Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3K -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3KMessage format
 
dlaka
Posted 4/8/2012 10:33 (#25864)
Subject: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012



Expert

200010010010025
Location: Zaprešić

15. po redu održat će se 01. 09. 2012. u Buševcu. Raspis i prijave na:

http://www.aeromodelarstvo.net/Prijave/index.asp?NatID=169

 





(logo15_2012.jpg)



Attachments
----------------
Attachments logo15_2012.jpg (151KB - 197 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
dlaka
Posted 31/8/2012 13:52 (#26116 - in reply to #25864)
Subject: Re: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012



Expert

200010010010025
Location: Zaprešić
Prijavljen 21 natjecatelj iz Austrije, Slovenije, Švicarske i Hrvatske. Nadamo se da neće cijeli dan kiša. Za najuspješnije smo priredili ovakve nagrade:




(nagrada.jpg)



Attachments
----------------
Attachments nagrada.jpg (170KB - 269 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 31/8/2012 17:41 (#26117 - in reply to #25864)
Subject: Re: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012



Expert

200010010010025
Location: Zaprešić
Kako dežurni meteorolog kaže, nebo inad Buševca će sutra preko dana biti pretežno oblačno s mogućim pljuskovima, vjetar sjeveroistočni 2 - 4 m/s. U kasnijim večernjim satima očekuju se obilnije oborine.

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 1/9/2012 18:53 (#26118 - in reply to #26117)
Subject: Re: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012



Expert

200010010010025
Location: Zaprešić
Iako su neki sumnjali, tekma je odrađena na suho. jedino je nakon 2. turnusa bila stanka od cca sat vremena radi pljuska. Nažalost su se ipak neki uplašili prognoze, pa je nastupilo samo 11 hrabrih junaka. Pobjedio je Helm ispred Haas-a i Mimija. Hvala Lekiju, Bombeku, Kariću i Grozdanu na obavljenom poslu, Kariću, a posebno Bombeku na rezultatu (13 x veći rezultat od Siniše) , te veliko Hvala Aeroklubu Velika Gorica na livadi i krovu.
Par sličica i rezultati:




(1.jpg)



(2.jpg)



(sinitata.jpg)



(geciiiiii.jpg)



(podkrovom.jpg)



(podkrovom2.jpg)



(pecenjara.jpg)



(tko_tu_kome_kaj_prica.jpg)



(reze.jpg)



(pobjednici.jpg)



(povratak.jpg)



Attachments
----------------
Attachments 1.jpg (183KB - 199 downloads)
Attachments 2.jpg (172KB - 242 downloads)
Attachments sinitata.jpg (212KB - 203 downloads)
Attachments geciiiiii.jpg (206KB - 213 downloads)
Attachments podkrovom.jpg (179KB - 239 downloads)
Attachments podkrovom2.jpg (222KB - 207 downloads)
Attachments pecenjara.jpg (189KB - 215 downloads)
Attachments tko_tu_kome_kaj_prica.jpg (156KB - 204 downloads)
Attachments reze.jpg (151KB - 205 downloads)
Attachments pobjednici.jpg (203KB - 213 downloads)
Attachments povratak.jpg (170KB - 235 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 2/9/2012 11:54 (#26119 - in reply to #26118)
Subject: Re: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012



Elite Veteran

500100100100
Location: Zaprešić

  "15th Kup Zaprešića F3K" CROATIA 2012
PlaceCompetitorClub / TeamCountryRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6Round 7SUMBEST 6%
1Helm, HaraldWeisse Möwe WelsAUT100099799310008141000100068045990100,00
2Haas, HermannUnion EisenerzAUT10001000100090099598610006881598199,85
3Frančić, MiljenkoAK Rudolf FizirCRO100061791894110009699736418580196,84
4Frančić, NikolaAK Rudolf FizirCRO100072210001000541100010006263572295,53
5Hoffman, PeterMFC Wr. NeustadAUT1000702880741100098610006309560793,61
6Pfaffinger, HeinzMFK-BreitenfurtAUT1000100098833764463510005604526787,93
7Kauran, DavidAUT10007377118625646969845554499083,31
8Geci, FilipAK Rudolf FizirCRO7715369396425835696924732419670,05
9Horvatin, Andrija /jrAK KarlovacCRO4004237445513436206123693335055,93
10Bombek, IgorMK ZaprešićCRO5712638624500081481413,59
11Karić, SinišaMK ZaprešićCRO5700000057570,95



Edited by Leki 2/9/2012 11:54

-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Dino
Posted 2/9/2012 12:14 (#26120 - in reply to #26119)
Subject: Re: 15. Kup Zaprešića F3K Contest Eurotour 2012


Member

25
Location: Karlovac
Cestitke svima!
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software