Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Mura cup 2011
Moderators: Leki

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
oktobar98
Posted 13/3/2011 14:21 (#21770 - in reply to #21766)
Subject: Re: Mura cup 2011


Veteran

100252525
E sto se mene tice ja na tu tekmu vise ne idem .Juce je duvao uzasan vjetar do 12 m i skrsilo se sila modela (ja sam polomio 2 komada )
ono oranje je premalo i za 5 metara u sekundi i uz taj vjetar vecina modela je zavrsila preko ceste sto je bio rizik i za vozace a i takmicare.Sto se tice same organizacije sve pohvale organizatoru sve je bilo super .
-----
only the sky is our limit
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 13/3/2011 18:50 (#21771 - in reply to #21770)
Subject: Re: Mura cup 2011



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Aj nema veze ,,,ja ču stavit rezultate ,,,blizu sam pa lako saznam ,,
F1B
Ismet Y
Natalia B
Heiko H
Radoje B
,,
Slavko S
,,
,,
5 turnusa na 1,5 minuta-max

Edited by sony 13/3/2011 20:49

-----

Top of the page Bottom of the page
Damjan
Posted 13/3/2011 20:03 (#21772 - in reply to #21771)
Subject: Re: Mura cup 2011



Extreme Veteran

50025
Location: Novo mesto
F1C
1.Reinhard Truppe AUT
Top of the page Bottom of the page
belovic
Posted 13/3/2011 20:56 (#21773 - in reply to #21770)
Subject: Re: Mura cup 2011



Extreme Veteran

50025
Location: Međimurje
oktobar98 - 13/3/2011 14:21

E sto se mene tice ja na tu tekmu vise ne idem .Juce je duvao uzasan vjetar do 12 m i skrsilo se sila modela (ja sam polomio 2 komada )


Iz tog razloga u tim krajevima okrenuli smo se padinskom letenju
-----
Što je to EPOXY smola?

EPOXY smola je materija koja s vremenom zamjeni svu balzu na modelu.
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 14/3/2011 00:09 (#21774 - in reply to #21770)
Subject: Re: Mura cup 2011



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
oktobar98 - 13/3/2011 14:21

E sto se mene tice ja na tu tekmu vise ne idem .Juce je duvao uzasan vjetar do 12 m i skrsilo se sila modela (ja sam polomio 2 komada )
ono oranje je premalo i za 5 metara u sekundi i uz taj vjetar vecina modela je zavrsila preko ceste sto je bio rizik i za vozace a i takmicare.Sto se tice same organizacije sve pohvale organizatoru sve je bilo super .

Nije valjda da si model od Haraze ( što si kupio od Bukija)skršio. Rekao sam ti , kad si još kupovao, da je to drek, da nije za profesionalce. Igor je imao taj model i dok je valcao kad je model bio iznad njega malo je jače prdnuo i sastavio je krila. Nije to stvar za vjetr. Ako je Haraza slomljen , ja bih to reklamirao distributeru


Edited by darijo 14/3/2011 00:10
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 14/3/2011 07:27 (#21775 - in reply to #21774)
Subject: Re: Mura cup 2011



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
darijo - 14/3/2011 00:09

oktobar98 - 13/3/2011 14:21

E sto se mene tice ja na tu tekmu vise ne idem .Juce je duvao uzasan vjetar do 12 m i skrsilo se sila modela (ja sam polomio 2 komada )
ono oranje je premalo i za 5 metara u sekundi i uz taj vjetar vecina modela je zavrsila preko ceste sto je bio rizik i za vozace a i takmicare.Sto se tice same organizacije sve pohvale organizatoru sve je bilo super .

Nije valjda da si model od Haraze ( što si kupio od Bukija)skršio. Rekao sam ti , kad si još kupovao, da je to drek, da nije za profesionalce. Igor je imao taj model i dok je valcao kad je model bio iznad njega malo je jače prdnuo i sastavio je krila. Nije to stvar za vjetr. Ako je Haraza slomljen , ja bih to reklamirao distributeru


Nemoj tako Miloše ,,,Ovo je ipak "muški sport "" ,mislim free flight !! Kakve padine i rc ! I okrpičeš ti modele a ako neznaš ,,,imam ja jednog dobrog priku u Zagrebu . Majstor je za to ! Svima je krpio da sad ! (osim meni ) I daj sredi to (da selektor ne sazna ) prije Argentine !
-----

Top of the page Bottom of the page
nenad
Posted 14/3/2011 13:17 (#21777 - in reply to #21775)
Subject: Re: Mura cup 2011



