Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.
Moderators: Leki

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
dlaka
Posted 21/2/2014 09:53 (#27840 - in reply to #27790)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Za sudjelovanje na ECh 2014. prispjele su slijedeće kandidature:

F1A
Robert Leško 454
Grozdan Meglaj 297
Petra Meglaj 252
Igor Bombek 183


F1B
Danko Sokolić 217
Vinko Tomljanović 119
Ante Franić 76

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 25/2/2014 13:15 (#27855 - in reply to #27840)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Al ste mi digli tlak po ko zna koji put.

Dajte se više primite modela i idite na tekme te se konačno i prijavite (ozbiljno) za reprezentaciju. Zadnjih 10 godina izbora reprezentacije ni nemamo, odnosno sretni smo da se i nađu 3 entuzijasta koji su spremni nastupiti za svoju državu. 

Ponavljam ako AK Sisak smatra da Leško ne treba biti u reprezentaciji neka se obrati u savez. Imate pune kutije modela a godišnje idete na jednu jedinu tekmu???

 Najviše me boli činjenica da nitko nije pitao zasto nisam došao na državno??

 Pozdrav svima, Leki

 

 ps: Krc nije nikad izbačen iz reprezentacije! sigurno ne zbog čudnih krugova i leta modela tak da tu ne treba lupetati.

 


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Breza
Posted 26/2/2014 20:55 (#27857 - in reply to #27855)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Regular

252525
Location: Sisak
Ovo za Krca ne lupetam nego sam te godine osobno procitao objasnjenje koje je dobio, sad nisam siguran ali mislim da je Banjac to poslao. Uz to je jos i pisalo da nema konkurentne modele za takvo natjecanje.
Istina je da imamo modele ali nismo svi u mogucnosti ici po tekmama van jer sve sami placamo, a kod nas kao sto svi znaju postoje samo 3 tekme.
Nemam pojma zasto pise da ako AMKS smatra da nije Leki za repku neka se obrati savezu?
Ja jesam clan AMKS ali nisam pisao u ime kluba i nisam nikome osporavao clanstvo u repki nego sam samo naveo sta pise u pravilniku.


Edited by Breza 26/2/2014 21:00
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 2/3/2014 18:11 (#27863 - in reply to #27790)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

postoji jedan književnik, zvao se Franz Kafka, umro je davnih dana al da je živ ova tema bi mu bila dobar predložak za pisanje novog romana...

je li netko zbrajao koliko se hrvatskih natjecatelja prošle godine ukupno tekmalo u F1A? da ne spominjem ostale kategorije. naravno da je teška društveno politička situacija i besparica, pogotovo u Sisku. Prošle godine niti u F1A repki nismo imali ekipu. sramota, no nekima bi pasalo da se to dogodi i ove godine, očito...
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 2/3/2014 18:19 (#27864 - in reply to #27857)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Jeli Krc, g. Marinović ?
Mislim stvarno čovjek je bio u reprezentaciji prije 18 godina!!!!
Banjac nije izbornik već cca 15 godina!!!
Zbilja ne vidim s kojim razlogom to vadiš u ovom kontekstu.

Ako se radi o izvješću reprezentacije iz 1996 onda je Banjac uljepšao stvari.
Iskreno baš se pitam kako bi ti napisao izvješće da ti reprezentativac ima 20 godina stare modele i da moli boga da model sleti u visoku travu (jedno sletanje na poljski put i model se doslovno razletio - razlijepio).
Isti g. Marinović izjavljuje da je njemu nastup na EC isto kao izlet na skijanje sa škvadrom, samo je ovdje sve plaćeno. Sam je izjavio da je njemu nastup jednak izletu i da se on ne sekira za razliku od timskog kolege koji je na istoj tekmi doživio težak srčani infarkt kad mu je elisa sklopila na krilo (živ je danas samo uz Božju pomoć).
Vidiš neki se cijeli život trgaju i daju sve od sebe kad nastupaju za repku (i zadnju kunu ako treba, i bez obzira na zdravlje i bez obzira na godišnji) a neki to smatraju plaćenim izletom.
Što da ti dalje komentiram, želiš li čuti kako reprezentativac uvrijeđeno prijeti da on više ne želi letjeti kad mu u 3-4 startu suci ne dozvole start jer je došao na start s neprijavljenom gumom (guma se prijavljivala na model procesingu i predavala se sucima). Tada ispada da nije on pokušao letjeti s neprijavljenom gumom nego da on leti s istom gumom od prvog starta. Kaže čuva gumu za druge tekme, čemu trošiti !!!!. I dalje prijeti da ako mu ne dozvole start s istom gumom da on ide doma.
Baš me zanima kaj bi ti napisao u izvješću.

