Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-Bob -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

AMKS - MK - HZS
Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-BobMessage format
 
dlaka
Posted 25/11/2007 18:11 (#3555 - in reply to #3475)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
LELO - 24/11/2007 08:56

Možda ne znaš da je kampanja protiv AMK Sisak počela upravo iz redova sada člana MK Zaprešić a odgovorno tvrdim bez razloga. Jedini je problem što je AMK Sisak postao prejak za neke pa se smislio način da nas se čak pokuša i ugasiti. Dovoljno je pogledati rezultate. Godinama je AMK Sisak bio uzor i najjači klub. Sada se njegovim členovima zabranjuje nastup pa se ide toliko daleko da Predsjednik MK zabranjuje nastup na Državnom. Malo je otišlo predaleko da bi se dalje tražila kompromisna rješenja. Uzeti nekome državljanstvo i izbreisati mu CRO i napisati samovoljno BIH iza imena na Državnom je ipak malo previše (pogledaj razultate sa Mem. Fištrovića ). Najavio sam da je vrijeme da modelarska javnost sazna što se u ovoj godini dešavalo na relaciji Komisija i ZSH sa jedne strane i AMK Sisak sa druge. Nepobitne su činjenice, a i ona narodna "crno na bijelo". Slijedom toga ću objaviti sve dokumante vezane uz aktivnosti uperene protiv našeg kluba i njegovih članova. Mali dokaz ovoga i sada možeš provjeriti ako potražiš u spisku modelara moje ime ( Željko Grepl ), izbrisano je. Odgovori mi tko je odgovoran za to? Kome smetaju moji razultati iz prethodnih 40 godina bavljenja modelarstvom? Da li smeta mojih 20 pobjeda pa sam IZBRISAN. Mog ORLA i osvojena državna prvenstva pa i ovo zadnje nitko mi ne može osporiti. Ostvario sam ih svojom poštenom borbom na natjecanju. AMK Sisak bi i ove godine ekipno bio prvi ali naredba je da ne može. Nisi vidio mučnu situaciju ( za sve osim MK Zaprešić ) na proglašenju u Karlovcu. Pravim sportašima, kao št su Vinko, Nenad i Danko nije bilo jasno ali ni ugodno primiti odličja za DP. Razmisli da li ima razloga za kritiku ali vjerojatno i nešto više. Drago će mi biti ako me ne skinu sa foruma pa da mogu i ostale upoznati sa radom pojedinih modelara. Ali ne sa razgovorima, tračevima i odlukama koje se donose u kafiću i falsificiranim ODLUKAMA izdiktiranim u pero sekretarice, već sa pisanim dokumentima. U nadi da ovo nije zadnje pisanje Željko Grepl.


Željko,

neznam dali znaš, članovi modelarske komisije nisu predstavnici klubova, nego svaki član predstavlja isključivo samoga sebe. Lijepo Te molim da iz svojih optužbi za zavjere, hračkanja i neznam kaj sve ne, ne spominješ klubove, jer oni s tim nemaju ništa. S tobom neću ulaziti u nikakve polemike iz razloga jer me ti i tvoje paranoje ne zanimaju.





-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 25/11/2007 23:18 (#3570 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb
Svi postovi koji nisu imali veze s ovom temom upravo su premješteni pod "Analiza nastupa / off-topic"
http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=285...

-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 26/11/2007 17:34 (#3577 - in reply to #3493)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007


Veteran

1002525
"Obzirom da zapisnika sa sjednica MK nema ili bar nisu dostupni modelarskoj javnosti...

Kad si zadnji put bio na ovoj adresi http://www.aeromodelarstvo.net/komisija.asp<"

Oprostite kako se mogu vidjeti prilozi koji se spominju u zapisnicima mod. komisije?

