Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

koji je ovo debil??
Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
pila
Posted 20/5/2008 20:43 (#7429 - in reply to #7428)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
Živac - 20/5/2008 20:31

Pa vidiš, danas se puno stvari promjenilo u ff (možda ne znate), moderniji ff modeli nije samo komad drveta koji leti pa ako niste znali takvi modeli imaju elektroniku pomoću kojih se može naći,


u nekim situacijama i niti to ne pomogne,zabadava i "navigacija" do modela ako on odelti daleko iza 9 sela,ili nebom pod oblake
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 20:54 (#7430 - in reply to #7428)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
Živac - 20/5/2008 20:31

Pa vidiš, danas se puno stvari promjenilo u ff (možda ne znate), moderniji ff modeli nije samo komad drveta koji leti pa ako niste znali takvi modeli imaju elektroniku pomoću kojih se može naći, kao što Dražen možda nije imao pravo nazvati vas debilom ali vi isto tako nemate pravo na takve komentare. Dražen je samo vratio pa se nemorate uvrijediti nego rađe se prestanite svađati sad ste kvit i naravno prestanite mudrovati oko prvih avijona i modela jer tako ispadate čudni oba.


Moj komentar je općeniti i izražava moj stav prema toj vrsti modela. Nije nikome posebno upućen, ko hoće nek čita, ko ne, ne mora, dok je njegov komentar usmjeren direktno na mene s ciljem omalovažavanja. Isto ko i komentar da ja nisam modelar, vjerojatno je čovek tolko isfrustriran tim komadom drva (za mene je to i dalje komad drva, ali to je samo moj stav...) kaj ga navlači u zrak da mora na taj način ići protiv ljudi kojima RC letenje očito ide bolje i ne zanima ih gledanje modela kak leti u daljinu i traženje nakon toga.
A kaj se tiče prvih aviona, kaj ja imam s tim? Još jedna od glupih tema koju je on započel.
Top of the page Bottom of the page
pila
Posted 20/5/2008 21:05 (#7431 - in reply to #7424)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
Bobo - 20/5/2008 20:11


Poznavao sam jednog čovjeka koji je za svaku stvar koju on nema ili ne razumije uspjevao da nađe poneku zlu riječ. "

Ivo Andrić "Znakovi pored puta"


ono kaj ja imam to ti samo sanjati možeš.
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 21:25 (#7433 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Ono kaj Bobo i ja imamo,je Ime i Prezime iza NICKA !! što uglavnom imaju modelari !!
---------------Slobodnoleteći modeli su bili prva grana u modelarstvu,ali zakaj onda ostati na tome?
Nije Free fly nešto "staro " pa kao RC je neki napredak !!
------------------U današnje vrijeme treba zapovedati modelu i upravljati njime,a ne da model zapovjeda covjeku i jos k tome da je covjek sluga modelu.
Pa u tome i jest smisao i ""adrenalin "" svega--- ne upravlja model -modelarom ,,,nego obratno
----------------Slobodnoleteci modeli odlete i nema ih vise R.I.P. To vam je isto kaj da kupite novi auto i stavite ciglu na gas (da vidite kak ide) i zapelate ga u zid ili u provaliju,s tim da budete znali da je tam auto,nebude nikam odisel,na mjestu bude,a ako model odleti mozete samo nagadati...i pomiriti se s vremenom uloženim u njega,voljom,NOVCIMA.
Ma nemo mi reči ,,Vi gosn Pila ,,očito nemate pojma ,, o modelarstvu a pogotovo o FF ( Žao mi je ali tako je )
----------------Slobodnoleteci modeli su najskuplja investicija u modelarstvu.Šeljete model u zraku zrak i znate da je 99% sansa da ga vise nikad nebudete vidjeli-onda je to doista najskuplje.
Ma nije sve u parama,,,, ima nešto i u nekretninama !!!!!!!!!!!
Doduše kad je FF u pitanju treba imat i u GLAVI !!

PS ,, Živac !! Svaka ti čast !!


