Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-Bob -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

AMKS - MK - HZS
Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Aeromodelarstvo - razno -> Popu-Pop a Bobu-BobMessage format
 
Bojan
Posted 24/11/2007 23:34 (#3514 - in reply to #3504)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

LELO - 24/11/2007 22:27 Konačno da se i ti javiš. Vidim da ti je trebalo malo duže vremena kako bi na brzinu postavio zapisnike. Inače sam istinoljubac pa ćeš teško moći argumentirati moje kopije dokumenata koje sam uredno sakupljao. Jedan imam od 03.10.2007. a na njemu su uz godine samo ????????? bez ijednog zapisnika MK.

Kao što vidiš u prilogu, zapisnici su uploadani 17.11.2007 što je tjedan dana prije tvog posta u kojem tvrdiš da ih nema. Zato sam i pitao kad si zadnji put bio tamo.

Kad smo kod brojanja neka zainteresirani modelari pogledaju za koji klub su se natjecali ove sezone, Bojan, Dubravko i Zoran a iz "Poredka za sportaša 2007.godine".Uredno će zaključiti da ponovo obmanjuješ da si u AMK Sisak.

Ajde molim te, ponovo pročitaj što sam napisao Ako ti i dalje nije jasno onda si zaslužio jedinicu iz "razumijem što čitam"

Bolje bi bilo da objasniš sa kojim pravom možeš izbrisati Borisovo i moje ime iz svih podataka? Ispada da ne postojimo a u modelarstvu smo već 40 godina.

Ako misliš na poredak za sportaša godine i poretke u Kupovima Hrvatske onda sam ti na to već odgovorio. Da ne dobiješ drugu jedinicu napisat ću ponovo - Nemate važeću sportsku dozvolu HZS-a za ovu sezonu.

Ništa tvoje ni Borisovo nije brisano. Klikni na svoje ili Borisovo ime bilo gdje u rezultatima pa provjeri.

http://www.aeromodelarstvo.net/plasmani.asp?NatjecateljID=35

http://www.aeromodelarstvo.net/plasmani.asp?NatjecateljID=38

Da li je to nešto normalno ili je proradila zloba i osveta prema klubu u kojem si sve naučio i prema kojem bi trebao imati barem malo poštovanja.

Kad već vučeš za jezik onda ćemo to sad sve lijepo razjasniti- možda će nekoga boliti ali...

Kad se na sjednici MK vodila rasprava o sankcijama prema tebi zbog...(pronađi u zapisniku), bilo je prijedloga suspenzije od 2, 3, 5 godina do doživotno (zamisli bilo je i toga). Kako je veći broj članova predlagao suspenziju od 5 godina, to je bio prijedlog o kojem smo glasali. Bilo je 6 glasova ZA i 2 glasa PROTIV. Za divno čudo te poslijednje dvije ruke su digli tvoj omraženi Direktor F1 reprezentacije i još omraženiji, nezahvalni Predsjednik MK.  Volio bih sad vidjeti tvoj izraz lica

A sad jedna mozgalica: Tko je predlagao doživotnu suspenziju???

Dragi moj, zaboravi MK Zaprešić jer on nikom ne želi zlo. Počistite u vlastitom dvorištu pa će sve biti kako treba, nestat će i imaginarna zakulisna namještanja, začetnici, izvoditelji, crveni, zeleni i žuti vragovi i šta si sve nisi zamislio. Usput, za one koji nisu upućeni a čitaju šaljem i očitovanje AMKS o neodlasku svojih članova na Evropsko prvenstvo u UKR.

Slijede prilozi:





(2006-11-14__AMKS_-_ocitovanje_za_MK.jpg)



(zapisnici.jpg)



Attachments
----------------
Attachments 2006-11-14__AMKS_-_ocitovanje_za_MK.jpg (206KB - 22 downloads)
Attachments zapisnici.jpg (79KB - 24 downloads)

-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 25/11/2007 00:21 (#3516 - in reply to #3475)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
LELO - 24/11/2007 08:56
Znam tko je autor stranica ali isto znam tko ih ažurira i kreira po naputcima.