Edited by huco 26/11/2007 17:36
Top of the page Bottom of the page
vinko
Posted 26/11/2007 18:31 (#3578 - in reply to #3519)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

100100100252525
Location: Osijek
Postovana gospodo modelari!
Nisam vican pisanju i blaćenju putem raznih foruma, ali danas kada čitam ove stvari osjećam se strašno i pitam se "Je li to modelarstvo?" ili politički skup. gdje se
pljuje radi vlastih interesa. Pitam vas i sebe da li je moguće da mi Hrvati uvijek pljujemo one koji rade ,očito da, jer na taj način sakrijemo svoj nerad.
Žalosno je prozivanje i djeljenje lekcija koje nama modelarima ne donosi ništa dobro.Ne vidim razlog prozivanja Lekija i Bojana od strane Gepla.Kada se vratimo blisku
prošlost sjetimo se Mađarske ,problema oko modela ,ne odlaska u Rumunjsku Željka, (otkaz na dan polaska,razlog ¨"razbio modele jučer na treningu" zatim ne odlazak u Ukrajinu.
Isti taj Bojan se borio da sve to prođe bez ikakvih sankcija iako je većina bila za sankcije. Bio sam pozvan na sjednicu Mk da dam svoje viđenje cijele situacije u Ukrajini i bez prava glasa ,gdje se onda donijela odluka o vrsti sankcije i vremenu trajanja sankcije.Tada se taj prozvani dvojac zalagao za najmanju kaznu u odnosu na ostale članove. U razgovoru s modelarima u samoj Ukrajini,svi su bili stajališta da to nije pošten odnos prema reprezentaciji i njenim članovima te da ja sada krajni rok da se kazne pojedici.Mislim da nije redu prozivati Lekija koji se prihvatio vodjenja FF reprezentacije iz čiste ljubavi prema modelarstvu i na svoju štetu bez ikakve naknade te to odlično radi.Postavio bih još jedno pitanje je li netko od naših modelara i susjednih koji prate forum znaju Lekija kao covjeka koji ne zeli pokazati i pomoći drugima u bilo kojem obliku.Želio sam samo napomenuti jos jednom da on kao pojedinac nije donio nikakovu odluku o kaznjavanju i o nekakovom unistenjuMK.Sisak..Ovo sve sto sam napisao ,napisao sam sa ciljem da pokusam podsjetiti da problem nije od Ukrajine nego ranije. Sjetimo se da je prije Lekija selektor bio Sokol i isto je bio protiv Siska kada je tražio kaznu za Grepla.
Napomenio bih još jedanput da osobno podržavam Lekija kao covjeka,modelara i izbornika,a želja mi je da ne popusti svim ovim optužbama ,pljuvanjima i podnese ostavku!
Mislim da bi modelari trebali podržati ljude koji rade i doprinose afirmaciji modelarsta jer nisu bacači modela kao nas većina nego izrađuju i prate svjetske tehnologije.Žalosno je da dozvolimo da se po takvim ljudima pljuje,umjesto da smo ponosni što ih imamo.Jos jednom puna podrska MK i njezinim clanovima.
Toliko od mene !
Pozdrav Vinko!
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 26/11/2007 21:52 (#3583 - in reply to #3544)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
darijo - 25/11/2007 16:08

Nisam pomogao nikome ,a najmanje sebi u ovoj priči. Nije mi jasno zašto uvijek neko sa strane mora biti kriv. Željko je započeo ovu raspravu sa drugim smjerom , državno i mod komisija. Tema je bila oko članova u klubu Sisak i oko Državnog prvenstva. Komisija je izrekla kaznu, oni je sad služe i imaju se pravo buniti. Napominjem još jednom da ona rasprava , bar do onog dijela gdje su prozivani reprezentativci i ja da šutimo ko pičke ili kokošarimo , nije imala veze sa reprezantacijom ili evropskim ili kaznom i da javno prozivanje tih ljudi nije fer, iako nemamo "niti tri čiste da budemo fer". Neznam , da ako to dosada nije , sa moje strane bilo fer prema ljudima u modelarstvu, onda je stvarno bolje da se maknem iz svog tog društva i hobija .
Svoje smo rekli kad je trebalo i gdje je trebalo, a ne na forumu godinu poslije.
O meni možete sad pisati svi što vam je volja, jer više neću dolaziti na ove stranice



Ma čitaš ti Darijo i dalje.
Isto tao dobro znaš prijatelju o čemu se ovdje radi. Više nekoliko puta Grepl je ovdje bezobrazno napao kako mene tako i MK Zaprešić s nebulaozama i neistinama i nisi regairao a vidim da čitaš. E to je ono što boli i iz tog razloga sam želio da konačno javno svi kažu Greplu da je bez licence jer je to zaslužio. To je bio stav cijele FF repke i modelara koji su upoznati s cijelom pričom. Nisam ja tražio da ti ili netko birate strane, ali ne možeš bit pošten i jeben pa gledati sa strane i šutjeti.
Prvenstveno ovo nije trač rubrika već forum koji čitaju gotovo svi modelari s ovog govornog područja, pa ako ti ne smatraš da treba reči istinu i zatvorit usta čovijeku koji lažima napada tvoj klub i tvog prijatelja, onda Hvala.

