Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temama -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

podrška Marku =)))
Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Slobodna rasprava o aeromodelarskim temamaMessage format
 
Leki
Posted 4/7/2008 11:57 (#8601 - in reply to #8579)
Subject: Re: podrška Marku =)))



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Markosamo naprijed, čekamo te na livadi
-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 4/7/2008 17:03 (#8625 - in reply to #8601)
Subject: Re: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek

Marko ,samo naprijed i Osjecani su uz tebe !!

Top of the page Bottom of the page
Tica
Posted 8/8/2008 09:33 (#9300 - in reply to #8625)
Subject: Re: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
Pozdrav Marko,Pozdrav Nenade,

listajući forum dodjoh i do ove teme.Neznam dali smo se ikada sreli,upoznali , ali me je izuzetno dirnula tema,količina podrške,želje da se jedan period što pre prebrodi i da sve se vrati u jednu kolotečinu koju zaslužuje.
Želim što brži oporavak,povratak medj drugove,takmičenja,radovanja uspesima,prijateljima ,dragim ljudima.
-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
nenad
Posted 9/9/2008 18:44 (#9898 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

500
Location: Varaždin

Zahvaljujem se svima na forumu na podršci. Strpljivo čekam dan kad ćemo se sresti na livadi na natjcanju u slobodnom letu.

 Marko Horvat (osobno natipkao).


-----
nenad
Top of the page Bottom of the page
Vilim
Posted 9/9/2008 21:29 (#9903 - in reply to #9898)
Subject: RE: podrška Marku =)))


Veteran

1002525
Location: Karlovac
nenad - 9/9/2008 18:44

Zahvaljujem se svima na forumu na podršci. Strpljivo čekam dan kad ćemo se sresti na livadi na natjcanju u slobodnom letu.

 Marko Horvat (osobno natipkao).



Najbolje su one vijesti koje su iz prve ruke! Vidimo se , a do tada tipkaj ovdje sa nama.
Top of the page Bottom of the page
Igor
Posted 23/12/2008 19:25 (#11978 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))



Expert

1000100100100252525
Location: Rijeka
http://borut.mojforum.si/borut-about41.html Naši prijatelji,modelari,pokazali su (i dokazali)da ljudska dobrota nema granica.
Top of the page Bottom of the page
nenad
Posted 23/12/2008 20:55 (#11981 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

500
Location: Varaždin
Kada me Bogdan, prije dan dva, kontaktirao putem elektroničke pošte bio sam ugodno iznenađen, a danas prije podne još i više, kada sam odgovorio na njegov telefonski poziv, Nenade mi smo ovdje u Varaždinu i željeli bismo te posjetiti. Naravno da smo se našli, popričali, popili kavu i tom prilikom Slovenski kolege modelari predali su mi poklone koje su donjeli Marku, kao i puno toplih i srčanih pozdrava i želja za što bržim oporavkom. Ovakva jedna gesta pozitivno djeluje na ljude i daje im još više energije, snage, volje da se ide samo prema naprijed, i opet samo naprijed.

Nakon posta zahvale Bogdan je najljepše i najiskrenije odgovorio:
Nenade, engleska pesma ide ovako: "That's what friends are for"... Zato postoje prijatelji...
Pozdrav svima i prijatne blagdane!!
LP
Bogdan i društvo...

Modelari, prijatelji i svi ljudi dobre volje još jednom Vam veliko hvala.
-----
nenad
Top of the page Bottom of the page
agolubic
Posted 24/12/2008 14:18 (#11999 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

100100100100
Location: Koprivnica
Svaka čast Bogdanu, kako je igor napisao ljudska dobrota nema granica.
-----
Andy G
Kum
Top of the page Bottom of the page
nenad
Posted 21/8/2009 17:13 (#15712 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))



Extreme Veteran

500
Location: Varaždin
Već nekoliko dana razmišjlam kako sročiti i napisati, no onda nam se dogodila još jedna strašna nepravda u životu. Umro je od supruge otac, moj tast, Markov djed, pa nas je i to potreslo, ali polako se vračamo u normalan život, moramo ići prema naprijed.
Ovdje se opet želim zahvaliti dečkima iz MK Zaprešić. U ova dosta krizna i turbulentna vremena dački su se sjetili Marka i nas kao obitelji te nam pomogli financijski. Neznam kako da pronađem rijeći zahvale na ovom plemenitom i prijateljskom ćinu, u svakom slučaju HVALA Vam još jednom i s Markove strane.

Što se tiće Markovog oporavka polako ali sigurno ide na bolje. Trenutno je malo pošteđen od operativnih zahvata, ali to je samo preko ljeta. Sljedeča operacija je zakazana za 02.10. kada će se raditi oko donje usne i oko desnog oka. U međuvremenu je operativnim zahvatom uređen dobrim djelom vrat i brada. Od početka ove godine mučimo muku sa alergijama, postao je alergičan na skoro sve vrste peluda, kučnu prašinu, ambroziju....
Osnovnu školu je završio, učitelji su mu dolazili doma pa je tako savladavao gradivo. Upisao je i srednju školu i vrlo skoro počinje "borba" sa novim izazovima. Nastavu će slušati u školi, gradivo odgovarati, ali pisanje je već mali problem, s obzirom na nedostatak prstiju na desnoj šaci. Bit će i nešto problema oko pračenja nastave, jer će i dobrim djelom školske godine biti i u bolnici na operativnim zahvatima.
Modelarstvo je, na žalost, stavljeno u malo nižu policu i čeka bolja vremena. Ipak, ima dobrih prijatelja i poznanika koji nas podsjete da smo se na livadama i u dvoranama dobro i ugodno družili. Ja se pokušavam truditi da budem u tijeku, a dokaz tome je i moje sudjelovanje na WCH 2009 (hvala svima koji ste me trpjeli tamo i bili ugodno društvo).

Dečki iz Zaprešića, još jednom veliko hvala!


-----
nenad
Top of the page Bottom of the page
Vilim
Posted 21/8/2009 20:02 (#15714 - in reply to #5677)
Subject: RE: podrška Marku =)))


Veteran

1002525
Location: Karlovac
Čestitke dečkima iz MK Zaprešić, a čestitke i tvojoj obitelji. Pravi ste borci, gazite i dalje!
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software