Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1A,B,C,H -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

25th Puszta cup 2009
Moderators: Leki

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Now viewing page 6 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1A,B,C,HMessage format
 
Leki
Posted 4/6/2009 16:16 (#14627 - in reply to #14619)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

sony - 4/6/2009 14:28 Kad ste se vec poceli zajebavat,,, mogu i ja :: Pa zamislite sad nogometni mec izmedju Finske i Madjarske !! Rezultat je 00,,,, Tocno na vrijeme sudija svira kraj meca i svi zadovoljni odlaze u svlacionicu !! Ali nakon,, 20 sek ,, iz svlacionice istrcava centarfor Finske ,ulazi na vec prazan teren i onako iz trka zabija loptu u Madjarski gol !! ==== Sutra u novinama mi citamo kako su i Madjari i sudac i FIFA i UEFA priznali gol !!! APLauz za Finca !!

 Svaka čast, upravo tako. Ma svako tko je bio na tekmi može se samo smijati ovom izvještaju...specijalno onom da nije bilo nikakvih prigovora na suđenje. haha. Samo našima dvojici su rezultati pisani tek kad su popizdili gdje je njihov start ( doduše samo smo krivi jel ne pratimo do kaja). Iako prošle godine nam ni to nije pomoglo jer suca nije ni bilo na startu, a nakon 10 minuta galame žiriju došo nam sudac ali pijan Pa sudi ovako tebi 3 minute, tebi četiri, tebi 5 minuta  SRAMOTA. Da ne pičamo o svemogučem Ree-u koji objavljuje vrijem trajanja maxa kak se njemu dopada..ovaj puta 7 minuta ( totalno kontra pravila) i to ti jave minutu prije početka turnusa. No nama je  još i dobro kod gumiča imaš srece ako uopće stigneš odletit pored domačih natjecatelja na istom startu, a i pravi je jackpot da te ne sjebu bar jedan start s spikom nevidimo više. Na kraju si još sretan ako doma dođeš bez metka ili vila u leđima od lokalnog seljaka. Sigurno sam nekaj zaboravil jbg previše je toga bilo u 2 godine

Bude i na godinu ali s jednim bedakom manje.


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 4/6/2009 16:30 (#14629 - in reply to #14626)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Iskreno ne da mi se postat kaj sam sve napisal u FAI, al danas sam dobil odgovor uvaženog mađara Reea da mi nema kaj odgovorit jel nisam dal pismenu žalbu...samo ne znam  kad i na kaj bi dal žalbu kad su NOVI rezultati objavljeni drugi dan, a izvještaj žirija tek danas, jbg trebal sam im poslat 30€ i onda bi razmotrili moju žalbu koju tak i onak neče ni čitat. Tip fakat misli da je bog i batina.
-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
roby
Posted 4/6/2009 19:39 (#14630 - in reply to #14624)
Subject: RE: 25th Puszta cup 2009



Extreme Veteran

50025
Location: Banja Luka
zzechner - 4/6/2009 15:52

Inace, ovo je jedan od najbrzih updatea rang liste. 

Slucano ili ne......sve ove dane sam pratio da li ce se napraviti update sto im nikad nije uspjelo tako brzo jer obicno prodje i sljedeca tekma negdje a da to ne urade ali su bas pozurili kao sto sam i mislio...sistem-gotovo je...sad je upisano,idemo dalje!
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 5/6/2009 23:47 (#14642 - in reply to #14626)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG
Džonline - 4/6/2009 16:09

On the next day, after the daily events started, the jury handled the written complaint...

Evo tu piše da je nekoliko osoba osim Kuma među kojima i jedan natjecatelj u fly-offu potpisao izjavu da je radno vrijeme bilo samo 9 minuta.
Pitanje: Je li odluka žirija nakon konkluzije da je radno vrijeme bilo nepravilno korektna? Mislim da nije. U danim oklnostima (sutradan) kada je određeni broj natjecatelja napustio natjecanje korektnije bi bilo poništiti posljednji let.


ma mirko;
nepošteno je i jedno i drugo...

što je pošteno? pošteno je da su pravila ista za sve...
to znači, ako truba vrijedi za jednoga, vrijedi za sve - jer jer svi su jednako platili startninu (ili je neko platio malo više?)
sudačka truba je 'end of story' - a što da je više njih plačkalo iza trube?

pa možda bi i leki valcao malo dulje??

ORGANIZATORI SU OVO IZMISLILI, JER IMAJU SVOJU RAČUNICU...


-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 5/6/2009 23:50 (#14643 - in reply to #14341)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

NEGO, GLEDAM PRIJAVE ZA KMOHA...

nadam se da će doći desetak šandora da ih utrpamo na isto startno mjesto...
(tak su naučeni...)