-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 26/11/2007 22:04 (#3584 - in reply to #3578)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Hvala Vinko,
Iako sam obečao da neću olako odustati, jednostavno i meni bi bilo lakše gledat vitoperke na barkama. Možda je za duševni mir najbolje da probam ko Omi.
Svoju ostavku sam ponudio onog dana kad sam preuzeo mjesto izbornika, tako da ta ostavka i dalje stoji. Ako ima netko tko želi raditi za FF ja ću se vrlo rado maknuti. Prvenstveno vrijedi ona stara jebeš izbornika ako iza njega ne stoji tim-ekipa-reprezentacija.

-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 27/11/2007 01:25 (#3590 - in reply to #3584)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Pozdrav Svima

Ovo će biti malo poduži post, al tak mi je došlo. Jednostavno više mi je muka od sramote koju samoprozvani izbrisani izvode pa sam odlučio dati svoje viđenje ovdije gdje je priča pokrenuta.

Suspenzija (ne produljivanje sportske dozvole) u trajanju 2 godine izrečena je samo Željku Greplu (LELO). Markišić Boris i Freiberger Ivica suspendirani su do vremena dok ne vrate novac koji je savez uplatio za njihov nastup na Europskom prvenstvu 2006. godine. Ista sredstva dužan je vratiti i Grepl.. Sasvim logično da ako prihvatiš ugovor s savezom i savez uplati novac za tvoj nastup, a ti na kraju ne nastupiš, pa onda si dužan vrati novac.
Odluka je donešena kao prijedlog savezu na Modelarkoj komisiji koju čini 10 modelara iz gotovo svih modelaskih natjecateljski aktivnih klubova. Svi članovi komisije bili su za kaznu, također kaznu su tražili i tadašnji reprezentativci koji su nastupili u Ukrajini. Predložena je kazna od 5 godina za Grepla, kaznu je savez smanjio na dvije.
Od postupaka Grepla prema reprezentaciji pisano su se ogradili i njegov klub AMK Sisak i Markušić i Freiberger.

Koj je razlog kazne.
Prijedlog suspenzije odnosi se na naeodlazak spomenutih reprezentativaca na Europsko prvenstvo. Kao glavni razlog navodi se Gepl. Također to je bilo treći puta da Grepl dovodi reprezentaciju u težak polažaj.
Prvi puta u Mađarskoj na samom prvenstvu prijetio je izborniku svojim odlaskom kući ako za reprezentaciju ne nastupi njegov kolega iz kluba B. Markušić.
Drugi puta prilikom nastupa reprezentacije u Rumunjskoj jednostavno nije se pojavio na okupljanju na dan polaska, te je time ponovo doveo reprezentaciju u vrlo težak položaj.
Treći puta bez ikakvog obrazloženja ne pojavljuje se na prvenstvu u Ukrajini.
Takvom ponašanju i šteti koja se nanosi reprezentaciji jednostavno moralo se stati na kraj.
Što reči o nekome tko 3 puta nastupa za reprezentaciju i sva tri puta svojim postupcima reprezentaciju dovede u tešku situaciju. Napominjem još jednom odluka o suspenziji nije odluka zlobnog izbornika, ni odluka zlobnog predsjednika mod. komisije, ni odluka rušitelja Siska... to je odluka koju su poduprli svi modelari koji su već godinama upoznati s problemom. Jednostavno Grepl je sam svojim postupcima suspenziju isprovocirao.

