Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine
Moderators: Dubravko

Jump to page : 1 2
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3JMessage format
 
Marin.Ko
Posted 16/9/2010 13:14 (#20234)
Subject: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Regular

252525
U privitku se nalazi poziv na Drzavno prvenstvo u kategoriji F3J. Molimo postivati rok prijave.



Attachments
----------------
Attachments POZIV_F3J-DRZAVNO_2010.doc (39KB - 316 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
dlaka
Posted 16/9/2010 13:28 (#20235 - in reply to #20234)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Šteta, dvije vrlo srodne kategorije (F3J i F5J) u isto vrijeme, ali na različitim lokacijama:

http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=191...



-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 16/9/2010 14:15 (#20237 - in reply to #20235)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Regular

252525

Ovo je moj e-mail proslijedjen Bojanu kao predsjedniku mod. komisije dana 17. kolovoza 2010. godine:

"Bok Bojane,

kako sam ti vec ranije pisao, DP za F3J kategoriju ne mozemo organizirati
22. kolovza 2010. godine. Nas prijedlog je datum u 10 mjesecu, i to 16.
10. 2010. godine., no saljemo prijedlog mod. komisiji na potvrdu. Ovaj
datum je samo prijedlog i podlozan izmjenama, ako bude nekih problema.
Ako je datum prihvacen, molimo obavijest, kako bi raspis stavili na
vrijeme na stranicu i to barem 30 dana prije, da ne bude prigovora.
Pozdrav,
za Modelarsku sekciju Aerokluba "Osijek"

Marin Kordic"

Kako do danas nije bilo odgovora, niti zabrane, stavio sam raspis da bude mjesec dana prije. Ova tekma u Sisku je bila predvidjena za 09. 10., a sad tek vidim da bi bila u nedjelju kad i DP. 


Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 16/9/2010 21:08 (#20240 - in reply to #20237)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Moj grijeh. Proslijedio sam tvoj mail članovima komisije čim sam ga dobio i tražio mišljenje. Stigao mi je samo jedan odgovor.

Šta je tu je. Ipak ima rješenja i za to. Kako je F5J na Lučkom već zakazan za nedjelju 17.10. onda neka DP F3J bude u Osijeku 16.10. kako si i predlagao u mailu. Ionako nitko kod nas ne leti FF i F3J pa mu se ne preklapa s natjecanjem u Sloveniji.

Nadam se da to rješava problem.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 20/9/2010 09:30 (#20265 - in reply to #20240)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Regular

252525
Iako mi nije logicno da F5J-N tekma, koja je tek 17. 08. 2010. godine predlozena da se ubaci u kalendar za ovu (tekucu) godinu, ima prednost pred F3J drzavnim prvenstvom, neka ipak bude kako je Bojan predlozio, pa da se F3J tekma odrzi 16. listopada 2010. godine (subota) u Osijeku, prema rasporedu kako je u raspisu. Ako Bojan ima vremena nek otvori on-line prijave.




Attachments
----------------
Attachments POZIV_F3J-DRZAVNO_2010.doc (39KB - 326 downloads)
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 20/9/2010 12:50 (#20266 - in reply to #20265)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić

Marin.Ko - 20/9/2010 09:30 Iako mi nije logicno da F5J-N tekma, koja je tek 17. 08. 2010. godine predlozena da se ubaci u kalendar za ovu (tekucu) godinu, ima prednost pred F3J drzavnim prvenstvom, neka ipak bude kako je Bojan predlozio, pa da se F3J tekma odrzi 16. listopada 2010. godine (subota) u Osijeku, prema rasporedu kako je u raspisu. Ako Bojan ima vremena nek otvori on-line prijave.

Marine,

nije bilo namjere da F5J tekma ima prioritet pred DP-om, nego je razlog praktične prirode. U subotu je u Novom Mestu World Cup F1A, a kako bi se omogućilo nekolicini natjecatelja da nastupe na obje tekme, predložena je nedjelja za F5J. Trenutno u Hravatskoj nema natjecatelja koji lete F1A i F3J, onda je logično da se F3J tekma održi u subotu. S takvim rasporedom nitko nije zakinut. Hvala na razumjevanju.

 


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 20/9/2010 12:55 (#20267 - in reply to #20265)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Nije puno toga logično čim se pogleda forum unazad par dana....sve sami otkazi, promjene termina i slično. Ispada da organizator može otkazati tekmu kad god poželi. Pitanje je i zašto su uopće mijenjani datumi održavanja državnih prvenstvava, ili bilo koje tekme koja je u kalendaru? Sve u svemu neozbiljno i definitivno se srozava važnost natjecanja.



