Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS
[Frozen]

Moderators: Leki

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 2 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
Frozen    Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
Leki
Posted 31/8/2007 09:52 (#1799 - in reply to #1796)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Pozdrav,
Ideja je bila da memorijal Fištrovića ujedno bude i DP pošto smo u situaciji kakvoj jesmo. Koliko sam ja kontaktirao FF većini odgovara ta opcija. U Subotu je tekma u Sisku pa će bit i nekih dogovora nadam se.
-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
zlulic
Posted 31/8/2007 13:48 (#1802 - in reply to #1117)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS


Veteran

1001002525
Location: Zagreb, Hr
Iako me se izravno ne tiče, slobodan sam iznijeti svoj stav, a to je: praksa u kojoj jedno natjecanje glumi dva jednostavno nije dobra.
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 31/8/2007 15:26 (#1805 - in reply to #1802)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
zlulic - 31/8/2007 13:48

Iako me se izravno ne tiče, slobodan sam iznijeti svoj stav, a to je: praksa u kojoj jedno natjecanje glumi dva jednostavno nije dobra.


Istina. I ja sam za 2 tekme.
MK je ta koja treba donijeti odluku.
Bjelopolje globalno DP je ove godine ispalo tako i mislim da je bilo ispravno odgoditi FF DP radi EP repke.
Kandidirao se AMK Sisak za organizaciju DP FF. Razlozi zašto se ljudima s kojima kontaktiram ta ideja ne svidja su na nijma da ih iznesu. Ja bi naveo svoje neke razloge.

Rasprava je pokrenuta kad je polovina HR FF letača bila na EP.
Natjecanje ulazi u termin F3J natjecanja što i nije fer pa mi nije bilo jasno zašto taj datum. Istina raspored je gust ali onda traba i jotičarima ponuditi drugi termin te pokrenuti tu raspravu i s tom grupom modelara.
Predlagatelj je već odustao od organizacije F5J natjecanja...par dana pred tekmu, bez objeve novog termina...
Sve mi to djeluje kao priča da,.. ne,... možda ..... tj. kranje neozbiljno.

Pozdra Leki



Top of the page Bottom of the page
tepi
Posted 1/9/2007 00:34 (#1806 - in reply to #1117)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS


Veteran

100
Location: Sisak
Dajte već jednom javno iznosite svoje stavove, a ne stalno nešto u rukavicama i nedorečeno.

Činjenice i moji stavovi, za one koji još neznaju:
Rasprava je pokrenuta u to vrijeme samo zato jer sam u to vrijeme razgovarao s Bojanom o tome i on je sugerirao da pokrenemo raspavu o toj temi na forumu.
Razlog zašto smo ponudili organizaciju DP FF je isključivo iz razloga da se FF takmičarima omogući još jedno takmičenje ove godine.Realno, klubu samo još obaveza više, a nije nam potrebna(pogotovo ne u situaciji u koju smo dovedeni).
Naša kandidatura za organizaciju nekome se ne sviđa, prihvaćam ali da me zanimaju i razlozi ...i to stoji.
Datum? Ja u kalendaru nisam našao slobodnih termina, ako netko ima prijedlog samo neka predloži.
Pomicanje tremina F3J je bilo kao prijedlog i na neki način dogovaran s dijelom F3J takmičara koji su se složili da njima u principu nije problem odraditi tekmu i u nedjelju. Što je potvrdio i Boc.
Otkazivanje F5J natjecanja- neozbiljno? Razloge otkazivanja sam već rekao, s brojem ljudi koji su bili na raspolaganju u tom terminu bilo bi krajnje neozbiljno i pokušavati odraditi tekmu.
Izmjene u terminu ljetnog kampa, odlazak članova iz kluba i ostale okolnosti dogodile su se iza naše kandidature za tu tekmu i slaganja kalendara. I ponovo priznajem pogrešku s naše strane, trebali smo ranije otkazati tekmu.Novi termin za F5J? Dajte prijedlog, ja stvarno ne vidim slobodnih termina.Možda zajedno s F3J!?
Top of the page Bottom of the page
buki
Posted 3/9/2007 07:51 (#1816 - in reply to #1117)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Extreme Veteran

5002525
Location: Zaprešić
Ja imam prijedlog da se državno održi na "KRKA CUP" ionako svi free flighteri iz HR budu tamo došli za razliku od naših takmičenja.