Pošto sam obnašao fukciju izbornika prilikom nastupa reprezentacije u Ukrajini želim jasno iznjet nekoliko događaja koje trebate svi koji čitate znati.
Već prilikom sastava kandidacijske liste za reprezentaciju bio sam pozvan da se hitno nacrtam na sastanku u Sisku. Nacrto sam se valjda isti dan i onda šok. Glavni razlog zašto sam pozvan bio je jer sam na listu stavio Vinka Tomljanovića kao 4 . u F1B. Iako u pravilniku sve jasno piše, iako sam u svakom mailu molio da se jave oni koji trebaju pojašnjenja Grepl ipak zahtjeva da me se pozove na red.
Grepolov zahtjev na sastanku je da Vinko nema u Ukrajini šta tražiti, iako bi Vinko bio pomočnik i sam snosio troškove svog puta za Vinka se traži zabrana pristupa na livadu i bilo kakvo djelovanje u reprezentaciji.
Slijedeči zahtjev da Sisački reprezentativci dođu u Ukrajinu kad njima odgovara, te da po završetku svojih disciplina idu kući. Dakle zajednički plan puta i nastupa koji je prije prihvačen sada se odbija.
Sisački dio reprezentacije putuje u svom kombiju i u tom kobiju nema mjesta za nikog drugog člana reprezentacije koji nije iz Siska, isto tako ni za tuđu opremu ili stvari.
Eto to su zahtjevi koje sam morao gutati od velikog domoljuba „Izbrisanog“
Slijede upozorenja i izjave istog:
Slušaj, onaj ugovor s savezom je smeće i moj ga odvjetnik može osporiti kad god želi.
Također pazi kako se ponašaš jer ja te mogu smjeniti. (Istog trena tražio sam olovku da mu potpišem svoju ostavku pošto mi nije vjerovao kad sam mu ponudio ostavku usmeno).
I legendarna izjava za kraj. Sve ću vas zajebat i jednostavno zadnji dan neću ići u Ukrajinu i nitko mi tu niša ne može.
Bilo je toga još, ipak je to trajalo preko 2 sata. Dan danas nije mi jasno zašto sam vjerovao da je s repkom sve u redu, zašto sam pristao na nebulozne zahtjeve te zašto sam glupo i slijepo vjerovao da će Hrvatska reprezentacija u Ukrajini biti kompletna. S Jermolom izvadili smo vize za sve reprezentativce i na dan kad smo sjeli (Jermol i Ja) u svoje vlastite automobile te s Omijem i Vinkom (koji je ušao u reprezentaciju nakon odustajanja Zechnera) nazvao sam Markušića i ponudio Sisačkom djelu reprezentacije mjesto u autu, ili ako trebaju da im povezemo stvari. Odgovor je bio netreba jer ako i ne dobijemo kombi od grada imamo dovoljno sponzorskih sredstava da rentamo kombi.

Nakon što smo u Ukrajini Jermol Omi Vinko i Ja odradili par treninga i predtekmu dan pred registraciju zovem Markušića da pitam šta se ne javljaju pošto su po njihovom planu trebali već ući u Ukrajinu. Odogovor je bio nismo krenuli nećemo ni krenuti Grepl nas je sve zajebo. Uz salvu „lijepih riječi“ za Grepla Markušić mi objašnjava da je Grepl odbio put. Na moju molbu da bar stignu on i Freiberger, ili barem Freiberger neka sjedne u avio pošto ima dovoljno novca i za avionsku kartu, ako se već njih dvojica ne usude voziti autom dobijam odgovor. Citiram Markušića: Leki treba ti biti jasno da nitko iz Siska neće doću u Ukrajinu jer da se bilo tko od Sisčana pojavi Grepl onda više ne bi imao nikakvog izgovora da se nije molglo otići. Ovako će imati materijala da optužuje druge.
Previše je tu bilo još dodatnih sramota i gluposti al o tome ću valjda na sudu pošto Grepl skuplja materijal da tuži za zavjeru i onemogučavanje provođenja plana rada AMKS od strane Zaprešića.

Godinu dana nakon..
Ghrepl i Markušić nazivaju se izbrisanima....Grepl na svakom koraku prijeti odvjetnicima...
gdje god stigne priča laži i prodaje priče o ubojstvima, o belosvetskim zavjerama Zaprešića protiv Siska. U ime kluba(isti onaj klub AMKS koji se od njegovih postupaka ogradio) žale se na suspenziju na I.O. saveza. Pa nije ni to dosta optužuju i žale se u Hrvatskoj zajednici teh. kulture...pa sve do izvršnog odbora Hrvatskog olimpijskog odbora. Slijedeći je vjerojatno predsjednik države.
Netko bi rekao imaju pravo da se žale...ali imaju li pravo da svojim postupcima i dalje srozavaju ugled Hrv. modelarstva. Kolika je šteta napravljena osjetit će vrlo brzo već iduće reprezentacije. Od kud im pravo da prozivaju i optužuje ljude i klubove koji to ničim ne zaslužuju.
Traže da im se prizna nastup na Državnom prvenstvu...gospodo kao prvo pod suspenzijom ste, kao drugo cijelu godinu natječete se pod BiH. BiH je druga država. Ima još modelara u svijetu koji imaju HR putovnicu, ali da bi nastupili na državnom prvenstvu potrebna je sportska dozvola te države. To je svima jasno. Svoj nastup na HR državnom onemogučili ste si sami.