Smatram da AMKS ima nešto protiv Lekijevog nastupa za repku (zamisli nisam bio na jednom državnom u 25 godina), isto smatram iz razloga jer je AMKS to pitanje pokrenuo prije nekog vremena i na modelarskoj komisiji. Pa kaj da zaključim iz toge i ove tvoje borbe za pravicu.

Zanimljivo da se do danas niste javili po pitanju repka-državno prvenstvo a primjera koliko želiš, valjda se čekali se lekiju desi da ne nastupi na državnom pa onda udri.
OPET te pitam kako to da nitko nije pitao Lekija zašto nije bio na državnom???
BTV Savez je dao objašnjenje istog upita kod slučaja Šika. Kažu ta stavka je uvedena na zahtjev padobranaca kako bi riješili slučaj da pojedinci ulaze u repku bez ijednog nastupa u HR već bodove skupljaju na slabašnim tekmama u inozemstvu, ako misliš da je ovdje isti slučaj slobodno traži tumačenje saveza.

Istina je imate modela, ti ih imaš punu kutiju i kupovnih LDA i svega, to sigurno košta novaca, tak da izgovor ne idemo na tekme jer nema novaca ne stoji. Većina nas plača i modele i tekme ali jedino AMKS u većini slučajeva bojkotira hrvatske tekme već godinama.

Prigovara se na izbor repke a nitko se nije ni kandidirao, dali Leki nepravedno preotima nekome reprezentativni status?, Opet ponavljam prijavite ze repku (ili Vas je sramota s jednom tekmom u godini uopće prikazati svoje bodove) pa onda lupetajte koliko želite.

Nemam ništa protiv tebe Breza, naprotiv nitko sretniji od mene da te češće vidim na tekmama, a klupsku politiku najbolje ostavi drugima.
Nemam namjeru napisati više ni jednu riječ na ovu temu.

Pozdrav
Leki




-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Breza
Posted 2/3/2014 18:39 (#27865 - in reply to #27864)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Regular

252525
Location: Sisak
Svi znaju da ja nemam nista protiv nikoga i da je ovo samo hobi i da se moramo odricat ako zelimo ici na tekme.
Ja osobno se nadam sada kad sam kupio auto da cu ici na vise tekmi, odnosno ici cu kad god budem mogao dobiti slobodno ili uzeti godisnji za tekmu.
Mislim da protiv tebe u AMKS nema ništa protiv barem koliko ja znam no ja se previše ni ne mješam u te odnose između klubova jer me to niti ne zanima i nisam u to upucen.
Onim pravilikom nisam mislio ništa loše no vidim da vodi samo svađi a to nikako nisam imao namjeru.
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 3/3/2014 13:08 (#27866 - in reply to #27865)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Poštovani kandidati,
rok za uplatu startnina za predstojeće Evropsko prvenstvo F1ABC u Rumunjskoj je 15. 03. 2014.

Po pristiglim prijavama predlažem slijedeći sastav reprezentacije:

F1A:
-Robert Leško
-Grozdan Meglaj
-Igor Bombek

F1B
-Danko Sokolić
-Vinko Tomljanović
-Ante Franić

TM: Damir Kosir (upata startnine kao za pomočnika)

Kao i godinama do sada, od HZS-a možemo očekivati uplatu startnina, te eventualno djelomično pokrivanje troškova puta i smještaja.
U prilogu je okvirna kalkulacija troškova.

Molim Vas da mi i što kračem roku potvrdite Vašu spremnost za odlazak, te da ste spremini sufinancirati troškove.

LP
Damir Kosir



Attachments
----------------
Attachments prijedlog troskovnika F1ABECh2014.pdf (32KB - 472 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 3/3/2014 21:21 (#27867 - in reply to #27866)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Meni je Toni javio da on nemože jer če gasit vatru i da ga ja zamjenim a izjavljujem da sam spreman ko Ruski vojnik 2014e,,,,

-----

Top of the page Bottom of the page
tepi
Posted 3/3/2014 23:24 (#27869 - in reply to #27864)
Subject: Re: FF reprezentacija za Evropsko prvenstvo 2014.


Veteran

100
Location: Sisak
Na ova ponovna prepucavanja bez smisla i povoda mogu samo reći niste normalni, ovo nema nikakvog smisla,
daj spustite loptu i prestanite s ovakvom komunikacijom.

I molim vas pokušajte ne uvlačiti AMKS u prepucavanja između pojedinaca.
Ako je netko iz Siska ne znači da iznosi stav svih, a posebno ne kluba jer je dobro poznato tko i kako može iznositi stav u ime kluba.

tepi
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software