Nije mi ovo baš jasno. Pa zar nisu Bojan i Dubravko pomagali oko stranica prilikom priprema za Siscia kup? Koliko ja znam jesu.
Još mi je manje jasno , na što misliš pod naputcima - koliko je meni poznato, jer sam bio prisutan, dogovor je bio da će njihovo održavanje preuzeti Predrag Tepić tako da u tome ne vidim nikakav problem.

LELO - 24/11/2007 08:56
Možda ne znaš da je kampanja protiv AMK Sisak počela upravo iz redova sada člana MK Zaprešić a odgovorno tvrdim bez razloga.


Željko, dugo se znamo, nikad nismo bili niti u kakvom sukobu (jest da nismo bili niti neki iznimno bliski prijatelji), pa se nadam da me ipak možeš poslušati i barem pokušati prihvatiti mogućnost da to što si napisao jednostavno nije istina.

Nadam se da ne misliš da se javljam kao nekakav samozvani Bojanov "advokat" i da sam član nekakvog orekstriranog tima.

Pozdrav

Zoran
Top of the page Bottom of the page
Dubravko
Posted 25/11/2007 01:52 (#3517 - in reply to #3437)
Subject: RE: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

10025
Location: Zagreb
Željko,
evo i ja ću iznijeti neka svoj mišljenja o problemima koje si ovdje spomenuo. Ne želim se s nikim svađati već jednostavno reći svoje mišljenje

1. Analiza broja natjecatelja

Budući da je od nje sve i krenulo i ja počinjem s njom. Mislim da je zanimljiva i poučna. Trend porasta broja natjecatelja u zadnje tri godine je zbilja ohrabrujuć. Neću sada braniti komisiju i ljude koji ju sačinjavaju (mogu to oni i sami), ali ova analiza definitivno pokazuje da su napravljeni neki odlični potezi.
Šteta što ima tih malih grešaka u prikazu broja natjecatelja iz pojedinih klubova. Bojan je već objasnio zašto se to dogodilo i uz malo dodatnog truda da se ispraviti. No to je i onako manje važno. Nije bila namjera nikome nabijati na nos koliko malo ili puno ima natjecatelja njegov klub.

2. Cenzura

Kao što je i Bojan već rekao, nikakve cenzure neće biti (naravno uz uvijet da rasprava ostane na civiliziranom nivou), tako da je ovo možda prilika da pokušamo istjerati stvari na čistac. Nisam siguran da će nam to uspjeti jer je poznato da se na internetskim forumima ljudi teško kontroliraju i puno lakše izreknu jedni drugima svakakve grozne stvari (bilo je i ovdje već takvih slučajeva), ali možemo probati.

3. AMK Sisak

Željko, nemoj se ponašati kao paranoik. Ne postoji nikakva kampanja protiv AMK Sisak, a ideja da ga netko pokušava ugasiti zato jer je postao prejak, oprosti, ali zvuči suludo. Odluke Komisije i HZS-a odnose se isključivo na tri člana AMK Sisak, a ne na cijeli klub. Isto tako, nitko nikoga nije brisao iz državljanstva. Tu stvarno pretjeruješ.

4. Komisija

Nisam njezin član i ne sudjelujem na sastancima, ali mislim da sam ipak dosta upućen u njezin rad. Sigurno je da ima i propusta, a ponekada, kao što si i naveo i određene nezainteresiranosti nekih njezinih članova, ali zle namjere, u to sam potpuno siguran, nikada!
Ono što svi trebaju shvatiti, je da komisiju čine obični ljudi, modelari, koji to rade potpuno volonterski, uz sve svoje uobičajene privatne i poslovne obaveze. Isto tako, uvjeravam i tebe a i sve ostale, nema nikakvog govora o skrivanju dnevnog reda ili sadržaja sjednica. Radi se o propustu i za to ih donekle imaš pravo prozivati. I sam sam upozoravao Bojana da mi se čini da je to jako važna stvar i da bi trebalo sve odluke i zaključke staviti svima zainteresiranima na javni uvid. Zato je i pripremljeno ovo mjesto na webu kojeg si pokazao, ali eto, sve do nedavno, ostalo je poluprazno. Nedostajali su zapisnici iz 2005, 2006 i ove godine.
Uglavnom, sada su zapisnici tamo, pa svi mogu provjeriti ima li u njima bilo čega što treba skrivati.