Osobno smatram da AMK Sisak ruši svojim ponašanjem Želko Grepl. Članovi koji su iz AMKS prešli u Zaprešić učinili su to svojom voljom, ali vrlo vjerojatno Grepl tvojom zaslugom.

Već je podosta sati, pa završavam. Nemojte ovo shvatiti kao jadanje, niš se ja ne jadam. Jadna je cijela ova priča, jadno je kaj s tim moram imati posla.

Imajte se lijepo, nek me tuži tko god želi, ipak sam ja zajedljivi zagorec pa znam i o tom sudu nekaj.

Brodomaketar
Leki


ps.
žao mi je kaj ovo moram pisati pod Analizu nastupa u 2007. godini. Ako niš drugo veseli me da dolaze mlađi, neki novi klinci.
-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 27/11/2007 09:02 (#3593 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Svakome bi trebala biti čast što je Hrvatski reprezentativac, bez obzira na sport kojim se bavi. Samim time što nosi tu titulu, trebao bi se tako i ponašati, dostojno predstavljati boje domovine. Ako to ne poštuje, neka se makne i da mjesto drugima. A ako još i zezne druge, onda neka snosi posljedice.

Krešo
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 27/11/2007 11:59 (#3597 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
BRAVO LEKI ! Konačno 90% istine. Ne zaboravi da se nismo nikada sukobili niti jedan drugome rekli ružnu riječ pa zato nemoj upotrbljavati teške riječi kao "ubojstvo". Već sam rekao da je gotovo sve istina ali nedostaju ključne stvari. PRVO: Davno WCh Mađarska. Opet je problem ovaj put došao od Selaktora koji je tvrdio da Boris nije spreman za natjecanje i da nema modele ( imao je pet u kutiji). Pozvao nas na trening u Osijek. Došli smo i odletili. Ali to nije bilo dovoljno Selektoru pa je provjeravao Borisov model, stavljao krila na staklo u tvrdio da ne valjaju, nisu dobro vitoperena i da to ne može letjeti (nije znao da je upravo držao novi model od Vladimira Romančenka koji je Boris kupio). Tada sam zamolio Predsjednika MK da ne dozvoli izbacivanje Borisa iz ekipe (svoje mjesto je izborio na temelju razultata prethodne godine što se i boduje a to je i temelj za sastav Reprezantacije). Istina da sam uvjetovao svojim nastupom. Uspio sam, uz veliko razumijevanje i Direktora pa i pod uvjetom u prilogu (bit će malo kasnije). Otišli smo na WCh i sve odradili. Boris je ispunio zadane letove. Mislim da ovakav pritisak nije bio potreban ( zar sam zloćest ako se zalažem za poštivanje postignutih rezultata i rang liste?) isto takovi uvijeti nisu se primijenili na druge reprezentativce.
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 27/11/2007 13:19 (#3601 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
Evo i obečanog priloga:



(WCh MaaÄarska.jpg)



Attachments
----------------
Attachments WCh MaaÄarska.jpg (155KB - 47 downloads)
Top of the page Bottom of the page
andjelko.z
Posted 27/11/2007 22:17 (#3632 - in reply to #3590)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007