-----

Top of the page Bottom of the page
toni
Posted 20/5/2008 21:27 (#7434 - in reply to #7431)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Split
da decko nije mozda kakav iskompleksiran pilot,poznam ih dosta i slicnih su razmisljanja
Top of the page Bottom of the page
pila
Posted 20/5/2008 21:33 (#7435 - in reply to #7434)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member


Location: varaždin
jesam,imam doma boeing parkirani u dvoristu
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 21:38 (#7436 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Ma neznam Toni , A boli me briga (promjenit će vrijeme ) !! I ja sam RC-aš itd ,itd,,,
i poštujem "modelare " i modelarstvo i volim sve vezano za to opčenito ,,ali ,ali kad neko
kenja ,izaziva , provocira,,,, ,,ma odo sutra ma ledinu i moju babu za sat -dva naučit letit (Održavat mod, u zraku )!!
Kasnje če sama ona naučut ostalo !!
-----

Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 20/5/2008 21:38 (#7437 - in reply to #7434)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
toni - 20/5/2008 21:27

da decko nije mozda kakav iskompleksiran pilot,poznam ih dosta i slicnih su razmisljanja


Gazda , pročitao si ga
Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 21:41 (#7438 - in reply to #7433)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 20/5/2008 21:25

Ono kaj Bobo i ja imamo,je Ime i Prezime iza NICKA !! što uglavnom imaju modelari !!
---------------Slobodnoleteći modeli su bili prva grana u modelarstvu,ali zakaj onda ostati na tome?
Nije Free fly nešto "staro " pa kao RC je neki napredak !!
------------------U današnje vrijeme treba zapovedati modelu i upravljati njime,a ne da model zapovjeda covjeku i jos k tome da je covjek sluga modelu.
Pa u tome i jest smisao i ""adrenalin "" svega--- ne upravlja model -modelarom ,,,nego obratno
----------------Slobodnoleteci modeli odlete i nema ih vise R.I.P. To vam je isto kaj da kupite novi auto i stavite ciglu na gas (da vidite kak ide) i zapelate ga u zid ili u provaliju,s tim da budete znali da je tam auto,nebude nikam odisel,na mjestu bude,a ako model odleti mozete samo nagadati...i pomiriti se s vremenom uloženim u njega,voljom,NOVCIMA.
Ma nemo mi reči ,,Vi gosn Pila ,,očito nemate pojma ,, o modelarstvu a pogotovo o FF ( Žao mi je ali tako je )
----------------Slobodnoleteci modeli su najskuplja investicija u modelarstvu.Šeljete model u zraku zrak i znate da je 99% sansa da ga vise nikad nebudete vidjeli-onda je to doista najskuplje.
Ma nije sve u parama,,,, ima nešto i u nekretninama !!!!!!!!!!!
Doduše kad je FF u pitanju treba imat i u GLAVI !!

PS ,, Živac !! Svaka ti čast !!



Hm, kaj reći, tolko glupih komentara nisam već dugo pročital na jednom mestu... Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF a da ne treba za RC modele? Napravil sam mislim jedan ili 2 takva modela u životu, na samom početku, i nisam tam videl ništ kaj se ne odnosi niti na jednu drugu kategoriju modela. Ne upravlja model modelarom? WTF? A kak tebi izgleda dok model odleti 5 km, on ne upravlja tobom? Nebuš moral ići po njega? Nebuš ako ti model ne treba...
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 21:45 (#7439 - in reply to #7437)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
darijo - 20/5/2008 21:38

toni - 20/5/2008 21:27

da decko nije mozda kakav iskompleksiran pilot,poznam ih dosta i slicnih su razmisljanja


Gazda , pročitao si ga

Ma nije bitno jesm ili ne ,,ali pun mi k.... kojekakvih, pametnjakoviča ,provokatora,kvazi modelara, priučenih modelara,a pogotovu onih koji odu do Schweihofera, kupe avionček, vrate se i kažu ,, JA modelar !!!
Jesi moj K;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!
-----

Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 21:50 (#7440 - in reply to #7439)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 20/5/2008 21:45

darijo - 20/5/2008 21:38

toni - 20/5/2008 21:27

da decko nije mozda kakav iskompleksiran pilot,poznam ih dosta i slicnih su razmisljanja


Gazda , pročitao si ga

Ma nije bitno jesm ili ne ,,ali pun mi k.... kojekakvih, pametnjakoviča ,provokatora,kvazi modelara, priučenih modelara,a pogotovu onih koji odu do Schweihofera, kupe avionček, vrate se i kažu ,, JA modelar !!!
Jesi moj K;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!