5. Neodlazak na Evropsko u Ukrainu

O tome neću puno jer nisam niti tako dobro upućen u sve detalje, odnosno već sam pomalo i zaboravio ono što sam i znao. Uglavnom možda se i sjećaš mojeg mišljenja u vezi svega toga. Iznio sam ga na našem zadnjem zajedničkom sastanku u Sisku.
Ono što ću reći je da me strašno smeta kako je AMK Sisak ove godine reagirao svojim dopisima Savezu i HOO-u. Nakon prošlogodišnjeg Očitovanja kluba (kojeg su sada svi imali prilike vidjeti) i nakon brojnih razgovora u vezi tog problema i s Predragom (Tepićem) i s Borisom (Markušićem) i sa Zoranom (Zechnerom), tako nešto nisam očekivao. Vjerojatno u klubu mislite da se samo borite za svoje interese, ali moje mišljenje je da je to što radite neprincipijelno i u krajnoj liniji, nemoralno.

I za kraj, siguran sam da kod nikoga od nas trojice nema nikakve zlobe ili osvete prema našem bivšem klubu. Odluka da odemo nam je bila vrlo teška i nismo ju donjeli preko noći. U 30 godina koje je svaki od nas proveo baveći se aeromodelarstvom u AMK Sisak bilo je puno lijepih trenutaka koje ćemo pamtiti dok smo živi. Nadam se i želim da nam prijateljstva ili barem poznanstva koja smo za to vrijeme uspostavili ostanu i ubuduće.

-----
Dubravko
Top of the page Bottom of the page
buki
Posted 25/11/2007 09:18 (#3519 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
Gdje ste sada reprezentativci sa svojim mišljenjima?????? Lako je sa strane kokodakati!
Top of the page Bottom of the page
LELO
Posted 25/11/2007 10:40 (#3522 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Veteran

100
Location: Sisak
Vidim "IPAK SE KREĆE". Možda se neke stvari i pojasne. Na žalost ne mogu sa svima polemizirati jer svako odgovara na dio koji njemu odgovara a, naravno, iz svog kuta gledanja. One bitne stvari ostaju i dalje nejasne za večinu čitatelja. Zato ću samo odgovoriti, naravno sa argumentima. Kao prvo: nikoga ne mrzim jer to nije moj svjetonazor. Drugo, naravno da se sa nekim mišljenjima i stavovima ne slažem, nisam od onih koji idu "niz dlaku" samo da se ne bi zamjerali, uvijek otvoreno kažem što mislim i mislim da mi je to vrlina, naravno, za sve koji me bolje znaju. LEKI, izbrisan jesam jer to možeš provjeriti na više mjesta. Jedno je "Top lista pobjednika u kategoriji F1B i F1C (u tim kategorijama sam pobjeđivao u ne tako davnim godinama). Zar nemam pravo biti na listi još uvijek sam državljanin RH i član i potpredsjednik AMK Sisak (bez obzira što sam član i ZK Mostar jer to Pravilnik ne zabranjuje). DUBRAVKO, očitovanje AMK Sisak od 14.11.2006. je izglasano na vašu inicijativu (tada ste bili članovi kluba i niste željeli sankcije prema klubu u čemu smo vas svi podržali pa sam i ja glasovao za isto). Tada nisam ni slutio da se sprema hajka na pojedince. Sve što si napisao mogu komentirati kao nepristrano i objektivno. HVALA! BOJANE, ni tebe na mrzim, samo ne volim kad se uvija u celofan ono što baš i nije cvijeće. Sada i sam možeš vidjeti, a i ostali, u zapisniku MK od 11.02.2004. a odnosi se na AD2. o prijedlozima MK Sisak i glasovanju jer sam i sam bio prisutan. Još sam znatiželjan zašto nema natjecanj u statistici : I Mem. V. Kmocha (osvojio 2.mjesto), II Mem. V.Kmocha (osvojio 1.mjesto), III Mem. V.Kmocha (osvojio 2.mjesto) i tako da ne nabrajam ali ima toga previše. Nećeš valjda reći da ih nije bilo ili da nemaš rezultate. To je jedan od razloga zašto mislim da je glavna kampanja usmjerena prema meni. Nisam prvi koji nije nastupio za Reprezentaciju, ali sam prvi u povijesti kojemu se oduzima dozvola i zabranjuje natjecanje. Zainteresiranima ću podastrijeti podatke koji ukazuju da nisam kriv i da imam pravo na "paranoju".
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/11/2007 11:07 (#3523 - in reply to #3522)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb

