Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F3J -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

F3J Balkaniada
Moderators: Dubravko

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F3JMessage format
 
Marin.Ko
Posted 2/12/2009 08:14 (#16973)
Subject: F3J Balkaniada


Regular

252525

Nedavno je prilikom boravka Huce, Sike i Primoza u Bugarskoj pala ideja da se organizira F3J Balkaniada, natjecanje koje bi se odrzavalo svake dvije do tri godine (to ce se vidjeti iz prakse), a na kojem bi naravno sudjelovale zemlje sa podrucja Balkana (mozda i malo sire). Natjecanje bi se odrzalo (prvo) u Osijeku, opet po prijedlogu prijatelja iz Bugarske. Predlozen je datum 25., 26. i 27. lipnja 2010. godine, iz razloga da mogu sudjelovati i juniori jer im je skola tad gotova.

Natjecanje je zamisljeno da se boduje i ekipno, te da na njemu (izmedju ostalih) sudjeluju reprezentacije drzava koje ce te godine sudjelovati na svjetskom ili europskom prvenstvu, dakle zamisljeno je kao trening reprezentacija pred veliko natjecanje, uz istovremeno sudjelovanje svih pojedinaca koji mogu napraviti svoje timove.

Isto tako, natjecanje bi se razvuklo na tri dana, kako bi se mogli i svi zajedno druziti, sto je takodjer namjera ovog natjecanja, pa bi natjecanje krenulo vec u petak poslije podne, lagano kroz subotu, te u nedjelju ranije zavrsilo da svi stignu kucama.

Kotizacija za natejcanje bi bila u iznosu cca 20 EUR-a da se pokriju troskovi pehara, hrane i pica, a spavanje u Osijeku je moguce na aerodromu u sobama (po povoljnoj cijeni), a kamp je uvijek besplatan.

Ja sam posalo e-mail onima cije sam adrese imao, pa predlazem da ovu ideju proslijedite dalje, kako bi svi mogli uvrstiti natjecanje u svoje kalendare, te se ocitovati sto misle o ovoj ideji.

 

pozz, Marin

Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
zvonimir
Posted 6/12/2009 01:23 (#17042 - in reply to #16973)
Subject: Re: F3J Balkaniada



Member


Taman znam na vrijeme da mogu tražiti godišnji. Pozdrav ekipi i vidimo se!
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 22/6/2010 17:18 (#19310 - in reply to #16973)
Subject: Re: F3J Balkaniada


Regular

252525
Po kalendaru ovaj vikend ide F3J Balkaniada, prijave moze jos sutra ujutro tko od Hrvata prijavio se nije. Za sada 11 Bugara, 4 Slovenca, 7 Hrvata. Kotizacije 30 Eura seniori, 15 juniori, tri obroka daje organizator plus besplatno spavanje na aerodromu u sobama..
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 23/6/2010 01:04 (#19314 - in reply to #16973)
Subject: Re: F3J Balkaniada



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić

Prije nekih dva mjeseca Marin.Ko je napisao: Raspis tjedan dana prije. Čemu žurba?

Malo prije isti taj Marin.Ko kaže da su prijave za Balkanijadu do sutra ujutro ??? Za razliku od Tebe Marine, ja neću biti ciničan, mene samo zanima kakva prijava i na osnovu kojeg raspisa.

Opet riječ našeg Marina.Ko: Dok se ne stavi raspis, nitko ne zna da li tekma stvarno i ide, pogotovo ako se zna da se tekme cesto otkazuju i odgađaju.

Sada mene zanima kako su se prijavili ovih 11 BG, 4 SLO i 7 HR. Tko, kako i kada ih je obavjestio, ili kako su saznali. Čak ni u subotu, na DP F1ABC, nitko Balkanijadu nije ni spomenuo.

Ili...



Edited by dlaka 23/6/2010 01:08

-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 23/6/2010 07:22 (#19315 - in reply to #19314)
Subject: Re: F3J Balkaniada


Regular

252525
E Dlaka sad je necu raspravljati i traziti sebi isprike, nego reci: Moja greska sto se tice raspisa, i ja je priznam, tako da slobodno budi cinican. Eto i meni crkla krava... Kako si sad procitao post, uz moju ispriku tebi, a i svima ostalima koji nisu dobili e-mail, ako zelis mozes se jos prijaviti. Raspis za Balkaniadu sam podijelo na Contestu u Madjarskoj (tebe nije bilo), ali ga nisam stigao poslati svima e-mailom, a onima kojima sam slao rekao sam da proslijede drugima. Na osjecku web stranicu nisam stigao staviti. Isto tako, do prije dva dana se nije znalo da li Balkaniada ide, jer nismo znali odaziv i vremenske prilike.. A pored svega, u Osijeku na Contestu su bili od Hrvata Arijan Hucaljuk, Milivoj Hucaljuk, Goran Matić i Sasa Pecinar (uz nas tri Osjecana), pa nisam niti znao da ima drugih zainteresiranih.. Recimo Niksa se prijavio, a njemu nisam slao e-mail nego mu je netko proslijedio. ALi, opravdanja nema, jos jednom moja isprika svima, i dalje drzim da raspis treba ici mjesec dana ranije..
Top of the page Bottom of the page
Marin.Ko
Posted 27/6/2010 20:13 (#19350 - in reply to #19315)
Subject: Re: F3J Balkaniada


Regular

252525
Uspjesno organizirana prva F3J Balkaniada, na kraju se natjecalo 21 natjecatelj iz Bugarske, Slovenije i Hrvatske. U juniorima: 1.Arijan Hucaljuk, 2. Ivaylo Dimitrov i 3. Filip Stamenkov, u seniorima: 1. Arijan Hucaljuk, 2. Milivoj Hucaljuk i 3. Valentin Valchev. Letjelo se osam kvalifikacijskih turnusa, finale nije odrzano jer je pocela padati kisa. Svi otisli zadovoljni uz dogovor da ce se Balkaniada sigurno ponoviti.



(f3j_balkaniada_2010_results.jpg)



Attachments
----------------
Attachments f3j_balkaniada_2010_results.jpg (184KB - 316 downloads)
Top of the page Bottom of the page
Džonline
Posted 30/6/2010 00:11 (#19366 - in reply to #19315)
Subject: Re: F3J Balkaniada



Veteran

100252525
Location: Fort Huachuca
Marin.Ko - 23/6/2010 07:22

Eto i meni crkla krava... ..


Baš te briga ako su "poticaji" bili oblati a tu su i traktori ako zatreba.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 14/7/2010 12:44 (#19495 - in reply to #19315)
Subject: Re: F3J Balkaniada



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Marin.Ko - 23/6/2010 07:22

Raspis za Balkaniadu sam podijelo na Contestu u Madjarskoj (tebe nije bilo), ali ga nisam stigao poslati svima e-mailom,


marine, fućkaš mailove, ako si član ovog foruma najlakše ti je raspis puknuti ovdje, pa nek onda neko kaže da nije vidio...
jedna od najvažnijih intencija ovog foruma je i bila radi poziva na tekme, rasprave o terminima i objavu rezulata nakon svega.
pa čemu onda ne koristiti ove blagodati?


i dalje drzim da raspis treba ici mjesec dana ranije..


ali prvenstveno ovdje, jer SVE mailove ionako nikad nećeš imati.
do tada uživaj u kritikama, mada vjerojatno nije bilo zle namjere...



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software