( Ja sam za spajanje s Mem.Dub.Fiš. )

Edited by buki 3/9/2007 07:51
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 3/9/2007 16:57 (#1818 - in reply to #1816)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Obzirom da jedni klubovi ne dolaze drugima na tekmu, žalostan ,ali dosta realan prijedlog sa kojim se slažem
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 4/9/2007 19:44 (#1831 - in reply to #1818)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
darijo - 3/9/2007 16:57

Obzirom da jedni klubovi ne dolaze drugima na tekmu, žalostan ,ali dosta realan prijedlog sa kojim se slažem


nije mi jasno "ko - kome" ne dolazi na tekmu?
ljudi idu na tekme ak imaju slobodnog vremena, novaca i cijelih modela...
ograničavajući faktor nije organizator, neg eventualno neprikladan teren.

ne čini mi se logičnim da naše državno bude uz tekmu u drugoj državi... na to ne bi pristao ni lichtenstein...

pravutina je najjednostavnije rješenje, a ako večina mislio da to iz nekog razloga nije dobro, lako se zaletimo (još jednom ove godine) do bjelopolja. livada je tamo (jučer vidio), a za organizaciju sudaca, dovoljno je da svaki klub na tri tekmovalca dofura po jednog štopera.

nadam se da je večini put u bjelopolje postao rutina...

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 4/9/2007 23:43 (#1835 - in reply to #1831)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
LJUDI ,.........VRATIO SE DRAŽEN SA GODIŠNJEG ODMORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 5/9/2007 09:11 (#1838 - in reply to #1117)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ne bi ja, al me natjeralo...

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Bojan
Posted 5/9/2007 10:42 (#1841 - in reply to #1838)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Zanimljivo je kako demokracija često izvuče ono naj (nekad najbolje, a nekad najgore). Organizacija FF DP bi trebala biti standardna, rutinska i jednostavna stvar, ali...

Isplivali su vrlo zanimljivi prijedlozi pa ću ih komentirati (nešto kao član i predsjednik MK, a nešto osobno)

1. Organizacija DP van Hrvatske NE DOLAZI U OBZIR! (Buki znam da si se šalio, ali da ipak ne bude zabune)

2. AMK Sisak nudi organizaciju DP u terminu 22.rujan 2007. Teren dobar, organizacija standardno dobra. U čemu je problem??? Ostaje jedino definirati nedjelju za F3J. Ako je to odmah nedjelja 23.09.2007 gotovo ništa se ne mijenja. Tepić, definiraj prijedlog termina za F3J i napiši da li AMKS ostaje kod svog prijedloga da organizira DP.

3. Mem. D. Fištrovića i DP zajedno? Ako nema boljeg rješenja možemo i tako. Moje mišljenje je da je bolje DP odraditi kao posebno natjecanje i ne bodovati jedno natjecanje za dvije stvari ali ako ne ide drugačije onda ćemo tako.

4. DP u Bjelopolju po meni nema smisla jer imamo dobar teren (ili 2) koji je svima puno bliže. Dodatni problem je organizacija. Ne zaboravite da smo bili "na knap" sa sucima i pomoćnicima i onda kad je bilo 60-70 ljudi na livadi.

Za kraj, ne tražite da vam MK kroji "sudbinu" jer ako budemo imali takvu praksu (iako bi u ovom slučaju možda bilo bolje) vrlo brzo ćete uvrijeđeni spominjati "onu gospodu iz MK koja nikog ne sluša". Isto tako, "praksa da jedni klubovi ne idu drugima na natjecanja" mora prestati, a pogotovo ako se radi o Državnom prvenstvu.