Nije da bježim od sadašnjih problema nego jednostavno nevidim svrhu hobija koji mi donosi više uvreda i problema nego večina životno-egzistencijalnih stvari.
Da pojasnim : Na sastanku modelarske komisije na koji sam došao kao član reprezentacije izjasnio sam se pred svim članovima komisije o svom stavu o članovima reprezentacije koji su bojkotirali reprezanaciju, kao i moje viđenje našeg neuspjeha uzrokovanog (večim dijelom) pomanjkanjem ljudi u reprezentaciji , tj na Europskom prvenstvu u Odessi.
Isto tako svoja stajališta sam iznio gospodinu Greplu i Markušiću na prvom natjecanju na kojem smo se vidjeli "oči u oči". Možda im to nisam bio dužan reći, ali sam morao jer sam dobio od njih upit "da li je istina, jedna nam je osoba rekla, da si izjavio da bi nas najrađe ubio"
Što sam mislio to sam im , mislim i jedini od svih i rekao u oči jer mislim da se moj odnos prema njima i obratno može samo obostrano pojasniti.
Nevidim razloga zašto bi sad kad se nekom jedna stvar digne i započne opet ovu temu bio dužan opet sve pojašnjavati, jer nisam na sva zvona rekao da sam sa njima vodio polemiku o svemu tom.
Nisam te stvari iznosio u javnost niti sam se busao da sam im rekao ovo ili ono , niti imam toliko vremena da pišem elaborate na ovim stranicama, a bogami nitu ću više trpiti ovakve stvari i izjave.
Zbog nemilih događaja počev od Ukraine pa do sadašnjeg trenutka donosim odluku da se do daljnjeg povlačim iz natjecateljskog modelarstva.
Heroji navalite !

Edited by darijo 25/11/2007 11:14
Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 25/11/2007 11:22 (#3524 - in reply to #3522)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
LELO - 25/11/2007 10:40

"IPAK SE KREĆE". Jeli to bio razlog neodlaska u Rumuniji ,Madjarskoj i Ukrainu?Mi koji pratimo i komentarisemo na forumu smo zakinuti za taj detalj.
-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 25/11/2007 11:40 (#3526 - in reply to #3522)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Željko, ton tvog zadnjeg posta mi je puno draži od dosadašnjih pa nekako vjrujem da će se stvari dovesti na prihvatljiviju razinu i za tebe i za ostale.

Ima li grešaka u rezultatima na www.aeromodelarstvo ili nema to neka svatko procijeni sam. Ako ih i ima to nije zato što ja tako želim ili zato što je neki pojedinac u pitanju, nego zato što možda nešto nije ispravno napravljeno ili to neznam(o) dobro napraviti. Trebao bi znati da iza toga da svatko u HR i izvan ima mogućnost pregledati rezultate bilo kojeg od 263 natjecanja od 1993. godine koje uredno skupljamo već 6-7 godina, stoji puno truda. Sve to nije niti moja niti naša obaveza nego želja da svi vi/mi to imamo na jednom mjestu i vjerujem da to mnogi poštuju. Grešaka sasvim sigurno ima jer nije tako rijetko da me na neku ne upozore Dlaka, Neno, Krešo, Diogen, ... Sve greške koje primjetimo ili nam neko dojavi pokušamo popraviti. Nekad to ide lako i brzo, a nekad i ne. Sa odlukama i zapisnicima MK je ista situacija. Praksa da zapisnici budu svima vidljivi je, dopusti, moja odluka još tamo od 2004. godine što je vidljivo na stranicama AMKS, pa se ne slažem s tvrdnjim da se nešto skriva. Prije toga su se zapisnici mogli naći samo u HZS-u (što se i danas može).