Extreme Veteran

500
Location: Varaždin
Rezultati su objavljeni na:
http://www.freeweb.siol.net/muracup/MuraCup2011F1ABC.pdf
Da i ja napišem koje slovo. Meni je ovo bila prva tekma u WC-u i za mene novo iskustvo, bogme i to dobro. Što se tiće vjetra, vrijeme je bilo prema prognozi a organizator je i upozorio na takvo nešto. Meni se dogodilo sr.. već u prvom turnusu, kod vuće modela na dvije trečine sajle sam krivo nagazio i istegnuo ljevo koljeno. Ispočetka nije bilo ništa strašno ni bolno. Na toj visini i nije model mogao napravit neko bog zna kakvo vrijeme. Drugi start, model otkačio na punoj duljini sajle, i već sam se ponadao dobrom rezultatu, a vjetar odnio model iznad sela i kuća, tu su počele turbulencije, počinje pumpanje i izgubljena je visina, zašao je iza dosta velikog grma gdje ni sudija nije mogao vidjeti model. Vjetar je jako pojačao pa sam propustio treči start. Uslijedila je pauza za ručak i nastavak tekme oko 15 sati. Dosta natjecatelja je odustalo. Ja sam odlučio da ću nastaviti tekmu, modeli su cijeli pa zašto ne bih. Pod kraj vuče ono istezanje koljena ja dalo svoj danak. Jedva sam izvukao do pune sajle, sve startove sam odradio sa otvorenom kukom, nisam bio spreman za valcanje i bantanje po tom vjetru. Jedva sam došetao do modela i vratio se do startne linije, koljeno me rastura i jedva hodam. Daljnje natjecanje je za mene gotovo, kojeno boli ne mogu hodati. Bogdan mi je pomogao da odem do auta, Draš me prebacio do Varaždina. Hvala dečkima iz Zaprešića na pomoči oko povratka u Varaždin. Kasnije sam bio na hitnoj, ligamenti su jako dobro nategnuti, ništa nije popucalo. Danas je već puno bolje, mogu hodati.
-----
nenad
Top of the page Bottom of the page
oktobar98
Posted 14/3/2011 16:39 (#21780 - in reply to #21777)
Subject: Re: Mura cup 2011


Veteran

100252525
Hvala Vam na utjesi al ako se po jutru dan poznaje onda ce ova sezona za mene da bude s....e, trenutno sam skroz down posto ne mogu da skontam kako uvijek mene oce maleru.U drugom turnusu sve ok i onda metar pred zemljom otvori se knips i moj model je pao na usku i vjetar je uradio ostalo, a u trecem sam sve uradio kako treba izvukao model i vec je krenuo u desni zaokret kad je udario bocni vjetar samo ga je zabio u zemlju rezultat toga je slomljen kljun ,pukla cijevka i otislo 10 rebara na jednoj strani krila.Trenutno sam bez avijacije cekam da mi kiliy to sve sredi i da uspijem se konsolidovati do 2 aprila kad sam imao namjeru da idem na kup Slavonije i Baranje.A sto se tice krila od Haraze ona su jos citava hvala na pitanju Darijo,znam da nisu za vjetra ali kad je mirno super lete a bice i takvih takmicenja .A sad odoh lizati rane i razmisljati sta sam to zeznuo u cijeloj ovoj prici ili je jednostavno bio usran dan za mene pozz svima a tebi Sonjo sretan put ma gdje se nalazio
-----
only the sky is our limit
Top of the page Bottom of the page
oktobar98
Posted 14/3/2011 16:49 (#21781 - in reply to #21690)
Subject: Re: Mura cup 2011


Veteran

100252525
I da Sonjo kakva Argentina da se sramotim tamo ima boljih momaka od mene koji to za sad mogu puno bolje odraditi od mene danas mi inace nije ni do cega jednostavno cega god se dohvatim ovih mjesec dana sve ode u vjetar .Al necu odustati posto vecina od vas ne zna da sam pauzirao nekih 23 godine u ovom sportu i sad kad sam ponovo osjetio draz svega ovoga ne bih prestao ni za sta na ovom svijetu jednostavno zalim za svakom propustenom godinom kojom se nisam bavio aeromodelarstvom .I ovo ne govorim samo onako nego sam jedan od onih koji ovaj sport i sve oko njega voli i svaki put se radujem tekmi ko malo dijete a valjda cu nekako naci vremena da mi neko pokaze kako se presvlace krila i jos par sitnica
-----
only the sky is our limit
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software