Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1N -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

F1N KOPLAS PRO KUP 2011
Moderators: dlaka

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1NMessage format
 
martin
Posted 21/2/2011 21:34 (#21617 - in reply to #21607)
Subject: Re: F1N KOPLAS PRO KUP 2011



Veteran

1001002525
Location: Srem, Vojvodina, Srbija
dlaka - 21/2/2011 12:37

Hvala Grubićima i ekipi na odličnom natjecanju u Pazovi. Hvala i Srđanu na posebnoj čestitki. Čestitka svim natjecateljima, a posebno osvajačima medalja. Boca Martin i Lakić su imali par jako dobrih letova u F1N, vidi se napredak. Naročito me oduševila Vanja svojom predanošću, voljom i snagom izbačaja. Ona je budući šampion.

 



Damire,
ako mogu ja malo da filozofiram nakon ove vesele avanture i prve prave F1N godine kod nas:
Sretali smo se mi tu i tamo, u različitim halama i uslovima, ali nadao sam se i tako je zamalo i ispalo, da ćemo se opet svi naći na istom mestu gde je praktično sve počelo kod nas - falio je naš Žika, ali i Leki i Igor i Zobec i mnogi drugi. Upravo zato je KOPLAS PRO KUP po svemu ispao pravi pravcati "presek stanja", jer šta znače sekunde postignute u dvoranama različitog oblika i visine dok se ne nađu na jednom mestu.

Još kad je Đorđe u našem salonu praćkao, bacao i ubrzo razbio model "01" male 150-ice su mi prirasle za srce i uvek gledam dokle sam tu dogurao. Sećam se da sam na početku u F1N 150 bio "klasa" sa malim Josipom Kopčićem (prvi Koplas kup, pa Vukovar), a sada već četiri tekme zaredom ne mogu da se "odlepim" od starog Špehara: Zaprešić, Belišće ... dobro sad one "barikade" u Čemincu su me stvarno totalno zbunile, ali evo opet se Dominik i ja "držimo zajedno" na listi u Pazovi. Videćete vi kad nas dvoica udružimo snagu i pamet pa još ovako međunarodno

Verovatno će neko od nas iz Srbije već ove godine biti u poziciji da uzme neki trofej i u "FULL" konkurenciji poput one u Zaprešiću ili Belišću, ali i Mirku i meni je bilo jako važno da bar nekako pokažemo klincima da je tako nešto zaista moguće. Nakon onih 33 i kusur oni su momentalno zaboravili na svoje kako su rekli "očajne" letove i sad nam maksimalno veruju.

E sad ... jedino ću morati malo da "smanjim gas" sa Đorđem, ovoga puta je baš preterao!

Edited by martin 21/2/2011 21:36
Top of the page Bottom of the page
Bozo
Posted 22/2/2011 10:50 (#21626 - in reply to #21617)
Subject: Re: F1N KOPLAS PRO KUP 2011


Extreme Veteran

10010010025
Location: Nova Pazova
Još fotki:
http://boca55.proboards.com/index.cgi?action=display&board=talk&thr...
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 3 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software