Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MK -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Modelarska Komisija u Ilegali
Moderators: dlaka

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Modelarska komisija -> Prijedlozi za raspravu na MKMessage format
 
Omi
Posted 12/1/2010 10:26 (#17430 - in reply to #17197)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Interpretacija je zajebana stvar.

Isto kao napola puna (ili napola prazna ) čaša.


-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 12/1/2010 15:50 (#17441 - in reply to #17430)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali


Veteran

1002525
Omi odgovora na dosta jednostavno pitanje nema.
Nemogu vjerovati da je pitanje toliko nerazumljivo ili da je odgovor tako tezak
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 12/1/2010 20:24 (#17443 - in reply to #17441)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Huco, na ovom forumu nije bilo obavjesti o održavanju sjednice. Jedan od razloga za to je taj što smo termin održavanja usklađivali nekoliko puta i održana je 2 dana nakon konačnog dogovora. Drugi razlog je taj što se nitko od članova uključujući i mene nije sjetio ovdje staviti obavijest. Želimo li biti potpuno iskreni onda treba reći da se takve obavjesti nisu ovdje objavljivale niti dok si bio član MK što znači da to tada nisi smatrao "ilegalom" kao što misliš sada.

tomica.sb - ovo sam mislio prešutiti ali kad si već odlučio pisati takvim tonom onda objasni što si mislio pod "višak"? Isto tako objasni na temelju čega zaključuješ da nitko ne želi odgovoriti? Osobno te ne poznajem, a isto tako sumnjam da ti poznaješ veći broj članova komisije. Arijanovo ime se često spominje kad netko želi "zakuhati" i nije mi jasno čime to zaslužuje. Pokušavalo ga se prije nekog vremena smjestiti i na "tamnu stranu" pa nije uspjelo. Stoga, smiri strasti, riješi se paranoje i objasni nam te kalkulacije i račune o kojima govoriš.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 12/1/2010 21:15 (#17447 - in reply to #17443)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali


Veteran

1002525
"Želimo li biti potpuno iskreni onda treba reći da se takve obavjesti nisu ovdje objavljivale niti dok si bio član MK što znači da to tada nisi smatrao "ilegalom" kao što misliš sada"

Zar ovo nisu obavijesti o sjednici;

http://d1193845.u72.avalon.hr/Forum/forums/thread-view.asp?tid=833&...

http://d1193845.u72.avalon.hr/Forum/forums/thread-view.asp?tid=274&...
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 13/1/2010 00:26 (#17450 - in reply to #17447)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Našao si 2 poziva koja sam ja objavio. Ima li koji tvoj?


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 13/1/2010 11:19 (#17451 - in reply to #17447)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Ajde Huce reci ti nama što te sad strefilo u životu, što te tišti, jer ovo besmisleno guranje maka na konac je više stvarno glupo.

ps: Istina, mogao se najaviti sastanak MK na ovom forumu, ali nije i kaj sad? Pa nije ovaj forum službeno glasilo s 5 zaposlenih novinara informatora....tko zna jel uopće forum radio tih dana. Nikako ne mogu vjerovati da nekog koga zanima sastanak MK nije mogao saznati detalje za isti. Uostalom da si nekome od članova komisije rekao da želiš sudjelovati ljudi bi ti javili sve pojedinosti. I, dalje mislim da bespotrebno provociraš.


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Džonline
Posted 13/1/2010 11:38 (#17452 - in reply to #17197)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Veteran

100252525
Location: Fort Huachuca
Čemu koristi ovakava rasprava?

Huco ti si u pravu kad kažeš da je sjednica MK trebala biti javno najavljena i smatram da je u tom smislu napravljen propust. Isto tako smatram da imaš pravo kao i svatko drugi izraziti prigovor i nezadovoljstvo na tu činjenicu kao i svaku drugu (možda koji dobar konstruktivni prijedlog) koja te muči u svezi komisije. Ovaj forum omogućio je svim zainteresiranim da svoja nezadovoljstva prijedloge i sl. javno obznane. Ako se malo pogleda povijest foruma pun je raznih prijedloga od kojih su neki rezultirali vrlo plodnim raspravama (npr. F5j-N). Stoga ne vidim razloge za riječi "ilegala" (engl illegal znači nezakonit, protuzakonit) a posebno za ciničan ton tvojih upita. Po postovima se vidi da su ljudi shvatili da iskopavaš "ratnu sjekiru". Ako imaš namjeru "napasti" Mk i imaš argumente za to objavi ih javno da se i drugi o njima mogu očitovati. Ovaj forum je javan tj. otvoren. Čitaju ga i modelari koji ne sudjeluju u natjecanjima i ovaj svijet doživljavaju samo preko foruma. Imaju li oni pravu sliku o nama? Je li to tebi važno? Je li ostalima to važno?

Tomici iz SB sugeriram da pomogne Huci oko organizirnaja koje tekme u Slavonskom Brodu jer Huco kaže da u SB nema zainteresiranih. Brod je dobro mjesto za sportsko modelarstvo. Imate dobaru livadu a i komunikacijski je dobro povezan. Ispada da nema modelara?

pozdrav svima


Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 13/1/2010 16:34 (#17461 - in reply to #17451)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali


Veteran

1002525
Zar je tako tesko reci :sorry zaboravio sam .
Konstruktivni prijedlog:s obzirom na vrijeme i lokaciju satanka mod.komisije moram odvojiti dva dana s jednim nocenjem,pa ja predlazem da mi omogucite vezu preko Skype da mogu pratit i ukljucit se u raspravu po potrebi. To nije tehnicki problem a meni cete ustedjeti dva dana i nesto novaca(bit ce za kavu)
Pozdrav
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 13/1/2010 19:53 (#17472 - in reply to #17461)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Niti najmanje ali želiš ispriku onda nije red krenuti s "ilegala" pa nastaviti s "kako možda postoje razlozi za tajnovitost", "višak", "računice i kalkulacije" i tome slično.

Ako u klubu mogu pripremiti Skype može i tako iako mi se ideja ne sviđa jer bi se "sutra" moglo naći još 10-ak onih koji to žele. Ako imaš razloga prisustvovati sjednici vjerujem da se možeš organizirati. Ja recimo sutra ujutro u 9 idem iz ZG  u Sl. Brod i namjeravam odraditi ono što moram i vratiti se do 4 ili 5 popodne pa ne mislim da ti trebaš potrošiti 2 dana. Ako se ne varam to je cca sat i pol vožnje.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
huco
Posted 13/1/2010 20:41 (#17473 - in reply to #17472)
Subject: Re: Modelarska Komisija u Ilegali


Veteran

1002525
Stvarno je tesko.
U petak popodne stvarno nije lako nesto organizirati , a nemam viska novaca da idem autom, a put javnim prijevozom jako dugo traje.
Nebi smio biti problem ako jos netko zazeli pratiti sjednicu online naravno vodeci racuna o kulturi komuniciranja, jer rad mod. komisije je JAVAN.
Nadam se komunikaciji pomocu Skype ,a i to moze posluziti kao proba za rijsenje problema kvoruma.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software