Za kraj, danas popodne sam u Sisku pa ako si spreman platiti kavu dobit ćeš odgovore na sva pitanja koja te muče.

 


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/11/2007 12:54 (#3533 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Ma uživat ću na livadi, pričati sa modelima , tepati tajmetima, kurčit se sa elektronikonikom . Nisam ishitren nego kad ti modelarstvo postane život kad se ujutro probudiš sa voljom što moraš izvaditi krila iz kalupa ili slično, kad doslovce usran ,držeći se za crijeva, jer smo u Ukraini pokupili neki teški virus, startaš , kad dođeš na more i na barkama vidiš samo ravne neizvitoperene daske i kad nešto pročitaš boli te u pizdu materinu i onda se jednostavno pitaš koji mi kurac ovo sve treba.
Pisao sam vulgarne riječi jer nemogu jednostavno drugačije opisati.
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/11/2007 13:05 (#3534 - in reply to #3519)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb

buki - 25/11/2007 09:18

Gdje ste sada reprezentativci sa svojim mišljenjima?????? Lako je sa strane kokodakati!


Ako ti nije poznato , a vidim da nije ,reprezentativci su bili pozvani, došli su na modelarsku komisiju i rekli svoja viđenja.
POZVANI SMO I REKLI SMO SVOJE PRED JEDINIM MJERODAVNIM TIJELOM " MODEKLARSKOM KOMISIJOM", KOJA JE NAKON TOG NA OSNOVU PISMA OMRČENA KOJI JE BIO SPRIJEČEN  DA DOĐE , IZBORNIKOVOG , TUTINOG I MOG ISKAZA DONIJELA PRIJEDLOG -DISCIPLINSKE MJERE PROTIV ODREĐENIH ČLANOVA REPKE.
MISLIM DA JE TO JEDINO ISPRAVO , A NE KLINČITI SE PREKO TRAČ STRANICE I IZIGRAVATI VELIKOG KLUB - SAVEZ PATRIOTU.

Ta komisija je bila prošle godine .Žalosno je da se sad po tim članovima pljuje da su pizde ,papci i  da kokodaću okolo itd. 

Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 25/11/2007 13:06 (#3535 - in reply to #3533)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland
darijo - 25/11/2007 12:54

Ma uživat ću na livadi, pričati sa modelima , tepati tajmetima, kurčit se sa elektronikonikom . Nisam ishitren nego kad ti modelarstvo postane život kad se ujutro probudiš sa voljom što moraš izvaditi krila iz kalupa ili slično, kad doslovce usran ,držeći se za crijeva, jer smo u Ukraini pokupili neki teški virus, startaš , kad dođeš na more i na barkama vidiš samo ravne neizvitoperene daske i kad nešto pročitaš boli te u pizdu materinu i onda se jednostavno pitaš koji mi kurac ovo sve treba.
Pisao sam vulgarne riječi jer nemogu jednostavno drugačije opisati.


Postao si sentimentalan,a to modelarstvo ne trpi.Pravi se moraju boriti, protiv posasti zvane ""KOMPLEKS""vise vrijednosti.Nazalost takvih je dosta u ovom ""sportu"".
-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/11/2007 14:17 (#3539 - in reply to #3437)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
I još nešto. Nije mi samo jasno zašto se u kontekst ove teme traži izjašnjavanje tj, "gdje ste reprezentativci" , kad ( PROČITAO SAM SVE PO PETI PUT OD POČETKA DO KRAJA), tema ove rasprave nije Odesa niti Evropsko. Koliko ja vidim . Grepl i Markušić su na odsluženju kazne koju im je savez izrekao . Tu nema dvojbe niti u ovoj raspravi. Ova rasprava ili primjedbe su usmjerene na modelarsku komisiju, njen rad , bodovanja i neka osobna prepucavanja.