Member

25
Location: Nederland
Leki,ako ti nesto znaci,ja sam uz tebe,nedaj se.Ima bolan jos modelarstva,nemoj da ti saka raje pokvari ono zadovoljstvo na livadi.
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 28/11/2007 08:29 (#3643 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
Pozdravljam ideju za preseljenje ali je sada malo kasno. Nastavljam gdje sam stao. DRUGO: ECh u Bugarskoj. Tu se nema puno za objašnjavat. Kriv sam 100% jer sam ipak mogao otići sa još jedinim preostalim modelom iako nije bio dotjeran za takovo natjecanje. Oni koji su tjedan dana prije bili na III Mem. V.Kmocha vidjeli su što se dešavalo na onom vjetru kao i kotrljanje modela nakon slijetanja. Naravno da sam tu oštetio dva modela (drugi u fly offu sa Kolićem. radi podsjetnika za zaboravne - puknuo je trup). Obzirom da mi "stolarija" ne ide baš, ovisio sam o pomoći kolega dok sam kod mehanike sam riješio. Naravno da sam trenirao i prije odlaska pa sam još jedan oštetio. Moja je greška što sam odustao ali nisam imao snage otići na natjecanje sa kutijom u kojoj su tri modela onesposobljena a samo jedan ispravan. Ipak je moje mjesto u Reprezentaciji zauzeo dugi član i ekipa je bila kompletna. Sutra nastavak koji je i ključ svega. Mnogi koji sada osuđuju ovo pisanje iznenadit će se stvarnim događanjima a do sada nitko nije želio saslušati snagu argumenata. Tu je jedini nesporazum. Bez obzira na sve insinuacije nitko nikoga ne mrzi niti ima nešto protiv njega a posebice se ne osporajaju modelarska dostignuća, samo je potrebno reči "popu pop, a bobu bob".
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 28/11/2007 16:39 (#3655 - in reply to #3643)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
Nastavak. TREČE: ECh u Ukrajini. Modelari članivi reprezentacije (F1A -Ivica Freiberger, F1B - Zoran Zechner, Boris Markušić i Željko Grepl) svi iz AMK Sisak, zamolili su Direktora da dođe u klub u Sisku kad mu to bude odgovaralo te da se dogovorimo o projektu Ukrajina. Direktor se ljubazno odazvao a mi smo mu ponudili naše viđenje istog. Predložili smo mu da, namjeravamo putovati kombijem koji je od jedne firme, pa želimo da na naš trošak ide kao pomoćnik Predrag Silaj. Obzirom da su Predrag i Ivica uglavnom na svim natjecanjima naši taktički pomagaći (Ivica je bio i na WCh u Mađarskoj). Direktor se nije složio već je rekao da mora ići Vinko. Druga stvar o kojoj smo razgovarali je bio upit koji je direktor prethodno uputio svakom od reprezentativaca e-mailom, a odnosi se na visinu samofinanciranja. Radilo se o iznosu od 300 - 500€. Svi smo se izjasnili da ne namjeravamo sa tolikim iznosom sudjelovati. Treča stvar je bila odlazak ranije na "Black sea cup". I to smo jasno rekli na ne možemo jer je to previše dana koji zaposleni ne mogu dobiti. Uvjet je bio da doputujemo na otvorenje ali i da se poslije svih natjecanja vračamo ne čekajući zatvaranje (ovo imate u izjavi Ivice koja će biti u prilogu). I četvrta stvar je bio stvarni uvjet smještaja. Pristajemo na bilo koji smještaj osim spavanja 10 dan u kampu-šatoru. Bez ikakvih konačnih dogovora rastali smo se i nismo dobili nikakovu informaciju do SPORAZUMA koji nam je ponuđen na potpis tri mjeseca kasnije. Iz sadržaja Soprazuma nije se moglo naslutiti da nešto ne štima ( sada znam da bi bilo korektnije da se reklo kako naši zahtijevi ne mogu biti ispunjeni pa ga ne bi niti potpisivali ). Evo dokumenta:
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 28/11/2007 18:11 (#3657 - in reply to #3655)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
Evo dokumenta:



(sporazum.jpg)



Attachments
----------------
Attachments sporazum.jpg (132KB - 55 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 28/11/2007 19:38 (#3658 - in reply to #3643)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
LELO - 28/11/2007 08:29
ECh u Bugarskoj. Tu se nema puno za objašnjavat. Kriv sam 100% jer sam ipak mogao otići sa još jedinim preostalim modelom iako nije bio dotjeran za takovo natjecanje. Oni koji su tjedan dana prije bili na III Mem. V.Kmocha vidjeli su što se dešavalo na onom vjetru kao i kotrljanje modela nakon slijetanja. Naravno da sam tu oštetio dva modela (drugi u fly offu sa Kolićem. radi podsjetnika za zaboravne - puknuo je trup). samo je potrebno reči "popu pop, a bobu bob".


dobro, željko, recimo da to sve stoji, ali u FO sa kolićem si bio ONE GODINE kad je bilo svjetsko u argentini...
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software