Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Ostali bez mod.aerodroma
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
Barba Miro
Posted 7/4/2008 07:58 (#6533)
Subject: Ostali bez mod.aerodroma


Regular

2525

Zadrani su ostali bez svoje livade!
Što može više prodrmati modelare koje cili tjedan rade a maštaju o subotnjem letenju i druženju na livadi ? Vjerujte mi to je gubitak mista za letenje . Vlasnik livade , koju je nam sam dao na raspolaganje , otkazao gostoprijimstvo . U subotu krizni stožer sastao se kod mene u stanu . Svi ogorčeni i revoltirani . Počinje lipo vrime a mi bez aerodroma .

Barba Miro
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
buki
Posted 7/4/2008 08:25 (#6536 - in reply to #6533)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
E to je žalosno, a ako vas to kaj tješi mi u okolici Zagreba nesmijemo nigdje letjeti, sa svih livada su nas potjerali, a sada koliko znam od trešnjevčana jedni mali komad livade je kod kanala.
Bolje biti prvak nogometa u ulici nego uspješni modelarski klub.. žalosno.
Top of the page Bottom of the page
Diogen
Posted 7/4/2008 10:54 (#6540 - in reply to #6533)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma



Elite Veteran

5001001002525
Location: Gornji Grad-Medveščak
Poznati problem, pogotovo u blizini većih gradova. Sada slijedi raspitivanje naokolo i traženje nekog rješenja: preporučan upotrebu GooglEarth iako on ne garantira uspjeh u traženju.
LP,Diogen
-----
Naš hangarčić: http://web.vip.hr/385915861879.vip/Index.html
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 7/4/2008 12:30 (#6543 - in reply to #6540)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Diogen - 7/4/2008 10:54

preporučan upotrebu GooglEarth iako on ne garantira uspjeh u traženju.
LP,Diogen



ovoga trena i nato češlja zadarsku okolicu uz upotrebu istog alata, možda je u tome problem...
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Živac
Posted 7/4/2008 13:08 (#6544 - in reply to #6533)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma


Veteran

10010025
Location: Zagreb,
Prema nama se ponašaju ljudi kao prema govnima.
-----
Sky is not the limit
Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 7/4/2008 13:25 (#6545 - in reply to #6533)
Subject: RE: Ostali bez mod.aerodroma


Regular

2525
Situacija onakva kakva je .
Ali mislim da ćete svi složiti samnom ako kažem da se sve svodi na novac . Livada ima i ako se sa vlasnikom dogovori za najam i to uz potpis javnog bilježnika vjerujem da bi stvar glatko ljegla na svoje misto . Razmišljali smo čak dati oglas u novine i vjerujem da bi to imalo smisla . Sada je pitanje koliko nas spremno platiti mjesečno za livadu i koliko bi to iznosilo .

Barba Miro
Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 7/4/2008 13:53 (#6546 - in reply to #6533)
Subject: RE: Ostali bez mod.aerodroma


Regular

2525

Ako mi dozvolite razmišljao bi na glas .

Vremena donacija su prošla . Zrakoplovni savez odavna nema nikakav utjecaj niti moć . Zajednica tehn. kulture je bez novaca i pomalo bez sluha . Vojsku to isto na zanima iako su oni moćni i imaju utjecaja . Nekada su pomagali ali su ta vrimena daleka prošlost . Daklje gdje smo ? E sada sam sebe pitam kako to funkcionira u zapadnim zemljama . Jednostavno . Gušti se plaćaju . klubske članarine su zasnovane na ekonomskoj računici . Plaća se čovjek koji vodi klubske poslove .Plaćaju se klubske prostorije i osiguranje bez kojeg stvar uopće nazamisliva .Naravno plaća se i letilište . Na terenu moraju se strogo predržavati siguronosna pravila i pravila ponašanja . Modelare koji nisu članovi kluba plaćaju korištenje prostora za letenje . Mislim da je to jedna od mugućih situacija u blizkoj budućnosti .
Barba Miro
P.S. Rado ću se odreći pušenja i tu lovu davati za dobro uređen teren gdje ću provoditi vrime sa svojim prijateljima , letiti i ugostite dragi nam poznanike .
Top of the page Bottom of the page
dfurdi
Posted 7/4/2008 16:53 (#6550 - in reply to #6533)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma


Regular

2525
Location: Zadar
Šteta za livadu. Ono je bio rijedak komad trave u blizini Zadra, ali mislim da ne treba žaliti. Trebat će truda i dopisa da se stvar riješi, ali način sigurno postoji. Ajmo sutra konsolidirati redove i krenuti u akciju. Sastanak u 20?
Top of the page Bottom of the page
Barba Miro
Posted 8/4/2008 07:45 (#6566 - in reply to #6533)
Subject: Re: Ostali bez mod.aerodroma


Regular

2525
Danas sam u klubu sa klincima jer privodimo kraju slobodnoleteći. Svi se sastajemo u četvrtak u 18 . U svakom slučaju navrati ako smogneš vrimena i volje .
Barba
Top of the page Bottom of the page
Tarik
Posted 8/4/2008 18:32 (#6587 - in reply to #6533)
Subject: RE: Ostali bez mod.aerodroma



Extreme Veteran

10010010010025
Location: Visoko - Nisko
Barba Miro - 7/4/2008 07:58


Zadrani su ostali bez svoje livade!
Što može više prodrmati modelare koje cili tjedan rade a maštaju o subotnjem letenju i druženju na livadi ? Vjerujte mi to je gubitak mista za letenje . Vlasnik livade , koju je nam sam dao na raspolaganje , otkazao gostoprijimstvo . U subotu krizni stožer sastao se kod mene u stanu . Svi ogorčeni i revoltirani . Počinje lipo vrime a mi bez aerodroma .

Barba Miro


Danas je takva situacija svugdje
naravno ima izuzetaka...............
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software