Top of the page Bottom of the page
Bobo
Posted 25/11/2007 14:33 (#3540 - in reply to #3539)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

100100100100252525
Location: Arnhem-Nederland

darijo - 25/11/2007 14:17 I još nešto. Nije mi samo jasno zašto se u kontekst ove teme traži izjašnjavanje tj, "gdje ste reprezentativci" , kad ( PROČITAO SAM SVE PO PETI PUT OD POČETKA DO KRAJA), tema ove rasprave nije Odesa niti Evropsko. Koliko ja vidim . Grepl i Markušić su na odsluženju kazne koju im je savez izrekao . Tu nema dvojbe niti u ovoj raspravi. Ova rasprava ili primjedbe su usmjerene na modelarsku komisiju, njen rad , bodovanja i neka osobna prepucavanja.

Skontala Minka!Oni traze( Grepel iMarkusic)objasnje,na analizu sezone 2007.Sami nisu u stanju reci uzrok ovoga svega.


-----
Efteling

Top of the page Bottom of the page
buki
Posted 25/11/2007 15:36 (#3542 - in reply to #3534)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
darijo - 25/11/2007 13:05

buki - 25/11/2007 09:18

Gdje ste sada reprezentativci sa svojim mišljenjima?????? Lako je sa strane kokodakati!


Ako ti nije poznato , a vidim da nije ,reprezentativci su bili pozvani, došli su na modelarsku komisiju i rekli svoja viđenja.
POZVANI SMO I REKLI SMO SVOJE PRED JEDINIM MJERODAVNIM TIJELOM " MODEKLARSKOM KOMISIJOM", KOJA JE NAKON TOG NA OSNOVU PISMA OMRČENA KOJI JE BIO SPRIJEČEN  DA DOĐE , IZBORNIKOVOG , TUTINOG I MOG ISKAZA DONIJELA PRIJEDLOG -DISCIPLINSKE MJERE PROTIV ODREĐENIH ČLANOVA REPKE.
MISLIM DA JE TO JEDINO ISPRAVO , A NE KLINČITI SE PREKO TRAČ STRANICE I IZIGRAVATI VELIKOG KLUB - SAVEZ PATRIOTU.

Ta komisija je bila prošle godine .Žalosno je da se sad po tim članovima pljuje da su pizde ,papci i  da kokodaću okolo itd. 





Bavo Darijo, svaka čast na ovim tvojim izjavama. Puno si pomogao patrioti ( tu se na radi o tebi ili meni nego o nama modelarima)

Edited by buki 25/11/2007 15:37
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 25/11/2007 16:08 (#3544 - in reply to #3542)
Subject: Re: Analiza nastupa u sezoni 2007



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Nisam pomogao nikome ,a najmanje sebi u ovoj priči. Nije mi jasno zašto uvijek neko sa strane mora biti kriv. Željko je započeo ovu raspravu sa drugim smjerom , državno i mod komisija. Tema je bila oko članova u klubu Sisak i oko Državnog prvenstva. Komisija je izrekla kaznu, oni je sad služe i imaju se pravo buniti. Napominjem još jednom da ona rasprava , bar do onog dijela gdje su prozivani reprezentativci i ja da šutimo ko pičke ili kokošarimo , nije imala veze sa reprezantacijom ili evropskim ili kaznom i da javno prozivanje tih ljudi nije fer, iako nemamo "niti tri čiste da budemo fer". Neznam , da ako to dosada nije , sa moje strane bilo fer prema ljudima u modelarstvu, onda je stvarno bolje da se maknem iz svog tog društva i hobija .
Svoje smo rekli kad je trebalo i gdje je trebalo, a ne na forumu godinu poslije.
O meni možete sad pisati svi što vam je volja, jer više neću dolaziti na ove stranice

Edited by darijo 25/11/2007 16:35
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3 4 5
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software