Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

F3J reprenzetacija
Moderators: Dubravko

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3JMessage format
 
buki
Posted 18/3/2008 10:50 (#5953 - in reply to #5952)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
darijo - 18/3/2008 10:26

buki - 18/3/2008 10:08

Hm, ja predviđam da će uskoro biti kao u bivšoj jugi. repka Dalmacije, Istre, Slavonije i novo nastali dio središnja Hrv. pa opleti na pripremnom natjecanju. A mi se smijemo Srbiji i Bosni
Dva Hrvata Tri stranke

Zaboravio si najjaču - repka dijaspore


Ja volim modelarstvo i moj kum Robert također i baš zato....
Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 19/3/2008 17:19 (#6008 - in reply to #5870)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek

Ispravak netocnog navoda !

I ako većina zna da je Osijek "AEROKLUB "(ali za one koji ne znaju )i da ima 7 sekcija i kao takav planira svoje akcije
krajem godine i pocetkom nove kako bi se mogle sve sekcije prema potrebama dogovoriti oko termina na livadi kao i gosti .
Svi znamo da kod nas
Drzavnog nema u kalendaru jos ni u trecem mjesecu,a ponekad ne znamo ni dva tjedna prije. Doticnu izjavu o organizaciji
natjecanja smatram ne postenu i tendecionalu prema gosp. Šikiću kao i svim clanovima Ak "OSIJEK" .Cini mi se
da nije vrijeme i mjesto da pojedinci odlucuju o akcijama Aerokluba "OSIJEK" nego njegovi clanovi!

Pozdrav svim modelarima od Vinka !


Top of the page Bottom of the page
Džonline
Posted 19/3/2008 21:59 (#6018 - in reply to #5866)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Veteran

100252525
Location: Fort Huachuca
...dok su tu neki ganjali modele po seoskim livadama bez struje i vode tzv. vukojebinama...


Molim za objašnjenje?
Ima li koja livada po ocjeni Vaše uzoritosti status dostojan Vaše nazočnosti. Ako ima da se zna.
A ako nema molio bih da specificirate koji tehnički uvjeti moraju biti ispunjeni :
1. Glede struje (koji bi Vas napon zadovoljio, može li trofazana)
2. glede vode (pritisak, protok, trvdoća i sl.)
3. udaljenost od najbližeg većeg mjesta koje ima više od 500 000 stanovnika itd..

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na potrošenom vremenu na nas obične domaće seoske modelare
Top of the page Bottom of the page
džubre
Posted 19/3/2008 23:11 (#6021 - in reply to #6018)
Subject: Re: F3J reprenzetacija


New user


Bitnija tema;

Pitam se da li bi hrvatskoj F3J reprezentaciji bilo dopušteno da sudeluje na banketu na kraju europskog prvenstva koje se održalo u Osijeku kod gazda Šike, da je kojim slučajem dotični tada bio član te iste reprezentacije? Reprezentativci naime nisu ne-prisustvovali zbog razno raznih crijevnih virusa ili upaljenih hemoroida nego zbog gazdinog stava (diglo mi se veeeliko spolovilo...)

Edited by džubre 19/3/2008 23:29
Top of the page Bottom of the page
džubre
Posted 19/3/2008 23:13 (#6022 - in reply to #5832)
Subject: Re: F3J reprenzetacija


New user


Prevedeno:

Bravo Šika! Drugi put dočekaj f3j repku iza balvana u Čepinu a izbornika nabi na kolac da pokažeš mustafi kako se uvlači u pakšu...

PS. izgleda da se u Slavoniji inate samo hercegovci

zlulic - 16/3/2008 23:28

U situaciji ovakva kakva je mislim da bi ipak bilo pristojno pogledati rezultat na osnovu kojih su se Šika kvalificirao za reprezentaciju i pretpostavljam Igora iz MAK Trešnjevka. Naime, jedino zbog njega bi kolege iz MAK Trešnjevka mogli imati razloga pokušati promijeniti sastav reprezentacije, koja se na postojeći način bez većih problema sastavlja nekoliko godina.

Htjedoh reći:

Natjecatelj

Ukupno
5 boljih

Šikić Antun
599,86
559,48
(5 od 5 tj. pet puta došao i 5 puta dobar rezultat)
Pongrac Igor
442,95
363,21
(5 od 8. tj. iz 8 pokušaja sakupio 65 % bodova od Šikića)

Mislim da ne treba dalje. Ili nam ipak treba još jedna ATT*.

-----
*Aeromodelarska Tužna Trakavica

Eh, zaboravih dodati - ukoliko je riječ o nečemu što ne razumijem ili se pteljam bez veze unaprijed se ispričavam.



