Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine
Moderators: Dubravko

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3JMessage format
 
Bombek
Posted 24/10/2010 14:19 (#20596 - in reply to #20595)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Veteran

1002525
Location: Zaprešić
Svaka cast Arijanu na dvostrukoj pobjedi zbilja majstor leti perfekno i uživanje ga je gledati kako je siguran u svoje postuke koje izvodi u zraku.
Pošto se nisam natjecao na natjecanju ali sam bio prisutan nisam se petljao kako će se dogovoriti društvo oko letenja dvije tekme u malo vremena jer nas ju ujutro do kasno stezala magla a navećer brzo dolazio mrak koji dolazi veoma rano, letu nad hangarom i uzimanju dviju startnina. Ali mogu reći i svoja zapažanja.
Mislim da je bolje imati jednu poštenu tekmu odvoženu kako se spada sa 6 turnusa 1 odbacivanjem i 2 finala, nego dvije polovične nategnute na rubu pravilnika samo da se uzmu dvije startnine.
Ovog threda nebi niti bilo da organizator Državnog nijr uzeo uplate od startnina po 60 kn a od troškova koje je imao su 3 medalje i jedan mali pehar za ekipno i potrošili su sav novac (ništa novog za hrvate). Ako to vrijedi te novce ljudi imam ja gomilu toga za prodat. Mislim da jedna startnina pokriva ukupan trošak od fonda nagrada potrošenih na državnom. A i nagrade za državna prvenstva snosi savez ali u to neulazim. A ostatak novaca prikupljenih od startnina treba platit pomočnicima koji su bili sa nama cijeli dan na livadi žrtvovali se za našu zajebanciju.
Uz to pohvaljujem Sašu kao glavnog organizatora Dragutina Novaka jer je on uspio do taksa ugurati: jutarnju kavu, napolitake, sokove, mineralnu vodu, ljutu vodu, nahraniti suce, i obezbjediti nagrade (pehare) , dovući razglas, tehnikalije, ljudstvo kako bi natjecanje bilo na razini.
-----
I kamen leti kad ga baciš.

F1A, F5J
Top of the page Bottom of the page
Džonline
Posted 25/10/2010 00:18 (#20602 - in reply to #20234)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Veteran

100252525
Location: Fort Huachuca
Ha Ha Ha ........ Ovako slatko se dugo nisam smijao. Bravo majstori!!!!!!!!

Samo šteta što niste pokupili lovu s neke jače vanjske tekme.

Za neupućene koji baš ne prate F3j da malo objasnim:
1. AK Osijeku je naša uzorita MK (modelarska komisija) povjerila organizaciju DP u F3J kategoriji A.D. 2010
2. Kad su skužili (AK Osijek) da im se više isplati organizirati "Balkanijadu" u tom terminu i bi učinjeno (bez obavjeti Mak Trešnjevci!)
3. Prvi rezervni termin potrošen za "navodno" doček reprezentativaca F3J po povratku s WC (Nisam baš siguran ali je sigurno bio nekakav važan razlog)
4. Drugi rezervni termin kiša (obavjest takmičaru Mak Trešnjevka stigla na putu u Osijek, točnije u SL. Brodu)
5. I sad dolazi vrhunac. AK Dragutin Novak organizira (suci, razglas, klopa, piće sve) DP u Križevcima a ekipa AK Osijek s 600 KN od pokupljenih startnina nakon što se turistički odtekmala otišla kući pjevajući.

Bravo Majstori!!!!
Pokazali ste im kako se šišaju ovce!!!!

Mislim da Vas podržava i Modelarska komisija HZS-a jer takve organizacijske sposobnosti ima samo AK Osijek.









Edited by Džonline 25/10/2010 00:25




(2009_05_03_strip_recenzija_frit_i_frut5.gif)



(116957e_0_ATJyY.jpg)



Attachments
----------------
Attachments 2009_05_03_strip_recenzija_frit_i_frut5.gif (108KB - 310 downloads)
Attachments 116957e_0_ATJyY.jpg (28KB - 284 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 25/10/2010 10:53 (#20606 - in reply to #20602)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Džonline - 25/10/2010 00:18 Ha Ha Ha ........ Ovako slatko se dugo nisam smijao.

Smiješno??? Pa meni je sve ovo i žalosno i tragično


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Sinisa
Posted 25/10/2010 11:45 (#20607 - in reply to #20602)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Regular

2525
Location: Srednjaci - ZG

Čestitke Arijanu na odličnom letenju i pobjedi. Mirni na odličnoj organizaciji suđenja. To što si ostala kratkih rukava , vrlo mi je žao ali drugi put primjeni
drukčiji način naplate. Organizatoru sve čestitke tekma je odlično prošla bez prigovora, mislm na AK Dragutin Novak. A ljudi moji Šika je kupio pehar samo
samo za sebe , jer i vrabac na grani zna tko će ekipno biti prvi ako ih je troica u ekipi.Čudi me gdje su mu nestali phari za tekmu za termin 16.10.2010 g.
koja nije bila održana.Ja mislim da je Šika mogao izraćunat da će osvojit drugo mjesto u DP u F3J kategoriji održano u Križevcima da bi doneso čak i taj
pehar.
Šaša kako vidim i mi bi mogli organizirat koju tekmu druge godine kod tebe u Kževcima ali i pehare nam nabavi .

I od mene bravo Majstori !!!!!!!!!!





Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 25/10/2010 12:55 (#20609 - in reply to #20234)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić

Veliko Hvala Mirni, Saši, Ivici, Šiciju i ostalima koje ne poznam po imenima. Sve 5.

Državno prvenstvo ? pogledajte si samo dopisivanje predsjednika MK i AK Osijeka oko toga. Čudimo se nedostatku komunikacije i kavici u Slavonskom Brodu, a izgleda da i u samom Osijeku fali komunikacije (za isti termin, AK Osijek od MK traži dva natjecanja).

Mirna, Saša i ostala ekipo,

za slijedeću godinu se dobrovoljno javljam, da ću kod vas organizirati 5 natjecanja:

-Contest F3K

-Državno F3J

-Državno F5J

-Kup F3J

-Kup F5J

Vaše dužnosti su:

-osigurati livadu

-pokositi travu

-pripremiti i označiti koridore, točke i ...

-osigurati razglas

-osigurati obradu rezultata

-osigurati dovoljan broj educiranih mjeritelja vremena

-prehrana + hladni i topli napitci

-trofeiji i materijalne, po mogučnosti i novčane nagrade

-proglašenje rezultata i banket

-ako baš inzistirate, hostese neću odbiti

Moje obaveze:

-raspisi

-matrice

-sakupljanje natjecateljskih pristojbi

Unaprijed hvala, a ako zadovoljite, suradnju možemo nastaviti i u slijedećoj petoljetki


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software