Edited by Leki 20/9/2010 12:57

-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 21/9/2010 22:52 (#20273 - in reply to #20267)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Otvoreno jučer: http://www.aeromodelarstvo.net/Prijave/index.asp?NatID=119

 


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 18/10/2010 12:22 (#20544 - in reply to #20234)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić
Jučer ujutro ekipe AK D. Novaka, MAK Trešnjevke i MK Zaprešića popile kavu u Lužanima i sretno se vratile doma. Živjela komunikacija
-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 18/10/2010 12:52 (#20545 - in reply to #20544)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Regular

252525
Nazalost, DP smo odlucili odgoditi tek ujutro, jer je prognoza za subotu bila obecavajuca, ali samo subotnje jutro je pokazalo drugacije. Kad je Sika zvao ostale sudionike, vec ste bili na putu. Da je odluka o odgodi ipak bila dobra, pokazala je kisa koja je pocela padati u 10,00 ujutro i nastavila preko dana. Kako je prijedlog bio (a valjda jos je) da u Krizevcima odradima i DP i natjecanje za Kup, mi smo se sa tim suglasili.. Dakle, kada smo odgadjali tekmu, kisa jos nije padala, ali je od 10,00 padala cijeli dan tako da ne bi odrzali tekmu. A Matic je cak dosao iz Broda, i bez ikakve ljutnje prihvatio odgodu.. Tako, da se nadam da se vidimo u subotu u Krizevcima, a ako netko ima kristalnu kuglu za prognozu, nek je podijeli i sa nama obicnim smrtnicima..
Top of the page Bottom of the page
Džonline
Posted 18/10/2010 13:26 (#20546 - in reply to #20234)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Veteran

100252525
Location: Fort Huachuca
Može li me netko (a bilo bi dobro da je taj iz modelarske komisije) podsjetiti zašto je po usvojenom kalendaru natjecanja onaj prvi termin uopće promjenjen?
Lp
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 18/10/2010 23:34 (#20549 - in reply to #20546)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Džonline - 18/10/2010 13:26 Može li me netko (a bilo bi dobro da je taj iz modelarske komisije) podsjetiti zašto je po usvojenom kalendaru natjecanja onaj prvi termin uopće promjenjen? Lp

Duga priča... greške u komunikaciji i sl. Uglavnom da ne prepričavam slijed događaja šaljem dio prepiske između Marina i mene koji se tiče termina. Znam da objava tuđih mailova nije dozvoljena na forumu ali u ovim dijelovima, po mom mišljenju, nema ništa što bi mene ili Marina trebalo smetati. Marine, ako se varam i imaš nešto protiv objave reci i sve brišem

 "________________________________________________________________________

Marin, 25.5.2010
Aeroklub "Osijek" se dobrovoljno javio da organizira F3J drzavno prvenstvo ove godine i to u terminu 26. 06. 2010.
godine(http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=1693&posts=6&start=1).
Kako vidim Komisija je odredila datum 22. 08. 2010. godine, no nikoga iz AK Osijek nije kontaktirala.

Bojan, 26.3.2010
Termin je promijenjen jer je to Šika molio da napravimo. Naime, u to vrijeme ste dogovarali Balkanijadu za termin 26.6 i Šika je tražio taj termin oslobodimo za Balkanijadu. Evo, šaljem ti taj dio njegovog maila (nadam se da sam ga dobro razumio):

"1.Što se tiče kalendara sve odgovara jedino bi se očitovali što se tiče državnog u F1N neka ove godine bude u Zaprešiču a mi smo spremni organizirati za nagodinu jer smo u pregovorima sa gradskim poglavarstvom oko velike dvorane gdje je održano svjetsko u rukometu visina 19 metara veličina ogromno kada se uvuku teleskop tribine.Državno prvenstvo F3J bi se prebacilo u neki drugi termin koji ne bi remetio donešeni kalendar ako se dogovori Balkanijada u F3J bi bila 26.06. ako ne onda sve po kalendaru."


Marin, 26.5.2010.
Molio bi te i u ime kluba, Sike, mene, da probamo drzavno povezati sa balkanijadom (koja nece biti prevelika brojcano), s obzirom na mali broj nasih natjecatelja da to lici na nesto. Mislim da ce svima biti ljepse letjeti kad nas je vise. Ako komisija odluci, ja mogu napraviti posebne grupe za drzavno, a jos posebne za balkanijadu, pa tko hoce moze letjeti i jedno i drugo, a tko nece moze samo drzavno. Termin 26. i 27. 06. 2010.
nam odgovara za drzavno, osmi mjesec nikako ne, jer stvarno ovisimo i o drugih sest sekcija iz kluba.

Bojan, 26.5.2010
Ovo nije izvedivo iz 2 razloga (upozoren sam na to).
Prvi razlog je taj da smo na prijedlog Vinka upravo odobrili izmjenu termina za Državno FF u tom terminu (27.6.2010).
S druge strane, prema našem pravilniku dozvoljeno je korištenje vitla na svim domaćim natjecanjima (uključujući i DP), a koliko mi je poznato Balkanijada to ne dopušta. Dakle, ta dva natjecanja ne možemo miksati.
Marine, ajde se probajte doma dogovoriti (Vinko, Šika, ti,...) kako posložiti termine, pa ćemo onda odobravati promjenu.