Edited by džubre 19/3/2008 23:26
Top of the page Bottom of the page
buki
Posted 20/3/2008 15:17 (#6043 - in reply to #6022)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
Ovi tajnoviti "nickovi" su do jaja hrabri... Ajde budite face pa se imenom i prezimenom prepucavajte kad ste tak velike veličine u modelarstvu pa mislite da vaš glas nešto znači.
Top of the page Bottom of the page
igoruav
Posted 20/3/2008 18:32 (#6056 - in reply to #6043)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Veteran

100100
Location: Zagreb
To je ono o cemu pricam joticari nisu prijatelji.
Sada se ljudi skrivaju, kada zele nesto o nekome ili necemu reci.
Sve zajedno mi se to gadi i ide gadno na zivce.
Koliko god izdrzim imati cu otvorene karte, a kada ne bude islo ima jos kategorija i letenje nedjeljom.


-----
Igor
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 20/3/2008 22:42 (#6064 - in reply to #6056)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Zbog neprimjerenih postova, način registracije članova foruma sada je promijenjen i registracija će se morati potvrditi nakon primitka maila (što znači da će se morati upisati ispravna e-mail adresa).

Ubuduće će se postovi kojima je osnovni cilj vrijeđanje osoba (ili organizacija, udruga..) odmah brisati, a pošiljatelj će biti upozoren da to na forumu nije dozvoljeno. Ukoliko korisnik ponovi sličnu stvar biti će brisan iz članstva.

Mala napomena onima koji se tako ponašaju: svako logiranje ostavlja zapis u bazi, uključujući i IP adresu s koje se korisnik prijavio a s takvim se podatkom štošta može napraviti. Primjera radi, "anonimac" modri10 poruku je poslao iz Osijeka, a džubre iz Zagreba. Naravno, poznati su i Internet provajderi s kojih su došli, način spajanja, lokacija, čvor spajanja itd. Ima toga još ali da ne tjeramo mak na konac ...


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
strcin
Posted 21/3/2008 09:46 (#6078 - in reply to #5446)
Subject: Re: F3J reprenzetacija


New user


Obavještavam sve zainteresirane da je predsjedništvo MAK Trešnjevka odlučilo povući žalbu na prijedlog sastava F3J reprezentacije. Dopis šaljemo e-mailom i poštom na komisiju.
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 21/3/2008 11:15 (#6081 - in reply to #6078)
Subject: Re: F3J reprenzetacija


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
strcin - 21/3/2008 09:46
Obavještavam sve zainteresirane da je predsjedništvo MAK Trešnjevka odlučilo povući žalbu na prijedlog sastava F3J reprezentacije.


Bit ću dovoljno zločest, da pitam zašto?
Zar su se neke činjenice u međuvremenu promijenile?

Manje više većina nas je dovoljno odrasla da zna da smo dužni stajati iza svojih postupaka (riječi, pisanja, djela) - mislim da nije korektno zakuhati kašu i nakon toga reći ja (mi) sam(smo) se predomslili. Čemu tako? Zašto sad stvar ne istjerati do kraja pa da znamo za ubuduće što i kako?

Jedna od osnovnih boljki ovog društva je da se prečesto libimo kazati nekome ono što ga ide, ali to je neusporedivo s pljuvanjem tipa sakrijem se iza nekog "nicka" pa slobodno lansiram hračak, a dotični nek se pere i izvlači iz dreka. (Time ne kažem da u pljuvanju nužno nema niti trunke istine, ali u pitanju je način.)

Ne znam zašto je sve opterećeno s negativnim stavom - svakom od nas se može naći neka mrlja, netko je nešto ružno rekao (možda i u zafrkanciji, ali druge to može jako boljeti ili uvrijediti), napravio loš potez ili bilo što drugo. To su činjenice koje se ne mogu izmjieniti.

Izgleda da je većini modelara (poput kvazi političara) milije rasprvaljati tko je što činio pred šezdesetak godina, nego li što će raditi za šezdeseatk sati ili dana.


PS Nemojte me samo s onim poratnim "oprostiti možemo - zaboraviti ne" i sličnim kovanicama.
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 21/3/2008 11:31 (#6082 - in reply to #6078)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

strcin - 21/3/2008 09:46 Obavještavam sve zainteresirane da je predsjedništvo MAK Trešnjevka odlučilo povući žalbu na prijedlog sastava F3J reprezentacije. Dopis šaljemo e-mailom i poštom na komisiju.

Hvale vrijedan potez. Svejedno mišljenja sam da stvari treba iznijeti na čistac, naravno forum nije mjesto za to, već možda neka F3J tekma koja ndolazi pa da si svi u kažete koga što ide.

Također vjerujem da bi od saveza trebali tražiti ispred MK, pojašnjenje odredbe "nastup na DP - reprezentacija" kao i pitanja jesu li rezultati pojedinca automatski i jedini uvjet za nastup pojedinca u timu-reprezentaciji.


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 17/5/2008 20:03 (#7322 - in reply to #5446)
Subject: Re: F3J reprenzetacija



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Potvrda prijave i uplačene startnine za WCh F3J:

http://www.f3jturkey.com/team_details.php?cid=41





-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software