Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Juniorsko ECH SLO
Moderators: Leki

Jump to page : 1 2 3 4
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
Tica
Posted 13/7/2011 20:31 (#23130 - in reply to #23129)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
Čestitam prvacima,čestitam Bojanu!
-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
roby
Posted 13/7/2011 20:38 (#23131 - in reply to #23129)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

50025
Location: Banja Luka
roby - 13/7/2011 20:21

Top of the page Bottom of the page
roby
Posted 13/7/2011 20:39 (#23132 - in reply to #23129)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

50025
Location: Banja Luka
roby - 13/7/2011 20:21

Prije 7. ali ne mijenja prva 3.

Edited by roby 13/7/2011 20:58




(f1b-6.jpg)



Attachments
----------------
Attachments f1b-6.jpg (134KB - 263 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Istrijan
Posted 13/7/2011 21:09 (#23133 - in reply to #23100)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO


Veteran

100
Location: Pula
Mali osvrt na JR prvenstvo.
Da ne bi puno pisao(malo bi bila jedna stranica) ukratko:
Većina od vas zna sta i kako su se stvari zbivale. Izgleda da nam opet fali ono malo sreće!
Osvrt na organizaciju..KATASROFA, suci i sutkinje nemaju pojma sto i kako mjeriti(bilo je smjeha,čast izuzecima)seljaci napadaju ljude sto im gaze po kuruzi
(Leki zna nesto o tome) ali o tome je suvisno pisat,to je na dusi organizatoru!
Sto se tice same tekme vidite sve po rezultatima a moglo je biti puno bolje a malo je falilo, Leki si stavlja na dusu 5 start od Mattea ali mislim da nije tako jer smo oba gledali najbolji tren i fulali, j...ga! Luka unatoc nekih kritika za mene jako dobar!
Necu vise o tome jer je suvisno.
Zahvalio bi se svima podrsci i pomoci(idem nekim neodređenim redom) Neno sto je posudio model i jos neke sitnice
Dariju isto tako,Zaprešićanima na stvarno velikom gostoprimstvu,Dlaka sto mi je kupio remen za alternator,Bombek sto mi je posudio alat....
Dosta z... Moram reci jos jedno,puno osoba je reklo da ce nam doci pomoci taj dan a ono..
Ogroman posao su odradili Leki i Drazen(sva sreca da je dosao u 6 ujutro) trazeci modele!
Dlaka i Grozdan su se pridruzili malo kasnije ali bez tih ljudi na onom terenu bili bi u banani!
Jos jednom VELIKO hvala svima!!
Top of the page Bottom of the page
Tica
Posted 13/7/2011 21:10 (#23134 - in reply to #23133)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
ISPRAVKA

U f/o bilo je četiri takmičara. Na kraju Gostojić Bojan,majstor,najbolji skupljač sajli juče ,osvojio je treće mesto. Nikola Đorđević ,jednu sekundu kraći,znači predpostavljam da je peti i Slavko Savić,verovatno danas najveći tragičar,u prvom startu udario u drvo 37sec.manje i u zadnjem startu 15 sec manje,sudar sa dalekovodom. Sve čestitke još jednom ekipi,pomoćniku,danas najboljem skuplaču modela Andriji i naravno SELEKTORU GOSTOJIĆU. Bravo majstori.

-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
roby
Posted 13/7/2011 21:17 (#23135 - in reply to #23134)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

50025
Location: Banja Luka
Ekipno

1.Srbija
2.Njemacka
3.Ukrajina

Edited by roby 14/7/2011 20:53
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 13/7/2011 23:17 (#23136 - in reply to #23100)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

čestitke malom tozi i ostalim momcima iz ekipe na mrak rezultatu i naravno selektoru...

no dan ranije (yesterday of yesterday) na livadi je bio i mali haris, pa sad nema ni njega ni BIH na listi... nije mi jasno...

što još reči o prvenstvu u sloveniji? čini mi se da su ove godine posadili više kuruze neg ovi naši selaki,
a posebno će mi ostati u sjećanju bobijevo iskustvo:
- nemo da me lomiš avion, mene slobodno da prebiješ, samo nemo avion...