Marin 27.5.2010.
upravo pricao sa Sikom, odustajemo od mijesanja kruski i jabuka, F3J DP u Osijeku odrzati cemo pred kraj sezone, jer na 22. 08. nikako ne odgovara, o cemu cemo pravovremeno obavijestiti komisiju i napraviti raspis.
ISto tako, mislim da free filight DP 27. 06. nece ici, jer mi u tom terminu imamo Balkaniadu i svi cemo oko toga biti organizirani /Vinko se izletio bez naseg znanja/

Bojan, 27.5.2010
Evo odgovora iz Osijeka. Obratite pažnju na to da nema promjene termina za DP FF u Osijeku.

Marin, 17.8.2010
kako sam ti vec ranije pisao, DP za F3J kategoriju ne mozemo organizirati 22. kolovza 2010. godine. Nas prijedlog je datum u 10 mjesecu, i to 16.
10. 2010. godine., no saljemo prijedlog mod. komisiji na potvrdu. Ovaj datum je samo prijedlog i podlozan izmjenama, ako bude nekih problema.

 ______________________________________________________________________"

nastavak je vidljiv ovdje na forumu.

 


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 19/10/2010 17:39 (#20553 - in reply to #20549)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Regular

252525
Prijave za DP otvorene do cetvrtka 21.20.2010. godine popodne. Sasa me zvao i iz razgovora smo shvatili da cemo uspjeti odvesti dvije tekme u jednom danu. Za DP je uplata 60 kn, ja cu napraviti matricu u cetvrtak navecer i poslati Sasi. Ako ostane kao i do sada 10 ljudi, sve je spremno za drzavno u Krizevcima.
Top of the page Bottom of the page
mirna
Posted 24/10/2010 10:02 (#20592 - in reply to #20553)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine



Regular

2525
Location: Zagreb
Iako je dan za Arijana lose zapoceo (dobio sa sajlom po prstima) na kraju dana postao je dvostruki pobjednik (memorijal&drzavno) - cestitam jos jednom!!!
U svoje ime zahvalila bih se sucima koji su pomogli mom dijelu posla te Sasi na ukazanom povjerenju!
Po mom misljenju natjecanje nije bilo pretjerano zanimljivo jer se pribjegavalo letenju iznad silosa i tek pri kraju dana stvorili su se uvjeti koji su pokazali prave jedrilicarske sposobnosti...Arijane, jos jedanput cestitke!
Ak Dragutin Novak odradio je natjecanje kako je i najavljeno, a istovremeno je spontano postao (su)organizator drzavnog prvenstva koje se dobrovoljno prihvatio klub Ak Osijek jos pocetkom godine! Misljenja sam da se ipak nisu trebale odrzati istovremeno obje tekme, a to bih argumentirala neozbiljnjoscu organizatora drzavnog prvenstva koji su sa ili bez razloga tijekom godine mijenjali termine, na dan tekme nisu obavijestili sve natjecatelje te usli u tudi termin, prikupili startnine, a da pritom nisu pridonijeli odrzavanju tekme! Smatram da niste zasluzili uzeti te novce od natjecatelja i da biste im trebali vratiti bar iz postovanja jer osim matrica za grupe nista niste napravili, a 60 kn po natjecatelju za matricu je apsurd! 
Mogli ste ipak biti toliko posteni prema meni posto sam vam racunala rezultate i vodila proglasenje te ste me mogli poslusati do kraja jer sam napravila posao koji ste vi trebali napraviti na terenu koji nije vas i ne s vasim ljudima!
Ponovit cu jos jedanput sto sam rekla na kraju proglasenja: smatram da sam danasnjim radom zasluzila prosjecnu hrvatsku dnevnicu od organizatora drzavnog prvenstva ( Ak Osijek)!!!
Top of the page Bottom of the page
specinar
Posted 24/10/2010 10:53 (#20595 - in reply to #20592)
Subject: Re: Poziv za F3J Drzavno prvenstvo 2010. godine


Veteran

10025
Location: Zagreb
Mirna,

žao mi je što se tako osjećaš i smatram da si u pravu. S obzirom da sam se u dobroj namjeri prihvatio organizacije oba natjecanja osjećam se djelomično krivim za ovu situaciju. Ja osobno, a i moji prijatelji iz kluba, nastojali smo da se oba natjecanja provedu korektno i na zadovoljstvo svih. Šikić mi je u telefonskom razgovoru rekao da kotizaciju mora naplatiti jer su unaprijed pripremili nagrade, a da će novac koji ostane od kotizacije dati organizatoru kako bi on dao simboličnu naknadu štoperima. Međutim, od tih novaca nije bilo ništa, a što je podjeljeno od nagrada vidjeli ste na proglašenju.


LP,
Saša

Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software