-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
darijo
Posted 6/6/2009 00:09 (#14644 - in reply to #14643)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

1000252525
Location: Zagreb
Mislim da na Kmohu treba biti sve korektno, bez obzira što su oni toliki drek. Uopće se netrebamo porediti sa njma . To nam je samo veliki minus. Jednom smo Kimu pokazali da nama muda za bubrege nemože prodati.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 6/6/2009 08:04 (#14646 - in reply to #14341)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

da u pravu si.

do sada je kmoch bio korektna tekma i bilo bi šteta da tako ne ostane. to šro su oni lopovi, ne znači da se trebamo srozavati na taj nivo.

ali reu u korenici treba reči da ubuduće nemora slati raspis za pusztu. dovoljno je da pozove jednog (prema svom izboru) da se ostali bez veze ne muće i riskiraju modele za ništa. bolje čuvati modele za neku ozbiljnu i korektnu tekmu. pa nisu ih rusi i ukrajinci bez veze bojkotirali par godina...

da me zanima ciganija i politička kuhinja ne bi se bavio modelarstvom...

-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
sony
Posted 6/6/2009 18:17 (#14651 - in reply to #14629)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Mostar
Leki - 4/6/2009 16:30

Iskreno ne da mi se postat kaj sam sve napisal u FAI, al danas sam dobil odgovor uvaženog mađara Reea da mi nema kaj odgovorit jel nisam dal pismenu žalbu...samo ne znam  kad i na kaj bi dal žalbu kad su NOVI rezultati objavljeni drugi dan, a izvještaj žirija tek danas, jbg trebal sam im poslat 30€ i onda bi razmotrili moju žalbu koju tak i onak neče ni čitat. Tip fakat misli da je bog i batina.

** A čuj Leki ,,drugi put predaj 2-3 "bjanko " žalbe samo sa potpisom i uplati odmah malo eura nek se nadje za kraj tekme žalba "za nedaj Bože " !!
**ili ,,kad ti drugi put daju osvojeni pehar, ostani na terenu (ponesi šator ) još par dana da se uvjeriš jeli se žiri sastao možda "iza nekog grma " !!
Bilo kako bilo ,,meni su stari pričali da su neki tamo(iz kojekakvih vojski ) iza 2 rata dolazili u "CK" sa 2 svjedoka koji bi fino rekli ,,,,,Čovjek je bio u partizanima ja sam svjedok !! I eto ti prvoboračke penzije i ,,,, koječega !
Tako je i dotični** fino doveo 2 (plačena ili volontera )
Možda djeluje pristrano (a zašto nebi ni bilo ) ali i ja sam svjedok i to jedan od najbližih da je sat pokazao xx 10 min , 20 sek ! To što je dotični galamio poslje , sutra dan, i isprepadao žiri i org-a možebitnim ucjenama itd,,,
njima na čast !
A još više im na čast što se "popiš,,,," i proglasiše nevažečim sve do sada održane Fly off-e (radno vrijeme ) koji NISU oštopani
"digitalnom štopericom " ??

Edited by sony 6/6/2009 18:23

-----

Top of the page Bottom of the page
Rale
Posted 7/6/2009 00:08 (#14658 - in reply to #14643)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009


Veteran

100100
Location: Novi Sad - Vojvodina - Srbija
...

Edited by Rale 28/7/2010 13:43
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 7/6/2009 01:16 (#14659 - in reply to #14658)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić

Rale - 7/6/2009 00:08
Dražen - 5/6/2009 23:50 NEGO, GLEDAM PRIJAVE ZA KMOHA... nadam se da će doći desetak šandora da ih utrpamo na isto startno mjesto... (tak su naučeni...)
Proslo je 24 casa od objavljivanja ovog posta. Za to vreme je oko 150 osoba pregledalo ovaj topic i NIKO nije reagovao. Siguran sam da bi pokojni gospodin Vilim Kmoch bio veoma tuzan i razocaran da procita ovo. Na takmicenju koje ce se odrzati njemu u cast i spomen, takmicari ce biti podeljeni na "sandore" i ostale. Neverovatno !! Ne ulazeci u raspravu o dogadjanjima na "Puszta cupu", mislim da reci koje se u ovom topicu takodje pominju ( lopovi, drek, ciganija .. ) nemaju mesto na modelarskom forumu. Citajuci sve ovo, odmah sam pomislio kako se verovatno nazivamo ja i moji sudrzavljani, ili kako se nazivaju nasi prijatelji iz drugih zemalja. Meni je ksenofobija potpuna strana i grozim je se. Rale

Rale, uz najdužnje poštovanje, zaista nisam od Vas očekivao rečenicu "Citajuci sve ovo, odmah sam pomislio kako se verovatno nazivamo ja i moji sudrzavljani!"  zaista nisko od Vas ako ste to pomislili, od Vas sam najmanje očekivao da imate takve misli. Nema potrebe paliti vatru tamo gdje je nema.

Što drugi pišu njihova je stvar, ovo je ipak "otvoren" forum, direktana vređanja admini brišu kad stignu, rečenicu autora kojeg ste Vi citirali ionako su njegovi kolege već "korigirali" i ta rečenica nije skroz korektna samo ako se shvati doslovno. Ja bi je obrisao - iako iskreno promaklo mi je tj. nisam ni pomislio da bi se netko mogao naći uvrijeđen po nacionalnoj osnovi!Siguran sam da oni koji Draža znaju  znaju da on nije mislio niša loše te da protiv spomenutih Šandora nema ništa nažao

wiki:Šandor (srp.: Александрово, mađ. Sándor) je nekadašnje selo u Bačkoj, a danas je dijelom grada Subotice, u autonomnoj pokrajini Vojvodini, Srbija.