Daj ne seri o nečemu o čemu pojma nemaš. Kaj te tak boli ak neko otiđe i kupi si gotov model jer ima love, pa nek si kupi, naučil bude se leteti i letel bu za 2 meseca bolje nego ti koji letiš već 10 godina, ako letiš. Za razliku od tebe koji 6 mjeseci šmirglaš doma komad dreva, ideš na livadu i nakon 2 leta ga skršiš. I opet na šmirglanje... I tak u nedogled. Hvala, ali mene to ne privlači.
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 20/5/2008 21:51 (#7441 - in reply to #7438)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Mislim da svako smije iznijeti svoje mišljenje o nekoj stvari pa tako i o određenim kategorijama. Ako je neko izrazio svoje mišljenje javno ,da treba zabraniti neku kategoriju, ne vidim ništa loše u tom. Isto tako ne vidim ništa uvredljivo kad neko drugi iskaže javno svoje mišljenje o osobi koja ima takvo mišljenje. Neko se ističe svojim radom , rezultatima, a neko excentričnim stavovima. Isto tako ja nerazumijem padobrance ili neke druge sportove ( naprimjer: dvojicu kretena koja na suncu trčkaraju i jedan prema drugom udaraju malu žutu lopticu)
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 21:52 (#7442 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
--------------------Hm, kaj reći, tolko glupih komentara nisam već dugo pročital na jednom mestu... Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF a da ne treba za RC modele? Napravil sam mislim jedan ili 2 takva modela u životu, na samom početku, i nisam tam videl ništ kaj se ne odnosi niti na jednu drugu kategoriju modela. Ne upravlja model modelarom? WTF? A kak tebi izgleda dok model odleti 5 km, on ne upravlja tobom? Nebuš moral ići po njega? Nebuš ako ti model ne treba...
Slušaj !!!!!! na ovu glupost ti ja sigurno neču odgovorit ,, jer bi ti o tom mogao pričati bar godinu !!!
Ima ovdje dosta modelara isto tako dosta pametnijih od mene,, pa ču njima ostavit to zadovoljstvo,, osim ako im nije nezgodno spustit sa na tvoj nivo!!
Oču reći :: leči na zemlju !!



-----

Top of the page Bottom of the page
Zoki
Posted 20/5/2008 21:53 (#7443 - in reply to #7442)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Member

25
Location: Varaždin
sony - 20/5/2008 21:52

--------------------Hm, kaj reći, tolko glupih komentara nisam već dugo pročital na jednom mestu... Daj mi reci, a kaj to treba imati u glavi za FF a da ne treba za RC modele? Napravil sam mislim jedan ili 2 takva modela u životu, na samom početku, i nisam tam videl ništ kaj se ne odnosi niti na jednu drugu kategoriju modela. Ne upravlja model modelarom? WTF? A kak tebi izgleda dok model odleti 5 km, on ne upravlja tobom? Nebuš moral ići po njega? Nebuš ako ti model ne treba...
Slušaj !!!!!! na ovu glupost ti ja sigurno neču odgovorit ,, jer bi ti o tom mogao pričati bar godinu !!!
Ima ovdje dosta modelara isto tako dosta pametnijih od mene,, pa ču njima ostavit to zadovoljstvo,, osim ako im nije nezgodno spustit sa na tvoj nivo!!
Oču reći :: leči na zemlju !!




Je, nebuš odgovoril jer odgovora nema, jednostavno.
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 20/5/2008 22:12 (#7444 - in reply to #7354)
Subject: Re: koji je ovo debil??



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
------------Daj ne seri o nečemu o čemu pojma nemaš. Kaj te tak boli ak neko otiđe i kupi si gotov model jer ima love, pa nek si kupi, naučil bude se leteti i letel bu za 2 meseca bolje nego ti koji letiš već 10 godina, ako letiš
1. ja ne s.....
2.kad mene boli,,,ne boli samo mene !!!!!!!!!!!!
3.Letim i nije 10 g --ni blizu !!
-------------------------Za razliku od tebe koji 6 mjeseci šmirglaš doma komad dreva, ideš na livadu i nakon 2 leta ga skršiš. I opet na šmirglanje... I tak u nedogled. Hvala, ali mene to ne privlači.
4. Ja (mi ) ne šmirglam drvo --obično izrežemo laserom,, bar u zadnje vrijeme!!
5. Obično ne skršim model nikako a naročito nakon 2 leta, a ida ga skršim , znam ga popravit ( Znaš li ti svoj ??)
6. -------I tak u nedogled
-----

Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software