i foruma u ovom slučaju. Ne kužim kaj ti je on kriv, mislim da je bolji od ovog kad smo već kod toga. A i ne kužim kaj ga čitaš opće da si došel do mojeg posta ak misliš da "to" nije niti dostojno da Draš čita.
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 22:56 (#7452 - in reply to #7450)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 20/5/2008 22:43

zoka---Ma vidim ja da ti ništa ne kužiš !!
Samo ni meni sad nije jasno jeli ti to osobina ili si se tako rodio !!!


Čuj, nebum se spuštal na tvoju razinu nekakvim "moj tata je jači od tvojeg" razgovorima, za to odi natrag u školu pa se tak spominaj s vršnjacima.
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 20/5/2008 23:03 (#7454 - in reply to #7452)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Zoki, aj šuti
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 20/5/2008 23:04 (#7455 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
da se više nitko ne svađa I MOLIM TE AKO NISI DA MAKNEŠ ONAJ KOMETAR.
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 23:04 (#7456 - in reply to #7454)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
Živac - 20/5/2008 23:03

Zoki, aj šuti


Hm, kaj si mi ti tata da te moram slušati? Zakaj bi šutel? Ak me neko vrijeđa nebum tiho.
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 23:05 (#7457 - in reply to #7455)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
Živac - 20/5/2008 23:04

da se više nitko ne svađa I MOLIM TE AKO NISI DA MAKNEŠ ONAJ KOMETAR.


Komentar je na drugom forumu i on ostaje.
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 20/5/2008 23:05 (#7458 - in reply to #7456)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Ma da
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 20/5/2008 23:09 (#7459 - in reply to #7458)
Subject: Re: koji je ovo debil??


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Ova sađa ne bude prestala ako ne makneš onaj komentar, vidiš neki ljudi to mogu shvatiti kao provokaciju, a neki ne. Pa te lijepo molim da prestaneš provocirati takve ljude.
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 21/5/2008 00:13 (#7461 - in reply to #7375)
Subject: RE: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

Zoki - 19/5/2008 18:25
...Čekaj malo, kaj tebe boli k.... kaj ja mislim? S takvim neobrazovanim kretenima neću niti raspravljati! Ako ja mislim da su slobodnoleteći modeli sranje i za k.... ja imam pravo to misliti i napisati na bilo kojem forumu, druga stvar je dal bu neko to zbrisal, a na ovom forumu sigurno bude, ali zaboli me... A debil si ti btw.


Ak si si ti tak protumačil moj komentar to je tvoj problem. Moja škola je mene bar naučila pristojnom ponašanju, kaj kod tebe nije slučaj...


dooobro, to smo sfatili...
____________________________


a forum, kakav je ono forum uopće???

Vidim da se od tebe nebre očekivati ništ osim vrijeđanja, i to ne samo osoba nego i foruma u ovom slučaju. Ne kužim kaj ti je on kriv, mislim da je bolji od ovog kad smo već kod toga.


ko tu vređa forum?? samo pitam kakav je...

druga je stvar što mislim o tom forumu i zašto tam nisam aktivan, al ne vređam nikog...

a ak ti ovaj forum ne valja, široko ti nebo...


-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 4 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software