Hrvati i Mađari nazivaju ovo naselje imenom Šandor, dok ga Srbi nazivaju imenom Aleksandrovo

 samo je Draž jezik fulao jer Na hrvatskom jeziku se za stanovnika Šandora kaže Šandorčanin.

Pozdrav


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 7/6/2009 16:56 (#14663 - in reply to #14341)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ne leki, krivo puta krivo...
jedan šandor je moj krsni kum, čak se i preziva kovač (nemreš vjerovat...) a što se tiće moje ksenofobije - ona POSTOJI i usmjerena je isključivo na marsijance...

a kad smo već kod Vilija Kmocha - on se isto nebi obazirao na ovu moju primjedbu, jer je ona u prvom redu usmjerena protiv nepravde, koja se Viliju gadila. a osim toga znao je i detalj iz povijesti moje familije - da je jedan Ferenc Demeterfy došao u ZG u vrijeme Ludwiga von Gaia i prekrstio se u Franjo Domitrović, jer je to tada bilo inn...

da su slični mentalni izmet (pardon, al zbilja ne postoji mekši izraz) napravili australci, vjerojatno mi prva asocijacija ne bi bilo ime mog kuma, nego onaj velki zeko kaj skače po livadi...
_ _ _ _ _ _ _ _ _

p.s.
i da riješim misterij velkih i malih slova - velka koristim OBAVEZNO kod naših kolega koji ganjaju modele na vječnim livadama - Fresl, Keno, Vili, Prukner... i zato, dragi moji prijatelji i kolege, nemojte se vređat neg budite sretni dok vam ime pišem malim slovima...


-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Dražen
Posted 7/6/2009 23:07 (#14670 - in reply to #14663)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Expert

10001001001002525
Location: Jarun / ZG

ma uostalom, nije bitno ... nek samo ungari dođu na bjelopolje, dobit će specijalni tretman - po dvojica na startnom mjestu...

a što se tiće teme, treba ju preimenovat u ŠANDORINA KUTIJA...



-----
.
fala q_cu i Zaprešić ima Svjetskog Prvaka...
.
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 8/6/2009 15:11 (#14682 - in reply to #14670)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Zamoljen sam da Vam prenesem slijedeće, znam da nitko nije mislio genaralizirati o Mađarima te da nitko od ljudi koji su u ovom postu pisali nije ksenofob i iza toga stojim. Svejedno pošto ste i sami svjedoci zlih jezika pojedinaca koji zbog meni nejasnih razloga forsiraju zaključke koji ne stoje MOLIM da se ubuduće koristi rijeć tipa Puszta cup organizatori.

Hi Robert,

I'm sorry Your bad story in Hungary.
You can take on Your forum the follows :

The Hungarian Free Flight Modellers distance onself from the decision of FAI jury on the Puszta Cup 2009 !

We are sorry about that unaccptable decision there - to make price-giving, and next day made investigation about the
protest on the fly-off day. That was a big mistake there of the organizer and the international FAI jury.
All of us scandalize the change the final result after the price giving!
We - Hungarian modellers - apologize because of that few peoples mistake!!
The following peoples has responsibility about the scandal:
The FAI jury was Andras Ree, Andor Harmath, Erwin Buhecker and the organizer is Aeroclub Cavalloni Budapest
the leader of that club is György Pinkert.
Please do not write generalize on Your forum "Hungarians" - Yes, they are, but they are not all Hungarian modelers.

Sincerely

Gabor Zsengeller


-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page
Omi
Posted 8/6/2009 17:55 (#14685 - in reply to #14341)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

5001001001002525
Location: Karlovac
Kao što rekoh pred nekoliko postova,ljudski jezik je stvar oštrija i opasnija od mača.
Nakon ove reakcije Gabora i ekipe koji su postupili pošteno i ljudski,što je njima za misliti o nama nakon onakvih riječi?
Zašto i oni o nama nebi imali generalizirano mišljenje ?

Dakle krivce je uvijek lako i jednostavno istaknuti ali kad se generalizira onda to stvara nepotrebne probleme i tenzije.

Prije svega jer se onda svako može naći prozvan,a komentari i vijesti putuju obostrano,što preko google translatora,što preko ljudi bili oni indiferentni ili zlonamjerni.


-----
__________________
Veseli i zdravi bili
Top of the page Bottom of the page
Leki
Posted 8/6/2009 18:07 (#14686 - in reply to #14685)
Subject: Re: 25th Puszta cup 2009



Elite Veteran

50010010010025
Location: Zaprešić
Bitno da nije zlonamjerno, a krivih interpretacija uvijek ima. Svi znamo da zlonamjerno nije bilo i to je istina.
-----
Moja životna filozofija (by Vikac):
Napravio sam avion kojeg pustiš i on leti dok ne padne na zemlju!!!
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Now viewing page 6 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software