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 5/9/2007 11:54 (#1842 - in reply to #1841)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Bojan - 5/9/2007 10:42

Isto tako, "praksa da jedni klubovi ne idu drugima na natjecanja" mora prestati, a pogotovo ako se radi o Državnom prvenstvu.



neznam koji su to klubovi koji praksiraju da drugima nejdeju na tekme?
do sada sam mislio da klubovi kojih nema jednostavno nemaju para u tom određenom trenutku... ili??


22.9. je kvalitetna tekma u italiji, odprije najavljena;
mislim da su se neki naši već i prijavili...
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
sabahudin
Posted 5/9/2007 14:08 (#1843 - in reply to #1842)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS


Member


Dražen - 5/9/2007 11:54


22.9. je kvalitetna tekma u italiji, odprije najavljena;
mislim da su se neki naši već i prijavili...


LUDO...Nisam mogao mirno zaspati bez takve informacije!!!

Ti si fakat "cisti genije", ma Draš Katalenić je za tebe bio naivni umjetnik...
Ma bitno je da si se ti jucer:
- uvjerio da Bjelopolje nije "dalo petama vjetra", a i
- da "Ante cisti snijeg na Zavizanu"...i kaj jos Ante dela? Kuha rakiju travaricu?

Ma daj nam jos takvih detalja, uvenut ce forum bez toga!!!
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 5/9/2007 14:16 (#1844 - in reply to #1843)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

a kaj si ti zaljubljen u mene da odgovaraš na svaki moj post?

ili jednostavno imaš problema sa živcima... i IDENTITETOM...
-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
sabahudin
Posted 5/9/2007 14:42 (#1845 - in reply to #1844)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS


Member


Dražen - 5/9/2007 14:16


a kaj si ti zaljubljen u mene da odgovaraš na svaki moj post?

1. NE, a niti ne odgovaram na svaki tvoj post...(a sad razmisli o 2.)

ili jednostavno imaš problema sa živcima... i IDENTITETOM...


2. Ti lupetas na bilo koji post koji se pojavi - "imalo tebe tude ili ne"!
Imam (jednako kao I OSTALI) problema sa živcima, radi tvojeg ponasanja.
Budi malo obziran, razluci bitno od nebitnog i primjereno vrijeme i mjesto.
"Bavljenje" modelarstvom nema nikakve veze s rekordnim brojem besmislenih postova.

3. S identitetom imaju problema svi koje te trpe...i sute...i javljaju se samo kad moraju, a ne kad im je gust!

Covjece, kako ne shvacas da si kao svjetlosno zagađenje - zagađujes ovaj prostor???
Top of the page Bottom of the page
zzechner
Posted 5/9/2007 14:53 (#1846 - in reply to #1841)
Subject: Re: ¸DP F1ABC_Prijedlog AMKS



Elite Veteran

1000
Location: Sisak, Hrvatska
Bojan - 5/9/2007 10:42
2. AMK Sisak nudi organizaciju DP u terminu 22.rujan 2007. Teren dobar, organizacija standardno dobra. U čemu je problem??? Ostaje jedino definirati nedjelju za F3J. Ako je to odmah nedjelja 23.09.2007 gotovo ništa se ne mijenja. Tepić, definiraj prijedlog termina za F3J i napiši da li AMKS ostaje kod svog prijedloga da organizira DP.

Na sastanku u klubu je razmatrana ova tema, te je vecinom glasova zakljuceno slijedeće:
1. Članovi AMK Sisak zahvaljuju na ukazanom povjerenju predsjednika MK na osnovi kojeg je prijedlog nastao.
2. U suglasju s iskazanim mišljenjima modelarske populacije, AMK Sisak je slobodan odustati od istaknute kandidature.

Za AMK Sisak:
Predsjednik
Zoran Zechner
-----
Lic. No CRO F-053 / FAI 70026
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1 2 3
Now viewing page 2 [15 messages per page]
Frozen
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software