-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 14/7/2011 10:15 (#23138 - in reply to #23136)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Danas sam od Toneta Videnšeka dobio fotku CRO ekipe. Tonetov komentar: "Mali-toda dobri!"

Hvala Tone.





(CRO Team.jpg)



Attachments
----------------
Attachments CRO Team.jpg (150KB - 286 downloads)

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
h.kreso
Posted 14/7/2011 13:20 (#23139 - in reply to #23100)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

500252525
Location: Varaždin
Čestitke i s moje strane, prvacima, a i svima ostalima na trudu i rezultatima
Nažalost, niz okolnosti su Maju i mene ove godine udaljili sa livade (što nam nikako nije lako jer je Maji to zadnja juniorska sezona), ali sam imao namjeru doći i pomoći, međutim i na poslu sam imao peh baš u ponedjeljak popodne tako da sam radio neprekidno skoro 30 sati sa 3 sata sna i nisam mogao pomoći.
Mislio sam si da će biti takva situacija sa terenom.

A što se tiće peha, to je uvijek tako, sitnica ti pokvari sve (iz vlastitog iskustva znamo). No, nedajte se, ima još nade za Matea i Luku i možda nekog novog klinca


-----
Krešimir Hrastovec

[img]http://condor.ephemeride.com/i/bdg/117.jpg[/img]

[img]http://stats.condor.cc/10125.png[/img]
Top of the page Bottom of the page
Tica
Posted 14/7/2011 13:58 (#23141 - in reply to #23139)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Extreme Veteran

10010010025
Location: SFRJ
Do mene je doprela vest ,da po onome što je bilo viđeno,najbolji su bili Oskar Findal,Luka i Nikolaj Bardarov.


-----
Mića Tica
Top of the page Bottom of the page
Bozo
Posted 14/7/2011 14:54 (#23143 - in reply to #23141)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO


Extreme Veteran

10010010025
Location: Nova Pazova

Bilo je samo pitanje trenutka:
Fotka sa Kampa 2010 godine održanog u Novoj Pazovi, kog su vodili Radoje (AK NOVA PAZOVA) i Gabor (AK SOMBOR).

Šampioni Evrope:
Bojan - plava majica, četvrti s leva,
Slavko - tamno plava majica, do njega
Nikola - crna kombinacija, 7. sleva



Top of the page Bottom of the page
martin
Posted 15/7/2011 08:46 (#23147 - in reply to #23143)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Veteran

1001002525
Location: Srem, Vojvodina, Srbija
Ali ništa bez direktora Bunčića
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 15/7/2011 12:45 (#23148 - in reply to #23133)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Čestitke juniorima Srbije i Tozi na velikom uspjehu.

Bravo


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 15/7/2011 13:47 (#23149 - in reply to #23148)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Mali osvrt na prvenstvo.

 

Organizacija tekme je istina mogla biti i bolja. Nije da truda od strane organizatora nije bilo ali organizirati takav događaj ipak treba više od "lako ćemo".

 

Otvorenje u lijepom ambijentu uz lijep program padobranaca, mažoretkinja, pleh glazbenog orkestra. Falilo je prijevoda na neki jezik (gotovo sve na Slovenskom) te topli govor ministrice obrane koja je uvelike popravila dojam otvorenja govorom i na odličnom engleskom jeziku.

 

Sama livada po meni nije za natjecanje u ovo doba godine. Kukuruz posvuda (gusto sijani kukuruz za silaže preko 3 metra visine) jednostavno se izgubiš, ako i nađeš model (ponekad se vrtiš u krugu 20-ak metara satima) isti je nemoguće iznijeti van bez da lomiš kukuruz ili polomiš model. Naravno i bijesni seljaci koji se žale kako nisu dobili novac od organizatora a njima se gaze polja. Startna linija 5 metara od nepokošenog ječma-zobi ili nečeg takvog koji dere noge, hrpa šatora, tendi u krugu manjem od 20 metara uz startnu liniju. Po mom mišljenju neorganiziranost organizatora. Sreća je da osim u drugom turnusu vjetar nije prelazio 2 metra tako da broj izgubljenih modela po kukuruzima i po šumarcima i nije bio velik (nije bila skroz katastrofa).

 

Tekma: Ekipe slažu šatore kako tko gdje stigne, ja sam pitao glavnog organizatora gdje da se smjestimo da bi na kraju na to mjesto bio postavljena startna linija svega 5 metara dalje. Kako je startna linija postavljena tek 5-10 minuta pred početak natjecanja samo ponovno seljenje naše ekipe koštalo nas je 15 minuta starta drugog turnusa. Jednostavno falilo nam je ljudi. Kašnjenje na start te loše vrijeme bez termike uz pojačan vjetar doveli su nas do kikseva u tom turnusu. Do kraja se je punilo bez većih problema osim kiksa Matea kad smo ga jednostavno poslali gore ipak koju sekundu prekasno i njemu je to bio drugi kiks. Na kraju 15 i 30 mjesto, u svakom slučaju nije katastrofa, ali definitivno smo mogli i trebali bolje.

 

E sad ono drugačije.

 

Meni je ostala gorčina kad vidim da godinama ne uspijevamo oformiti pravu punu ekipu juniora. Iako je ovogodišnje prvenstvo bilo svega pola sata od granice s Hrvatskom ispada da smo bili ekipa s gotovo najmanje ljudi. Kako natjecatelja tako i pomoćnika. Izgleda da će svatko pronaći vremena za svoje igranje i biti ponosan državni prvak od nas 10-ak na državnom prvenstvu i da gotovo nitko nema ambicije da dovuče još nekog klinca u taj sport zato i jesmo u takvom stanju danas kad nas je iz godine u godinu sve manje. Mislim da nema više iluzija kako je pomladak stvar saveza ili stvar klubova kad danas više ne postoje ni klubovi već samo mi pojedinci koji se samozadovoljavamo kad nas 10-ak međusobno ima tekmu 2-3 puta godišnje.

 

Da ne bi bilo iluzija, ovo juniorsko prvenstvo nije bilo prvenstvo mladih modelara koji rade svoje modele i samostalno se tekmaju (takvih je bilo možda 2-3 na cijelom prvenstvu). Ako želiš rezultat na tom nivou onda se model ili kupi ili posudi i to je realnost sviđalo se to nekome ili ne. U takvoj situaciji nema druge nego i onom junioru koji je imalo zainteresiran dati model (ionako je hrpa modela po tavanima i po klubovima koji skuplju prašinu) i odvesti ih na neku tekmu. Probrati nekolicinu najzainteresiranjih i odvesti ih na Europsko ili Svjetsko prvenstvo da osjete i svoju važnost. Možda nas tada iduće godine ne bude 10-ak na državnom. Ovu priliku kad smo imali prvenstvo pred nosom nažalost smo prokockali, em nismo imali pune ekipe, em smo mislili da je dovoljno na forumu pratiti rezultate dok juniori mogu i sami. U takvoj situaciji rezultat koji je postignut je odličan.

 

 


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 16/7/2011 09:33 (#23155 - in reply to #23149)
Subject: Re: Juniorsko ECH SLO



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

potpisujem i slažem se u potpunosti...

ako se ne varam, pred koji mjesec je bilo najava više ljudi kako je ta blizina baš zgodna, te bi mogli navratit, te bi mogli pomoć ekipi...

pa sad kad dođe vreme, tu su već neke obaveze, te frka na poslu, doma, pa baš pred godišnji, pa berem breskve, pa mi nema ko hranit ribice, itd...

čudno da leki i ja jedini imamo muda zajebati posel, zajebat familiju i sve ostale moguće obaveze da bi pomognuli hrvatsko modelarstvo i hrvatske juniore, pa da se i za nas (hrvatsku ciganiju) čuje i vidi kad već prvenstvo nije u argentini il negde bogu iza leđa...


jedan moj profesor iz srednje škole, kad su se klinci izmotavali da nisu stignuli naučiti, imao je divnu uzrečicu:
VIŠE ZNAČI HTJETI NEGO MOĆI...



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3 4
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software